مدیتیشن عصر آکواریوس ما یک موفقیت بسیار بزرگ بود، چراکه با حدود ۲۵۰ هزار شرکت کننده، به بیش از جرم بحرانی رسیدیم.

این موفقیت باعث تثبیت بیشتر خط زمانی مثبت عصر آکواریوس شده است، و نتایج بلند مدت بسیار مطلوبی خواهد داشت.

در نتیجه این فعالسازی در ۳۰ ژوئن، تمام ناهنجاری های مهم پلاسما و تمام بمب های توپلت پلاسما حذف شدند.

اگرچه همانطور که توقع داشتم این موضوع رخداد را کلید نمی زند، اما یک جهش بسیار خوب رو به جلو است.

تمامی موانع باقی مانده بر سر راه رخداد بسیار کوچک تر هستند، و عبور از آنها زمان بسیار کمتری می طلبد، بنابراین ما اکنون روی یک خط زمانی هستیم که با سرعت فزاینده ای به سمت پیشرفت فشردگی (رخداد) پیش می رود.

آنچه باقی مانده است سفینه های ناوگان دراکو هستند که در فضای سابلونار (بین زمین و ماه) در حالت سوپرپوزیشن کوانتومی مخفی هستند. این سفینه ها در حال حذف شدن توسط تسلیحات کوانتومی پیشرفته کنفدراسیون کهکشانی هستند که این عملیات به نام رمز Mjolnir (چکش تور)، شناخته می شود.

http://2012portal.blogspot.com/2018/01/operation-mjolnir.html

https://physicsworld.com/a/does-time-dilation-destroy-quantum-superposition/

نخستین تلاش برای حذف ناوگان دراکو در اواخر ۲۰۱۷ و اوایل ۲۰۱۸ روی داد، اما به دلیل فروپاشی خط زمانی آلفا این عملیات نیمه تمام ماند. اکنون، به دلیل فعالسازی موفقیت آمیز عصر آکواریوس، مجددا عملیات Mjolnir فعال شده است و در حال حاضر به نرمی و طبق برنامه پیش می رود، و ناوگان دراکو به سرعت در حال حذف شدن است.

نیروهای نور اطلاع داده اند، که در آخرین فاز حذف ناوگان دراکو، حدود ۱۰ درصد احتمال وجود دارد که کابال تلاش کند یک تجاوز جعلی و نمایشی بیگانگان را بوسیله سفینه های TR-3B اجرا کند، و حدود ۵ درصد احتمال دارد که دراکو تلاش کند تجاوز و هجومی واقعی را عملی کند و باقی سفینه های دراکو از حالت سوپرپوزیشن کوانتومی به حالت فیزیکی وارد شوند و به جمعیت سطح زمین حمله کنند:

https://www.exopolitics.org/will-deep-state-launch-false-flag-alien-invasion-after-exhausting-global-control-cards/

در هر دو سناریو، ناوگان نیروهای تاریکی توسط کنفدراسیون کهکشانی سریعا شکست خواهند خورد، با این حال، آسیب کم اما غیرقابل چشم پوشی در میان جمعیت سطح زمین وجود خواهد داشت. هم نور و هم تاریکی تلاش دارند که از بروز آن دو سناریو جلوگیری کنند؛ نیروهای نور به این دلیل که این دو سناریو باعث رنج غیرضروری جمعیت سطح زمین خواهد شد، و نیروهای تاریکی به این دلیل که نبرد آشکار با ناوگان کنفدراسیون منجر به شکست سریع و قاطع تمام جناح های تاریکی خواهد شد.

به جز حذف ناوگان دراکو، نیروهای نور همچنین مشغول حذف همه فناوری های معکوس سازی شبکه متعلق به نیروهای تاریکی هستند. آن فناوری ها باعث تحریف شبکه انرژی حول سیاره می شوند و اساس ساختار ماتریکس را تشکیل می دهند.

