منابع میان-ستاره ای اطلاع داده اند که تغییر بزرگ کیهانی که در راه است شتاب گرفته است، و کل جهان در حال پشت سر گذاشتن فاز گذار است تا بتواند وارد چرخه کیهانی جدید شود. بنابراین آنچه بزودی تجربه خواهیم کرد فقط ابرموج کهکشانی نیست، بلکه تحول عظیمی در سطح کیهان است که از ابتدای خلقت تا به حال تجربه نشده است.

خورشید مرکز کهکشان در حال فعالتر شدن است، حتی در سرعتهای پایین تر از نور سابلومینال، همینطور که سیگنال آخرین ابرموج کهکشانی که با سرعت نور درحرکت است به نحو کامل با ابرموج جدید که بسیار بسیار زود خواهد رسید همراه شده است:

The Supermassive Black Hole at the Center of Our Galaxy Just Got Extremely Hungry

این امر باعث ایجاد تحولات بزرگی در سیستم خورشیدی شده است. نژاد مرکز کیهان یک شبکه گل زندگی مولتی دیمنشنال در سراسر سیستم خورشیدی ایجاد کرده اند که از مدار ماه به بیرون و تا هلیوپز امتداد دارد. این شبکه نقش بافر مخابرات را برای ابرموج کهکشانی قریب الوقوع بازی خواهد کرد.

در آخرین تلاش ها برای جلوگیری از این تغییر، گروه کیمرا  از اوایل 2017 تا 21 ژانویه 2019 سیستم خورشیدی را تا آنجا که در توانشان بوده مملو از ناهنجاری و تاریکی کردند.

از سال 2012، کیمرا جنگ سختی علیه مقاومت آغاز کرده و حتی چند بار موفق شدند با ترتیب دادن اطلاعات غلط، مقاومت را به اشتباه بیندازند. برای مثال، مقاومت سیستم خورشیدی را اسکن می کرد تا باقی مانده های سفینه های کیمرا  شناسایی شوند، و هیچ سفینه ای یافته نشد. در حالیکه سفینه های آنها در کرم چاله های مولتی دیمنشن پنهان بودند و متعاقبا حملات گسترده غافلگیرانه ای انجام دادند.

این کمپین اطلاعات کاذب چند بار منجر شده است به  پست شدن مطالب نامنسجم در این بلاگ. بااین حال نیاز است بگویم که گروه مقاومت اطلاعات حقیقی را با به کارگیری بالاترین سطح ادراک و توانایی شان منتشر کرده اند و در کل، عمده آنچه منتشر کرده اند حقیقت دارد و معتبر است. اکنون گروه حرکت مقاومت در حال بهبود یافتن و بازگشت پس از آن حملات هستند، و نیروی کمکی شامل پنجاه میلیون عضو از کمربند کویپر رسیده اند و به شبکه زیرزمینی ملحق شده اند، و تعداد اعضا به یکصد و بیست میلیون افزایش یافته است. بزودی و با نزدیکتر شدن “تغییر” نیروهای کمکی بیشتری خواهند آمد.

گروه کیمرا متوجه شده که سیستم خورشیدی را از دست داده، و حالا آخرین سنگر آنان فضای سابلونار و سیاره زمین است و بر دفاع از آن تمرکز کرده اند. هنوز از بمب های توپلت پلاسما به عنوان آخرین خط تدافعی استفاده می کنند. کوارک های بالا می توانند ماده عادی را حتی بیشتر از کوارک های استرانج ببلعند، و بسیار خطرناک تر از کوارک استرانج هستند:

https://www.space.com/alien-planets-pulsars-strange-matter.html

اکنون برنامه کیمرا این است که افشاگری محدود را به سمت یک تهاجم کاذب از طرف بیگانگان دراکو سوق دهد و بگویند که دراکوها از  تی آر 3- بی برای این تهاجم استفاده خواهند کرد تا به سطح زمین حمله کنند، و کابال با بهره گیری از فرماندهی فضایی آمریکا  مقابل ناوگان تی آر 3-بی ایستادگی می کند:

https://thecommonsenseshow.com/activism-conspiracy-tragedy/were-clintons-and-ronald-reagan-talking-about-real-or-fake-alien-invasion

در آشفتگی بوجود آمده، یسوعیان قصد دارند سیستم مالی را دچار فروپاشی کنند و یک تمدن کابوس وار تحت هوش مصنوعی روی سطح زمین ایجاد کنند، شبیه انچه در بسیاری از کلونی های درون سیستم خورشیدی سابق بر این وجود داشته است:

https://supersoldiertalk.com/wp-content/uploads/2019/08/Cyborg-Medical-PLC-Labs-on-Mars-Bases.pdf

