مطالب مهم را پرینت بگیرید و ذخیره داشته باشید تا بتوانید در زمان رخداد آنها را منتشر کنید. 
https://prepareforchange.net/?p=7390


به دیگران ملحق شوید و گروهی را در منطقه خود تشکیل دهید. ما در حال ساخت گروه های پشتیبانی رخداد (ESG) هستیم که نمود انرژی مردانه اند و گروه های خواهران رز که نمود انرژی زنانه اند. 
بسیاری از افراد به احتمال زیاد عضو هر دو گروه شوند. در اینجا لیستی از گروه ها در سراسر جهان و امکان ایجاد گروه خود وجود دارد:
https://prepareforchange.net/?p=6425

 برنامه ای برای تهیه غذا و نیاز های اولیه برای چند روز داشته باشید. البته انتخاب با خودتان است. در هر صورت در اینجا چند پیشنهاد وجود دارد:یونجه و انواع دیگر بذرهای جوانه ای که در سه روز رشد می کنند. عدس و لوبیا، ارزان و بسیار مغذی هستند و بخوبی حفظ می شوند. 
شما می‌توانید در خانه خود، به روش مزارع عمودی، سبزیجات پرورش دهید:
http://www.lowtechmagazine.com/2010/03/make-your-own-lowtech-vertical-farm.html


ما همچنین ممکن است نیاز داشته باشیم تا زمین هایی را به مزارع اجتماعات منطقه ای تبدیل کنیم، پس شما می توانید تحقیق کنید که چه مکان هایی در زمان قبل و بعد از رخداد، برای انجام این کار مناسب هستند. قبلا گروه هایی برای انجام چنین کاری تشکیل شده اند.


این موضوع به احتمال زیاد یک بخش مهم از گذار پسا رخداد است، زیرا ما نیاز داریم تا در تولید غذای مصرفی خود تغییراتی ایجاد کنیم. از گذشته تا به حال بیشتر تولیدات غذایی توسط کابال مدیریت و سمی شده اند.


شما همینطور می توانید یک بطری تصفیه آب، سوخت برای خودروتان، انرژی برای پخت و پز و گرمایش (اگر که شرایط شما وجود آن را ایجاب می کند)، … و هر چیز دیگری که تصور می کنید ممکن است برای مدت کوتاهی به آن دسترسی نداشته باشید و عرضه آن متوقف شود را به تعداد کافی تهیه کنید.


مقداری نقره و/یا طلا برای نیازهای اولیه چند روز یا چند هفته بعد از رخداد فراهم کنید. اگر دارائی اندکی دارید ، تنها یک سکه نقره، در چند روز اولیه بعد از رخداد، کمک بزرگی خواهد بود و هزینه زیادی هم ندارد. اگر دارائی زیادی دارید، کمک به اطرافیان را در نظر داشته باشید.

 
بیاموزیم که چگونه مراسمات و مدیتیشن های مشخصی می توانند جریان انرژی را در منطقه شما آرام کنند. مطالعات زیادی تاثیر مدیتیشن بر محیط پیرامون ما را نشان داده‌اند، مخصوصا زمانی که به صورت گروهی انجام شده باشند.  انرژی زیادی در روزها و هفته های اولیه رخداد در جریان خواهد بود و بسیاری از تروماها، افکار و احساسات به سطح می آیند.


مدیتیشن های گروهی که در نقاط مهمی از منطقه محلی شما و بروی شبکه انرژی زمین انجام شوند، می توانند با کریستال ها، هندسه مقدس و دیگر ابزارها ترکیب شوند و کمک بزرگی خواهند بود تا از نزاع و کشمکش جلوگیری کنند و انرژی ها را در منطقه شما به هماهنگی برسانند.


مناطق اصلی انرژتیکی محلتان را پیدا کنید، به آنجا بروید و یک ستون نور سفید درخشان که از خورشید مرکزی می آید، در منطقه پراکنده می شود و به هسته زمین می‌رسد را تصور/کانال کنید.

شعله بنفش را تصور کنید. موجودات نوری (فرشتگان، پریان، دلفین ها و وال ها، خانواده ستاره ای و دیگر موجودات نوری) را برای محافظت فرا بخوانید. مدیتیشنی را که نسبت به آن هدایت می شوید انجام دهید.


 کسب اطلاعات بیشتر در این مورد و محل قرار گیری مراکز انرژی زمین:
https://prepareforchange.net/?p=7506


در مورد دنیای اطراف خود اطلاعات کسب کنید. در مورد اینکه چه اتفاقاتی افتاده است و چه چیزهایی در راه هستند.


مهم ترین مقالات کبرا: https://prepareforchange.net/cornerstone-cobra-articles


در خصوص رخداد:
http://www.veritasgalacticsweden.net/the-event


https://prepareforchange.net/a-plan-to-maintain-safety-during-the-event


دیگر منابع: https://prepareforchange.net/contributors

همسایه های خود را بشناسید و کسانی را که توانایی  کمک کردن دارند را شناسایی کنید. قبل از رخداد، ممکن است تعدادی از مردم آمادگی شنیدن در مورد رخداد را نداشته باشند و پذیرنده آن نباشند و کمکی  برای وقوع آن نکنند، اما بعد از رخداد داستان بطور کلی تغییر خواهد کرد.