همچنین، نیروهای نور مشغول حذف رپتیلیان (خزندگان) زیر زمین هستند که از تسلیحات صوتی استفاده می کنند.

همچنین، نیروهای نور، در حال حذف تسلیحات دایرکت انرژی و نیز تسلیحات پالس EMP از ماهواره های نظامی در گردش در مدار پایین زمین Low Earth Orbit هستند.

همچنین، نیروهای نور مشغول حذف ناهنجاری اولیه کوانتومی هستند که از تجسم فیزیکی موجودات صعودکرده روی سطح سیاره جلوگیری می کند. حذف ناهنجاری اولیه کوانتومی از طریق القای تجزیه خلأ کاذب  induced false vacuum decay انجام می شود:

https://www.imperial.ac.uk/media/imperial-college/research-centres-and-groups/theoretical-physics/msc/dissertations/2013/Matthew-Citron-Dissertation.pdf

https://www.vice.com/en_us/article/kwnpbw/the-learnin-corner-false-vacuum-decay

https://physics.aps.org/articles/v8/108

منابع دراگون اطلاع داده اند که با فعالسازی عصر آکواریوس ما، یک تغییر مسیر مثبت خط زمانی روی داد، و از همه درخواست کرده اند که «فقط روی ساختن زندگی مورد علاقه و انتخاب خودتان تمرکز کنید. هر چه تصویرسازی زندگی مطلوب و مورد آرزو، دقیق تر باشد، این زندگی بیشتر با خط زمانی جدید هماهنگ است».

بلافاصله پس از فعالسازی ما، علامت هایی در آسمان ها مشاهده شد.

تجلی خط زمانی مثبت روی قلمروی فیزیکی همین حالا هم با بازداشت گیلن مکسول قابل مشاهده است:

https://summit.news/2020/07/02/elite-pedophile-network-to-be-exposed-after-arrest-of-maxwell/

و در نتیجه، مفهوم بازداشت های جمعی برای نخستین بار به رسانه های جریان اصلی می رسد:

https://www.rt.com/usa/493775-epstein-get-clinton-prince-andrew/

و می تواند به بازداشت بیل گیتس منجر شود:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7350469/Bill-Gates-flew-Jeffrey-Epstein-Loliota-Express-2013-years-pedophile-prison-stay.html

شاهزاده اندرو همین حالا مضطرب است:

https://nypost.com/2020/07/06/prince-andrew-cancels-golf-trip-to-spain-after-maxwell-arrest-report/

اما نخست، گیلن مکسول بایستی آنقدر زنده بماند تا شهادت بدهد. به همین دلیل نیروهای نور از همه کسانی که درونا به این کار هدایت می شوند درخواست کرده اند در این مدیتیشن شرکت کنند:

https://www.welovemassmeditation.com/2020/07/daily-meditation-at-630-pm-utc-to-keep-Ghislaine-Maxwell-alive-until-she-can-testify.html

چند ماه آینده تا نوامبر/دسامبر شاهد اوج گیری نبرد بین خط زمانی مثبت عصر آکواریوس، و خط زمانی قدیم منفی کابال، خواهیم بود. بدون مدیتیشن جمعی ما، خط زمانی منفی اکنون بسیار قوی تر می بود، اما ما موفق شدیم از سناریوهای منفی متعددی جلوگیری کنیم.

تلاش های زیادی برای ایجاد تفرقه در جمعیت سطح زمین و القای خشونت وجود خواهد داشت:

https://www.zerohedge.com/markets/global-war-nuclear-accidents-volcanic-eruptions-deutsche-banks-apocalyptic-take-what-may

یکی از برنامه های یسوعیان تجزیه ایالات متحده (شبیه آنچه برای شوروی و یوگوسلاوی رخ داد) بوسیله شعله ور کردن قطبیت میان چپ و راست در زمان انتخابات نوامبر است.

