The Intelligence Hub for the Victory of Light

در مقیاس کیهانی، گذار به چرخه کیهانی بعدی همچنان ادامه دارد. نواحی کاملا آزاد از نوسان های کوانتومی ناهنجاری اولیه که عمدتا در فضاهای بین کهکشانی ( جزایر پردیس )، هنوز ثبات کافی را ندارند، اما منابع اطلاعاتی بین ستاره ای گزارش می دهند که تغییرات مثبت عظیمی در سرتاسر کیهان در حال رخ دادن است که همه نشاندهنده فاز گذار کیهانیست.

جمعیت سطح زمین سرانجام شروع کرده اند به چشیدن طعم آگاهی واقعی وحقیقی کهکشانی، و همینطور آگاه می شوند که مکانهایی وجود دارد که به مراتب بهتر از زمین هستند:

https://www.rt.com/news/467135-exoplanet-ocean-life-earth/

همینطور که به زمان گذار نزدیکتر می شویم، نیروهای نور هنوز در حال درخواست از همه انسانها هستند که تا جایی که می توانند و هر موقع که حس درونی آنها را راهنمایی می کند، مدیتیشن انجام دهند، تا لحظه Compression Breakthrough، تا در پایدارسازی شبکه های انرژی در اطراف سیاره با استفاده از مدیتیشن گل زندگی، کمک کنند:

https://www.welovemassmeditation.com/2019/08/daily-flower-of-life-meditation.html

در این لحظه، سطح سیاره هنوز تا حد ۸۵٪ تحت کنترل نیروهای تاریکیست، و طرح یسوئی ها برای نفوذ در اتحاد شرقی کاملا موفق بود است. همه کشورهای BRICS ( بجز روسیه تا حدی ) توسط عوامل یسوئی در پنج سال گذشته مورد نفوذ قرار گرفته اند، و امروز BRICS دیگر همان BRICS قدیم زمان ریاست لولا در برزیل نیست:

https://www.zerohedge.com/geopolitical/lula-admits-brics-was-created-tool-attack

بانکدارانی که از طرف یسوئی ها مورد حمایت هستند، در حال حاضر مشغول پشتیبانی علنی از نسخه های خودشان برای ریست مالی هستند:

https://www.zerohedge.com/news/2019-08-23/unprecedented-shocking-proposal-boes-mark-carney-urges-replacing-dollar-libra

https://www.rt.com/business/467175-bank-england-synthetic-reserve-currency/

https://www.zerohedge.com/news/2019-08-24/why-mark-carney-thinks-dollar-can-no-longer-be-worlds-reserve-currency

مارک کارنی توسط یسوئی ها در کالج سنت فرانسیس ژاویر در ادمونتون، آلبرتا آموزش دید:

https://www.thetablet.co.uk/features/2/5534/the-top-100-a-tablet-special-report-on-britain-s-leading-lay-catholics-in-2015

طرح یسوئی ها در واقع مهندسی یک فروپاشی مالی جهانی در ژانویه ۲۰۲۰ است، و سپس معرفی یک سیستم مالی جهانی بدون پول نقد که Libra یا کریپتوکارنسی های جهانی جایگزین دلار آمریکا خواهند شد، و هرکسی مخارجش را با تلفن همراه هوشمند پرداخت می کند و حساب سوسیال جهانی اعتبار پرداخت هر مشترک را تعیین می کند.

به احتمال زیاد، فروپاشی مالی از طریق بروز رخدادهای متوالی کلید خواهد خورد و یک جرم بحرانی را برای ورشکستگی بانک های مرکزی ایجاد خواهد کرد:

https://www.zerohedge.com/news/2019-08-26/will-central-banks-survive

تنها چیزی که می توانم در مورد طرح یسوئی ها بگویم اینست که موارد خاصی وجود دارد که یسوئی ها از آنها بی اطلاع هستند.

تنها اظهار نظر من در مورد شرایط ژانویه ۲۰۲۰ در تصویر زیر است، به سبب اینکه من هنوز مجوز برای بیان توضیحات بیشتر در این رابطه ندارم:

مامورین یسوئی همچنین در حداقل ۸۰٪ رسانه های Alternative (حاشیه جریان) هم نفوذ کرده اند. به این شرایط در زمان مناسب رسیدگی خواهد شد.

این مساله که دوره سالهای ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۵ زمان یک فروپاشی برگشت ناپذیر سیستم قدیمیست، به تدریج در رسانه های جمعی مطرح می شود:

https://www.zerohedge.com/news/2019-09-04/will-everything-change-2020-2025-or-will-nothing-change

اطلاعات زیر در مورد انجام قرارداد ترور اپستاین توسط برادران Koch است که توسط منابع معتبر تأیید شده است:

http://www.whatdoesitmean.com/index2963.htm

تجاوز آرکان ها در سال ۱۹۹۶ در فاز نهایی خودش قرار دارد. درست قبل از طلوع، بیشترین تاریکی وجود دارد، و اکنون عناصر دراکو/رپتایل در سطح جامعه به شکل علنی آدم خواری را گسترش می دهند:

https://www.rt.com/news/467685-cannibalism-promoted-by-academics/

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=129895

دلیل این زیاده روی ها اینست که رپتایلیان ها درحال پاکسازی شدن از سطح سیاره هستند، و بنابراین دچار ترس شده اند. منابع اطلاعاتی مستقل از سطح اعلام می کنند که خیلی از آتش سوزی ها در برزیل و آفریقای مرکزی در حقیقت مربوط به پروسه حذف رپتایلها توسط نیروهای نور است. در ماه های پیش رو، افزایش بی سابقه ای در فعالیت فضای زیرقمری sublunar وجود خواهد داشت، و ارتش به این مسئله توجه دارد:

https://www.space.com/us-military-strategic-value-earth-moon-space.html‌

در چند ماه پیش رو، اگر کارها بر طبق برنامه پیش برود، من قادر خواهم بود تا اطلاعات بیشتری را نسبت به ۱۸ ماه گذشته ارائه دهم، امیدوارم بتوانم در اطلاعاتی که ارائه می کنم کمتر از پیام های رمزی استفاده کنم.

اخیرا متوجه شده ام که پیام ها و کامنتهای منفی، غیر محترمانه، احمقانه و بی معنی در بلاگ من زیاد شده است. دو راه وجود دارد. راه اول اینکه در پذیرفتن کامنتها سخت گیرانه عمل کنم و صرفا پیامهای معنی دار که ارزشی برای جمع دارند را بپذیرم و راه دوم اینکه بخش کامنت و نظرات را به کلی ببندم، انتخاب با شماست.

پیروزی با نور است!

کبرا

 

منبع :

http://2012portal.blogspot.com/2019/09/2020.html

پیروزی الهه