ما پیشنهادت می‌کنیم تا هم محله ای های خود در شهر یا روستایتان و گروه ها و شخصیت های مختلف را بشناسید و در آنها عضو شده و یا آنها را رصد کنید. ما نیاز داریم تا با یکدیگر باشیم و گذاری نرم و آرام را خلق کنیم.


گروهای خوب بسیاری وجود دارند که می توانند بطور موثر نقش مهم خود را ایفا کنند: مراکز یوگا و مدیتیشن، پرورش دهندگان محصولات ارگانیک و محلی و بسیاری گروهای دیگر.


به احتمال زیاد به ابتکار عمل در ایجاد انسجام جمعی نیاز خواهد بود و این جمعیت ها تاثیرات فزاینده و تصاعدی خواهند داشت، تمام غذاها و انرژی تولیدی مان، سیستم های آموزشی، سیستم های اقتصادی و…، باید بازسازی شوند تا بتوانند سلامت خود را بازیابند.


یکپارچگی یک اجتماع و سازماندهی آن، باعث می شود تا مردم در آرامش باشند، مخصوصا کسانی که ممکن است نسبت به مراحل گذار ترس داشته باشند. هدف برای همه، مراقبت فیزیکی، ذهنی و احساسی است.


شبکه های مختلف را با وجود اختلافات آشکارشان، برای کار مشترک دعوت کنید. ممکن است تمایلی برای انجام آن نشان نداده باشند، اما بعد از رخداد بسیاری از آنها متمایل خواهند شد. هر قدر قبل از رخداد بیشتر تلاش کنیم، گذار بعد از رخداد آسان تر خواهد بود.


مسئولیت قبول کنید و ابتکار عمل داشته باشید. زمانی که رخداد اتفاق بیافتد، بنظر نمی رسد اینطور باشد که سفینه های فضایی بسته های غذایی پایین بریزند، پس ما برویم در جزایر باهاماس وقت گذرانی کنیم. این یک پروسه تدریجی خواهد بود. اعتبارات شکوفایی باید به غذا، خانه و… تبدیل شوند و کسی باید این کار را انجام دهد. ما باید به اندازه کافی التیام پیدا کنیم تا بتوانیم بطور صحیح در جامعه کهکشانی پذیرفته شویم.


اینکه آزاد شده باشیم یعنی یک موجود دارای اختیار باشیم. همه ی ما خالق هستیم پس نیاز داریم تا بتوانیم خود را خلق کنیم. موانع توسط خانواده ستاره ای حذف خواهند شد و کمک های بسیاری دریافت خواهیم کرد. در حال حاضر ما نیاز داریم تا نقش خود را ایفا کنیم در غیر این صورت بدرستی به آزادی نخواهیم رسید.


رهبران اجتماعات (بطور مثال تولید کنندگان خوراک و انرژی) ممکن است نگران مشاغلشان شوند زیرا کارکنان این شرکت ها ممکن است زمانی که متوجه شوند تمام این سال ها برده بوده اند، از کار کردن خوداری کنند.  ارتش برنامه هایی برای آموزش جامعه در مواقع اضطراری دارد تا به مردم در فراهم کردن نیاز های اولیه کمک کند. ممکن است ارتش مثبت این برنامه را اجرا کند.  حرکت مقاومت می داند چه کسانی کارگزاران نور هستند. آنها تمایل دارند با کسانی که آماده اند تا در سازماندهی اوضاع در اجتماع هایمان کمک کنند، ارتباط برقرار کنند، تا مراکز انجمن های اجتماعی برای بازیابی سلامت و برگزاری جلسات و… را دایر کنند.


اولویت با این نیست که با داستان های پیچیده درباره جنگ ستارگان، بار اضافی بر دوش دیگران قرار داده شود، اما برای اینکه اطمینان پیدا کنیم که همه در طول فرآیند گذار، محافظت خواهند شد، پس مهم است تا گرفتار اختلافات سیستم های اعتقادی نشویم.


این مهم است که آزادسازی همچنین از طرف جمعیت مردم اتفاق بیافتد و نه فقط توساز طرف ارتش و دیگر گروه های مختلف جهانی.  روی خودتان کار کنید تا ثبات و تعادل بیشتری داشته باشید. زندگی در زمین قرنطینه شده، دشوار بوده است و همه با مشکلاتی مواجه بوده ایم. روی مسائلی که باعث تحریکتان می شوند و بروی تروما هایتان (رنج های روحی—عاطفی) کار کنید. تلاش کنید تا تمام جنبه های روان تان را بر اساس نور خویشتن حقیقتان، هماهنگ و یکپارچه سازید، با خودتان و دیگران کاملا صادق باشید و همه ی سیستم های اعتقادی را مورد پرسش قرار دهید (همه ی آنها برنامه ریزی شده اند)، بیاموزید تا به همه ی طرح های آلوده نه بگوئید، بگذارید چیزی که دورانش بسر آمده است برود، شما می توانید نوع اعمال را مورد سوال قرار دهید اما هرگز در مورد خود مردم نباید چنین باشد زیرا که ما همه جرقه های الهی هستیم، تمایز قائل شدن بین نه گفتن به یک رفتار کاملا مضر و قضاوت کردن براساس سیستم اعتقادی، بخشش و…