به همین دلیل است که آنها برنامه دارند هیلاری کلینتون را به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری معرفی کنند تا بتوانند قطبیت را به حداکثر برسانند:

https://www.armstrongeconomics.com/international-news/politics/rumors-still-abound-that-hillary-will-emerge-in-july/

دومین طرح اصلی یسوعیان این است که یک حمله پالس الکترومغناطیسی EMP از طرف چین به ایالات متحده را کلید بزنند که باعث وقوع یک جنگ جهانی جدید شود:

https://www.naturalnews.com/2020-06-18-china-preparing-to-kill-us-population-with-emp-pearl-harbor-first-strike.html

https://sputniknews.com/military/202006181079656094-us-report-claims-china-intends-nuclear-first-strike-with-stolen-super-emp-weapons/

https://allnewspipeline.com/China_Military_Doctrine_Plans_and_Capabilities_for_Electromagnetic_Pulse_EMP.php

https://fortunascorner.com/2020/03/18/china-threatens-emp-attack-in-south-china-sea/

یک جنبه از این طرح این است که چین از وسیله پیشرفته اش که به TR-3B شباهت دارد استفاده کند و یک هجوم جعلی و نمایشی بیگانگان از سایت پایگاه اصلی برنامه مخفی فضایی شان در Dingxin اجرا کند:

https://www.thedrive.com/the-war-zone/31824/this-massive-desert-base-is-chinas-version-of-americas-nellis-air-force-base

سفینه های شبیه TR-3B همچنین از دیوار بزرگ زیرزمینی چین ظاهر شوند:

https://thediplomat.com/2011/08/chinas-underground-great-wall/

و از همتای ایرانی:

https://www.zerohedge.com/geopolitical/nightmare-our-enemies-iran-touts-vast-underground-missile-cities-along-coastline

نیروهای نور احتمال تهاجم جعلی بیگانگان را ۱۰ درصد، جنگ چین و آمریکا را ۱۲ درصد، تجزیه آمریکا را ۲۵ درصد، و جنگ داخلی در آمریکا را ۳۵ درصد تخمین می زنند.

در چند ماه آینده، ممکن است مدیتیشن های جمعی اعلام شوند تا در صورت نیاز از وقوع هر یک از این سناریوها جلوگیری به عمل آید.

در نتیجه فعالسازی عصر آکواریوس ما، بخشی از ورتکس دوبخشی الهه پاریس/ورسای فعال شده است:

https://www.youtube.com/watch?v=WQvSPo8gMJA

آنچه اکنون نیاز است یک گروه خواهران رز در پاریس است که ملاقات های منظم هفتگی فیزیکی داشته باشند.

همچنین نیاز است که اتاق های تاکیون در ونیز و رم در ایتالیا ایجاد شود. ما یک اسپانسر داریم که مایل است ساخت اتاق ها را تأمین بودجه کند، و فقط به اشخاصی در ونیز و رم نیاز داریم که مایل باشند نقش محافظ اتاق ها را بر عهده بگیرند و در هر یک از آن دو شهر ایتالیا، میزبان آن اتاق ها باشند. چنین اشخاصی (فقط ساکن ونیز و رم) به آدرس  [email protected] میل بفرستند تا دستورالعمل های بعدی را دریافت کنند.

نیروهای نور اطلاع داده اند که در این زمان بسیار مهم در تاریخ بشر،  هدف بسیار مهم، گسترش شبکه اتاق های تاکیون به نواحی فاقد پوشش سیاره است:

http://tachyonis.org/Chamber.html

همچنین، نیروهای نور استفاده از فناوری پیشرفته لیزر توسعه یافته دراگون را پیشنهاد داده اند که می تواند به کارگزاران و مبارزان نور در این زمان های دشوار کمک کند:

https://www.light-mandalas.com/

گرچه چند ماه آینده بسیار حساس خواهد بود، اما نیاز است که بر روی تجلی عصر آکواریوس تمرکز کنیم.

نور پیروز است!

کبرا

 

منبع :

http://2012portal.blogspot.com/2020/07/age-of-aquarius-activation-report.html

پیروزی الهه