معرفی تلفن های هوشمند بخشی از برنامه کیمرا بود تا انسانها را آلینه (جدا و دور از هم) کنند و آنها را در شبکه عنکبوتی تاریک کابوس فناوری گرفتار سازند:

https://qz.com/523746/a-photographer-edits-out-our-smartphones-to-show-our-strange-and-lonely-new-world/

روبات های کنترل کننده بشرهمین حالا در حال طراحی و ساخته شدن هستند:

https://www.telegraph.co.uk/technology/2019/09/21/microsoft-chief-brad-smith-says-rise-killer-robots-unstoppable/

طرح یسوعیان برای فروپاشی جهانی،  و سیستم اقتصادی جدید کریپتو هم در جریان است:

https://www.cnbc.com/2019/09/16/facebook-meeting-with-fed-and-other-central-banks-to-discuss-libra-ft.html

در چند هفته گذشته، تحولات مثبت کلیدی روی داده است که به نحو کارامد طرح کیمرا_یسوعی را متوقف کرده است، و طرحشان به موفقیت نخواهد رسید.

بسیاری از منابع ورشکستگی یک بانک بزرگ مثل گلدمن ساکس یا دویچه بانک در اکتبر را پیش بینی می کنند:

http://www.whatdoesitmean.com/index2991.htm

https://benjaminfulford.net/2019/09/23/many-signs-point-to-imminent-bigger-than-lehman-financial-tsunami/

نژاد مرکز کیهان ادعا کرده اند که نیروهای نور می توانند وضعیت فروپاشی را مدیریت کنند و برنامه هایی وجود دارد که نمی توان راجع به آنها صحبت کرد.

گروه مقاومت اطلاع داده اند که هیجان و نوسانات عمده در ماه اکتبر در سیستم اقتصادی پیش بینی می شود، اما فروپاشی سیستمیک هنوز فاصله دارد.

فروپاشی سیستمیک در حقیقت ترکیدن حباب بدهی-بردگی است که طبق برنامه همزمان با رخداد خواهد بود:

https://www.zerohedge.com/markets/financial-storm-clouds-gather

بسیاری از کشورها از قبل مشغول تدارک زنجیره های توزیع برای زمان رخداد هستند:

https://www.theorganicprepper.com/walmart-distributor-shtf/

نیروهای نور درخواست کرده اند که ایجاد فرکانس  مدیتیشن گل زندگی را به هر چهار ساعت یکبار برسانیم تا بتوانیم به تثبیت شرایط سیاره کمک کنیم، برای آنهایی که حس می کنند به این کار دعوت می شوند:

https://www.welovemassmeditation.com/2019/09/flower-of-life-meditation-every-4-hours.html?m=1

نیروهای نور اطلاع داده اند که تا انجا که ممکن است انرژی الهه بایستی به شبکه گرید سیاره لنگر شود تا به تثبیت اوضاع برسیم:

the-sisterhood-manifesto

https://goodmenproject.com/featured-content/8-reasons-why-men-should-worship-goddesses-wcz/

آتارگاتیس یک الهه پری دریایی است که از سیریوس آمده و هزاران سال قبل با یک سفینه تخم مرغی شکل در ساحل فرات فرود آمد:

https://en.wikipedia.org/wiki/Atargatis

کهن الگوی وی بعدها توسط کابال تحریف شد، اما انرژی اصیل وی یکی از انرژی های کلیدی برای گذار صلح آمیز به جامعه پسارخداد است.

در فرهنگ تحریف شده کنونی، نیاز به دیدگاه نوینی نسبت به انرژی جنسی حس می شود:

https://amuse.vice.com/en_us/article/bjq3ym/matriarchy-sex-women?utm_source=dmfb

http://www.health-science-spirit.com/saint.html

برای مثال، فتیش پا که توسط بسیاری قضاوت می شود، در واقع یک خاطره زندگی های گذشته مربوط به پرستش الهه است:

Why do so many men have a foot fetish?

باستان شناسان بلاخره شواهد مبنی بر اولین تجاوز آرکان را منتشر کرده اند:

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-6865741/The-violent-group-people-lived.html

به زودی، یک مصاحبه جدید با کبرا در اینترنت منتشر خواهد شد. می توانید سوالات خودتان را به این آدرس بفرستید که در آن مصاحبه پاسخ داده خواهد شد:

[email protected]

و در پایان، پیامی رمزی برای آنان که می فهمند:

http://www.maxima-library.org/mob/b/423978?format=read

پیروزی نور.

کبرا

 

منبع :

https://2012portal.blogspot.com/2019/09/the-shift.html

مترجم :