منشأ: در سال ۱۹۷۵، یک عامل اطلاعاتی  تحت نام رمزی “مایکل” برای نجات جانش از دست ایلومیناتی متواری بود. وی ۱۲ عامل دیگر را گرد آورد تا از خودش محافظت کند. زمانی که متواری بودند و پنهان شده بودند یک شبکه وسیع تونل در زیر متروی زیرزمینی نیویورک کشف کردند. آنان وارد تونل ها شدند و از سطح زمین ناپدید شدند و زیر زمین گرد آمدند. “سازمان” از آنجا شکل گرفت. مرکز فرماندهی اصلی آن زیر متروی نیویورک قرار داشت.

از طریق شبکه جاسوسی وسیعی که مایکل هنوز روی زمین در اختیار داشت با بسیاری از عواملی که با ایلومیناتی مبارزه کرده بودند تماس گرفته شد، و بسیاری از آنان به زیر زمین رفتند و به سازمان پیوستند.

هدف اصلی آنان براندازی حکومت ایلومیناتی و دادن فناوری های پیشرفته به انسانها بود. کامپیوترهای شخصی که اکنون می شناسیم با کمک سازمان توسعه یافتند و در ۱۹۷۷ در مرکز فرماندهی زیرزمینی اصلیشان شخصا اتاقی مملو از ردیفهای کامپیوتر دیدم که در حال بررسی و توسعه بودند. سازمان با تمدن اگارتای مثبت که برای هزاره ها در غارهای عظیم زیرزمینی زندگی کرده اند تماس برقرار کرد. آنها در سال ۱۹۷۷، اگر نه قبلتر، با آندرومدایی های مثبت تماس داشتند، و یک سفینه نقره ای سیگاری شکل آندرومدایی در آشیانه زیرزمینی فرماندهی دیده ام.

در اوایل دهه ۹۰، آنها در انتقال فناوری اینترنت از ARPANET در حوزه نظامی به حوزه استفاده عمومی نقشی داشتند.
در ۱۹۹۶ ایلومیناتی و نیروهای فرازمینی منفی تهاجمی را برای نابود کردن سازمان آغاز کردند و چندین نبرد فیزیکی شدید در تونل های زیرزمینی و غارها صورت گرفت که به دلیل آنها سازمان تا آستانه نابودی و آگارتا نیز تا آستانه محو شدن پیش رفتند.

در اوج ضرورت و نیاز، طرحی ابداع شد تا با این مسأله برخورد شود. در اوایل دسامبر ۱۹۹۹ پروینی ها با “حرکت مقاومت” در سیاره X تماس گرفتند و حرکت وسیعی علیه ایلومیناتی حاکم در آن سیاره آغاز کردند. ایلومیناتی در حدود سه هفته براندازی شد و مجبور شدند به پایگاه هایشان در مریخ و ماه بگریزند. در آن زمان بسیاری از آزادی خواهان عضو حرکت مقاومت به شبکه تونل های زیرزمینی سیاره پیوستند تا در این مبارزه به سازمان ملحق شوند.  این دو نیرو ادغام شدند و تبدیل به یک نیروی واحد شدند که اکنون حرکت مقاومت نامیده می شود.

این افزایش قدرت مسیر مبارزه را تغییر داد و نیروهای تاریکی عقب نشینی کردند. در سال ۲۰۰۰ و ۲۰۰۱ ایلومیناتی پایگاههای مریخ و ماه و مناطق دیگر سیستم خورشیدی را از دست داد. با کمک پروینی ها و نیروهای کنفدراسیون کهکشانی، در همان چارچوب زمانی، تمامی رپتایل ها، دراکوها و رتیکولی ها از سیستم خورشیدی پاکسازی شدند. این موضوع نیروهای تاریکی را دچار وحشت کرد و آنها «یازده سپتامبر» را براه انداختند تا آخرین دژ خود، یعنی زمین را حفظ کنند.

سیاره X

سیاره ایکس سیاره ای است در حاشیه سیستم خورشیدی. سطح آن برای زندگی فیزیکی مناسب نیست، اما زیر سطح آن سیستم گسترده تونل ها و پایگاههایی وجود دارد که تا ۱۹۹۹ تحت کنترل ایلومیناتی بودند و از آن سال به بعد در دست نیروهای نور هستند.