حفاظت انرژتیکی و هم آهنگ سازی. ابزارهای بسیاری وجود دارند. کریستالهایی هم فرکانس خودتان پیدا کنید. از هندسه مقدس، در خانه، برای بدنتان و… استفاده کنید. به فرکانس های صوتی ترمیم کننده مقدس، گوش کنید. شما می توانید تعدادی از قوی ترین ابزارهای انرژی بروی سیاره را در اینجا پیدا کنید.


تاکیون ها: اینها ذره های زیر اتمی، شامل طیف های کاملی از نور معنوی هستند. حصار الکترومغناطیسی اطراف زمین باعث مسدود شدن آنها می شود. کبرا بصورت فیزیکی با پلایدین ها در ارتباط بوده است و آنها به او توضیح دادند که چگونه به تاکیون ها بروی زمین دسترسی پیدا کند.


تاکیون ها برای کمک به حفاظت، ارتباط با خود برتر و هماهنگ سازی تمام نمودهای خود (فیزیکی، احساسی، ذهنی و…) بسیار عالی هستند.
 برای کسب اطلاعات بیشتر: http://tachyonis.org/Technologies.html


تکتیت ها:ا ینها سنگ های بخصوصی هستند که از برخورد شهاب سنگ ها به سطح زمین بوجود آمده اند. انواع آنها از سیستم های ستاره ای مختلفی آمده اند، تعدادی از خوشه پروین و تعدادی از سیستم ستاره ای سیروس و همینطور از دیگر نقاط.


این سنگ ها برای تبدیل دوگانگی به وحدت، کمک به برقراری ارتباط با سیستم های ستاره ای و خانواده ستاره ای، محافظت، تغییر کردن و ایجاد هماهنگی، بسیار پر قدرت هستند. هیچ دوگانگی نمی تواند در  آنها نفوذ کند، آنها براساس حضور خودشان عمل می کنند، بنابراین قابل برنامه ریزی نیستند و نیازی به پاکسازی ندارند:
http://www.moldavitassociation.com/http://www.tektitesource.com/


اشعه بنفش: این وسیله بر اساس سیم پیچ تسلا است و بطور موثر انرژی پلاسمای منفی هاله بدنتان را پاک می کند و کمک می کند تا انرژی های منفی و سایر وجودهای منفی را پاکسازی کنید.
 اطلاعات بیشتر: http://altered-states.net/barry/newsletter510


اصوات مقدس: صوت یک ارتعاش است، و همینطور یک ابزار انرژی بسیار موثر. هرکس می تواند از آن استفاده کند، اما اطلاعات غلط و فرکانس های مضر بسیاری منتشر شده اند، پس از بصیرت استفاده کنید.  
آموزش بیشتر و نحوه استفاده از فرکانس های مقدس :
http://recreatingbalance1.blogspot.com/2014/09/how-to-easily-convert-any-music-to.html


از دنیای ماتریکس جدا شوید و موهبت های خود را خارج از آن کشت کنید. تمام ساختار کاری/شغلی که ما می شناسیم، بطور کلی تغییر خواهد کرد. بسیاری از نمودهای آن مربوط به برده داری است و شایسته تخریب شدن.  اما ما هنوز نیاز داریم تا پولمان را به خانه، غذا، و سایر احتیاجات تبدیل کنیم. ما همه موهبت هایی داریم که با دیگران به اشتراک بگذاریم، ما همه هدف واحدی داریم و همگی قطعه ای از پازل را بهمراه داریم. شما اکنون می توانید بصورت جدی شروع به جدا شدن از ماتریکس کنید و موهبت های صحیح تان را در مسیری جایگزین توسعه دهید.


اینترنت اجازه می دهد تا به آسانی نشر دهید و تبادلات انرژی تولید کنید. شما می توانید با تبدیل کار تمام وقت به کار نیمه وقت، توسعه و انتشار توانایی هایتان در وقت آزاد، و سپس ایجاد درآمد، شروع کرده و در نهایت بصورت کامل از ماتریکس جدا شوید.


ترس و وحشت زیادی در مورد این موضوع بین انسان ها منتشر شده است، اما در حقیقت فرصت های بسیاری خارج از آن وجود دارند، و با جدا شدن تعدادی بیشتری از مردم، فرصت های بیشتری بوجود خواهند آمد. هر قدر زود تر شروع کنید گذار آسان تری خواهید داشت.

منبع:
https://prepareforchange.net/the-event/basic-practical-steps-to-prepare-for-the-event/