18 ژوئن 2012

زمان آن رسیده است که اطلاعات بیشتری راجع به آرکان ها منتشر کنم چراکه وارد دوره ای می شویم که سرنوشت این سیاره مشخص خواهد شد، و مردم نیاز دارند اطلاع و آگاهی داشته باشند تا بتوانند انتخاب های بهتری انجام دهند.

حدود ۲۶ هزار سال پیش آرکان ها سیاره زمین را مایملک خودشان اعلام کردند، و تمامی موجودات زنده روی زمین را گروگان و برده گرفتند. آنان سیاره را قرنطینه کردند و هر سفینه برای ورود و یا خروج از زمین نیاز به مجوز ویژه از طرف آرکان ها داشت. این دلیل سیاست «عدم دخالت» است که بسیار راجع به آن شنیده ایم. نژاد انسان در طی همه آن هزاره ها گروگان آرکان ها بودند، و در یک سیستم بسته تناسخ اجباری و بارها و بارها بازگشتن به یک مکان، و در فراموشی و رخوت اسیر بوده اند. عصر فراموشی تقریبا سپری شده است. پس از ۲۱ ژوئن امسال (۲۰۱۲)، عملیات های نجات توسط نژاد های فرازمینی مثبت شدت بیشتری خواهند داشت.

در گذشته، تنها راهی که یک انسان برای فرار از قرنطینه پیش رو داشت از طریق فرایند صعود بود، که در طی آن فرد بایستی تمامی تعلقات به همه واقعیت های فیزیکی، اثیری، اختری، و ذهنی که آرکان در آنها عمل می کند را رها کند. اما به محض اینکه قرنطینه برداشته شود، الترناتیو و راه دیگری برای رسیدن به آزادی وجود خواهد داشت، یعنی امکان و توانایی سفر به سیستم های ستاره ای دیگر.

آرکان ها سلطه خودشان را بوسیله یک فناوری ویژه که Veil (پرده، حجاب) خوانده می شود، حفظ می کنند. Veil در واقع یک حصار فرکانسی الکترومغناطیسی در سطوح اختری پایین تر و بخصوص در سطح اتریک است، که ۸/۶ مایل بالا و پایین سطح زمین امتداد دارد  و تا حد زیادی از ورود نور به قرنطینه سیاره جلوگیری می کند. ارکان های غیر فیزیکی اپراتورهای سیستم “پرده” هستند. بهترین توصیف برای این فناوری عبارت «هارپ لایه اتریک» است.

این فناوری ساختار فضازمان را در سطح کوانتومی تحریف می کند و بهمین دلیل مشکلات بزرگی برای سیستم های محرکه سفینه های نیروهای فرازمینی مثبت ایجاد می کند. در گذشته این امر جلوی پیشروی نژاد های مثبت به سمت سیاره را به طور چشمگیری می گرفت. به جز دور نگه داشتن فرازمینی های مثبت، Veil کارکرد دیگری هم دارد، برنامه ریزی و برنامه دهی جمعیت انسانها و نگه داشتنشان در چرخه بازیافت/ تناسخ.

اکنون شرح معدودی از برنامه های اصلی اختری/اتریک در حال جریان برای انسانهای تناسخ یافته:

۱. کاهش سطح آگاهی و غیرفعالسازی بدن نوری/مرکابا. این برنامه توسط فناوری رزونانس موج ایستاده اتریک انجام می شود.

۲. مسدود کردن اراده آزاد، و ابتکار عمل مثبت. این برنامه توسط فناوری فروصوت اتریک برقرار است. بخشی از این صوت به سمت سطح واقعیت فیزیکی ته نشین می شود، و برخی افراد به شکل صدایی با فرکانس بسیار پایین آن را می شنوند. منشأ صداهای اسرارآمیزی که افراد در آغاز سال ۲۰۱۲ می شنیدند این برنامه است و نه نابودی پایگاههای نظامی عمق زمین آنطور که برخی منابع اشتباها گفته بودند. فروصوت، برخی مراکز معین در مغز فیزیکی را مسدود می کند و این مسأله ابتکار عمل مثبت را از فعالیت می اندازد. همین فروصوت عامل خستگی غیرعادی است که بسیاری از مردم بدون هیچ دلیل خاصی تجربه میکنند.

۳. کاهش هوش. این کار را از طریق القای میادین مغناطیسی قدرتمند به مغز اتریک و نیز به غشای میان مغز فیزیکی و مغز اتریک انجام می دهند که باعث اختلال در فرایند تفکر می شود. این برنامه به آشفتگی ذهن، فراموشی و عدم تمرکز منجر می شود.

۴. القای سوتفاهم و عدم هماهمگی در روابط. این کار را بوسیله دستکاری چاکراهای کالبد اتریک و ایجاد فرکانس های ناهمخوان بر روی غشای اوریک auric membrane توسط فروصوت اتریک انجام می دهند. این برنامه عامل مرز و شکاف مصنوعی بین عشق و جنسیت است، که دریچه قلب را می بندد، ذهن را بیش فعال می کند، و تعادل میان اصل مردانه و اصل زنانه را برهم می زند.

۵. القای فقر. این کار را توسط القای هولوگرام ها/تصاویر فقر به مغز اتریک افراد انجام می دهند.

۶. تفرقه در فرهنگ های زیرمجموعه subcultures. این برنامه فرهنگ های زیرمجموعه مختلف را بوسیله تصاویر هولوگرافیک اتریک مخالف و متضاد هدف قرار می دهد تا به این وسیله در میان آنان تفرقه و نزاع ایجاد کند.

۷. الگوهای غذایی/چاقی مفرط. این برنامه را با القای تصاویر یک غذای خاص که مولد چاقی است به مغز اتریک انجام می دهند.