در سال ۲۰۰۲ پروینی ها اطلاعات دقیقی درباره ویژگی ها و عناصر اربیتال سیاره ایکس به من دادند. درون آن سنگ و سطحش پوشیده از یخ متان است که به آن رنگی نزدیک آبی می دهد. قطر آن ۹۴۰۰ مایل و جرمش ۰/۷۶ برابر جرم زمین است. محور سمیماژور مدار ۷۰ AU است و زاویه انحراف ۴۰ درجه است.
هیجان و خوشحالی مرا تصور کنید هنگامی که مقاله منجم ژاپنی Patryk Lykawka را پیدا کردم، که در سال ۲۰۰۸ اعلام کرد که سیاره ایکس “فرضی” بایستی از سنگ و یخ تشکیل شده باشد، قطر آن بین ۶۲۰۰ تا ۹۳۰۰ مایل و جرمش بین ۰/۳ و ۰/۷ جرم زمین باشد. محور سمیماژور مدار باید بین ۱۰۰ تا ۱۷۰ AU و انحراف سیاره تا ۴۰ درجه باشد:
http://allesoversterrenkunde.nl/artikelen/755-The-mystery-of-Planet-X.html
دلیل اصلی اینکه منجمان هنوز “رسما” این سیاره را کشف نکرده اند این است که از طرف کابال به آنها گفته می شود درباره سیاره ایکس گزارش ندهند. همچنین، آنها به دنبال سیارات جدید نزدیک به صفحه اکلیپتیک هستند، اما سیاره ایکس به دلیل انحراف زیاد مدار در صفحه اکلیپتیک دیده نمی شود. از آنجا که شی آسمانی بزرگی است، رصد آن حتی با تلسکوپهای بزرگ آماتور هم امکان پذیر است به شرط آنکه بدانید کجا را رصد کنید. و یک نکته مهم، سیاره ایکس نیبیرو نیست و قرار هم نیست به زمین اصابت کند.

رخداد

یازده سپتامبر آنگونه که کابال برنامه ریزی کرده بود پیش نرفت. در عوض تبدیل شد به زنگ خطری که به بسیاری از انسانها کمک کرد درک کنند پشت پرده نمایشهای تبلیغاتی رسانه، چه می گذرد.
این هوشیاری جدید به حرکت مقاومت کمک کرده است که طرح براندازی ایلومیناتی زمین را پیشرفت دهند.
تا سال ۲۰۰۳، آنها موفق شدند تمام پایگاههای نظامی عمقی را پاکسازی کنند و فقط سطوح فوقانی پایگاههای زیرزمینی باقی مانده اند.
از آن موقع تا به حال، حرکت مقاومت حدود ۳۰۰ عاملش را به شبکه ایلومیناتی وارد کرده که اکثرا در قالب پست های بالای نظامی و آژانس های اطلاعاتی نفوذ کرده اند. این عوامل غیرقابل شناسایی هستند و ایلومیناتی هیچ ایده ای ندارد که آنان چه کسانی هستند و کجا هستند.

در ژانویه و اوایل فوریه ۲۰۱۲، حرکت مقاومت بیشتر طلای که در اختیار ایلومیناتی بود را مصادره کرد. بنابراین اگر می پرسید طلای یاماشیتا کجاست، حالا پاسخ را می دانید. نه در گودال ماریانا است، نه در فورت ناکس است، نه در زیرزمین های ویلاها و شاتوهای روسچیلدهاست، نه در انبارهای زیر فرودگاه کلوتن، و نه در بانکهای پراکنده سراسر جهان که تحت کنترل یسوعیان هستند. طلاها در سالنهای زیرزمینی حرکت مقاومت هستند، و پس از رخداد به انسانها باز گردانده خواهد شد، و تبدیل خواهد شد به ذخیره ای به عنوان پشتوانه ارز جدید، و این به معنی فراوانی برای همه خواهد بود.

ایده طراحی نقشه ای برای براندازی شبکه ایلومیناتی از زمان تشکیل “سازمان” در ۱۹۷۵ وجود داشته است. در ۱۹۷۷ با مردی که نقشه را ریخته بود صحبت کردم. سندی که دریک در ۱۹۷۹ دید احتمالا نسخه قدیمی تری از نقشه بوده است. ایده اولیه این بود که ارتش با راهنمایی سازمان و بعدها حرکت مقاومت، قدرت را به دست گیرد، ایلومیناتی را شکست داده و از قدرت خلع کند.

به دلیل هوشیاری و بیداری که پس از یازده سپتامبر بوجود آمد، برنامه اولیه تغییراتی پیدا کرده است. اکنون هیچ کس نمی خواهد سیاره را تصرف کند. حرکت مقاومت هنوز از ارتش پشتیبانی می کند اما بیشتر در حوزه  اطلاعات در ارتباط با ایلومیناتی، و بعضا توصیه های لجستیک، اما عمدتا پشت صحنه باقی مانده اند. نیروهای نظامی از آزادی و اقتدار فردی پشتیبانی خواهند کرد (مارشال های فدرال در ایالات متحده و پلیس اینترپل در سایر نقاط)، و از قوانین محلی جهت بازداشت اعضای کابال پشتیبانی می کنند.

حرکت مقاومت تجربه براندازی کابال و آزادسازی سیارات را دارد، چراکه در سال ۱۹۹۹ این عملیات را در سیاره ایکس انجام داده اند. آنان تماس دائمی فیزیکی (نه تلپاتیک) با پروینی ها (پلایدیان) و دیگر فرازمینی های مثبت کنفدراسیون دارند، که اطلاعات همه اعضای کابال را در اختیارشان می گذارند، مکان آنها، آنچه انجام می دهند، و حتی اینکه چه می اندیشند. ایلومیناتی جایی برای پنهان شدن ندارد.

هیچ قدرت انسانی تصمیم نخواهد گرفت که رخداد چه زمانی خواهد بود. حرف آخر درباره اینکه رخداد چه زمانی است مستقیما از منبع می آید. این یک رویداد در مقیاس اهمیت کیهانی است. آخرین سیاره تحت کنترل نیروهای تاریکی در آستانه آزادسازی قرار دارد و این آزادی امواج نور را در سراسر کهکشان می تاباند.

درست قبل از رخداد منبع یک پالس نوری را از طریق کنفدراسون کهکشانی می فرستد و پروینی ها به حرکت مقاومت آموزش خواهند داد که از ۳۰۰ عامل خود در سطح سیاره برای تماس با افراد کلیدی درون ارتش و نهادهای اجرای قانون استفاده کنند، و عملیات کلید خواهد خورد.
پس از اینکه عملیات با موفقیت به اتمام رسید، احتمالا افرادی خواهند بود که دوست دارند از موقعیت سواستفاده کنند و دولتهای خودشان را برپا کرده، بودجه ها را مصادره کنند…

اینکه با کابال برخورد می شود دلیل نمی شود که طمع و شهوت انسان برای قدرت از میان خواهد رفت. برای درصدی از جمعیت انسانی که به روشنی نرسیده اند، این ویژگی بخشی از کاراکترشان است. اما اطمینان داشته باشید، که حرکت مقاومت این افراد را می شناسد، تمامی اعمالشان تحت نظارت است، و به آنان اجازه داده نخواهد شد که از وضعیت بهره ببرند.

تا زمانی که روی زمین به میزان مشخصی از هوشیاری نرسیده ایم، حرکت مقاومت پشت پرده به فعالیتش در جهت منافع انسانها ادامه می دهد. در مقطع معینی، به احتمال بالا نزدیک به زمان “تماس نخست” با فرازمینی های مثبت، حرکت مقاومت هم خودش را عمومی می کند.
آنان بودجه ای برابر با ۱۲۰ تریلیارد دلار فراهم کرده اند، که همراه با بسته های رفاهی دیگر بین انسانها توزیع خواهد شد. آنان فناوری های بسیار پیشرفته در اختیار دارند، که عمدتا منشأ فرازمینی دارند. آنها در معرفی ۶ هزار اختراع که توسط نوابغ سراسر جهان انجام شده اما توسط کابال سرکوب شدند کمک خواهند کرد. پس از آن بخشی از فناوری های خودشان را معرفی خواهند کرد که پیشرفته تر خواهند بود.

این بلاگ با راهنمایی حرکت مقاومت در ۲۰۱۲ ایجاد شد تا جمعیت سطح سیاره را در ارتباط با تحولات خاصی تعلیم دهد. بسیاری از عوامل روی سطح حرکت مقاومت این بلاگ را مطالعه می کنند و متون بلاگ حاوی برخی پیام های رمزی برای آنان است. اینترنت ساده ترین روش انتقال اطلاعات نه چندان حساس به آنان است، حداقل آن بخش از اطلاعات که می توان با امنیت از کانالی عمومی انتقال داد. در آینده، حرکت مقاومت ممکن است تصمیم بگیرد که ارتباطات بیشتری با جمعیت عموم انسانها برقرار کند، و در آن مقطع این بلاگ تبدیل خواهد شد به کانال ارتباطی رسمی حرکت مقاومت روی سطح سیاره.

 

پیروزی الهه : :

منبع :

Resistance movement