۸. چشم جهان بین. این برنامه جاسوسی از سطح اتریک عمل می کند و همه فعالیتهای موجودات فیزیکی را تحت نظر دارد، و همه چیز را به آرکان های غیرفیزیکی گزارش می دهد.

۹. ایمپلنت ها. این ها کریستال های اتریک/اختری هستند که درست قبل از تناسخ درون اورای هر فرد قرار داده می شوند، زیرا آن فرد نیاز دارد از سطوح ذهنی یا اختری بالا، به سطوح اختری پایین تر و سطح اتریک نزول کند و به سطح فیزیکی بیاید تا تناسخ کند. این ایمپلنتها خاطرات تناسخ های قبلی را حذف می کنند و علت عمده این مساله هستند که ما اکثرا زندگی های قبلی مان را و یا آرکان هایی که بر سیاره حکومت می کنند را به یاد نمی آوریم. این ایمپلنتها را با کمک طبع شاعرانه، “حجاب فراموشی” نامیده اند.

ایمپلنت های فیزیکی هم وجود داشتند. ایمپلنت های فیزیکی در عصر آتلانتیس بسیار محبوب بودند اما پس از سقوط آتلانتیس از رده خارج شدند. پس از جنگ جهانی دوم تلاش شد ایمپلنت های فیزیکی دوباره روی کار بیایند، به شکل بیوچیپ های فیزیکی که از طریق واکسیناسیون به اکثریت وسیع انسانها تزریق میشوند. این علت اصلی اجباری بودن واکسیناسیون از طرف WHO سازمان بهداشت جهانی است.

بیوچیپ های فیزیکی برنامه های دیگر را هم تقویت کرد، اما حدود دو سال پیش بوسیله فناوری ویژه ای که از راه دور عمل می کرد و حرکت مقاومت توسعه داده بود با موفقیت و کاملا از جمعیت انسانها پاکسازی شد. بنابراین نگرانی ها درباره اینکه نظم نوین جهانی برنامه دارد انسانها را میکروچیپ کند بر اساس واقعیت نیست زیرا انسانها قبلا میکروچیپ شده اند و همان میکروچیپ ها هم پاکسازی شده اند بدون آنکه کسی متوجه شود.

آرکان ها Veil را در اوایل سال ۱۹۹۶ فعال سازی مجدد کردند، یعنی پس از بیداری جمعی که در اوایل دهه ۹۰ رخ داد و دخالت نژاد های فرازمینی مثبت روی زمین را بدل یه یک احتمال واقعی کرد. این کار بوسیله حدود ۲۰۰ انفجار هسته ای در سطح اختری پایین و سطح اتریک انجام شد. این انفجارهای هسته ای غیرفیزیکی باعث بروز شکافی در بافت فضازمان شدند و این امر کرم چاله های تاریکی را گشود که از طریق آنها موجودات رپتایل بسیاری از فضای خارجی به زمین تجاوز کردند و سطوح اختری و اتریک را آلوده کردند. در دسامبر ۲۰۰۴، پس از بیداری جمعی نسبت به حضور الهه که پس از اولین ترانزیت زهره در ژوئن ۲۰۰۴ بود، و نیز پس از عملیات های موفقیت آمیز ناوگان پلایدیان در راستای آزادسازی،  Veil مجددا فعالسازی شد. اکنون، پس از دومین ترانزیت زهره در ۲۰۱۲، بیداری دوباره در جریان است. این بار اما Veil قابل تقویت نیست چراکه هیچ نیروی فرازمینی فیزیکی یا غیرفیزیکی در فضای خارجی باقی نمانده که به سیاره تجاوز کند. ما به پیروزی نهایی نزدیک هستیم.

موفقیت مدیتیشن های جمعی ما چنان بود که ۷۰ درصد Veil در سطح اختری و حدود ۳۵ درصد از Veil در سطح اتریک، حذف شده است. بنابراین بسیار مهم است که مدیتیشن های جمعی را ادامه دهیم تا نقطه ای که این کار به اتمام برسد و Veil بطور کامل حذف شود. طبق برنامه این رویداد در دوره هفت ماهه ای است که از ۲۱-۲۰ مه در زمان راه اندازی مجدد شبکه شروع شد و در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ تکمیل می شود. آرکان های فیزیکی و بقیه اعضای فیزیکی کابال میتوانند مدتها قبل از حذف کامل Veil، پاکسازی شوند.

آرکان های فیزیکی و غیر فیزیکی طرحی با نام رمزی Doom33 دارند که برای جلوگیری از بازداشت های جمعی است. بر اساس این طرح، هنگامی که بازداشت های جمعی آغاز شد، آرکان های غیرفیزیکی بوسیله مناسک سری سیگنالی به آرکان های فیزیکی رأس قدرت SMOM (شوالیه های مالتا) مخابره می کنند  و نیز به فراماسون های درجه ۳۳. این افراد سپس از طریق رابط هایشان در داخل ارتش و اژانس های الفبا تلاش خواهند کرد تا آنجا که ممکن است آشوب و خرابی ایجاد کنند. این خرابی ها با پیش گویی آرماگدون و پایان زمان هم تطابق خواهد داشت، پیش گویی هایی که بسیار مورد احترام آرکان های فیزیکی هستند. آنان هر کاری از دستشان بر آید انجام خواهند داد تا این پیش گویی ها بر آورده شوند. نیازی نیست نگران این برنامه ها باشید چراکه نیروهای نور برنامه های مقابله با این طرح را تهیه و تنظیم کرده اند.

آرکان های فیزیکی یسوعی هنوز کنترل برنامه کامپیوتری نظام مالی هوش مصنوعی منطق فازی که فالفورد در موردش صحبت می کند (مترجم: fuzzy logic: نوعی منطق که برای دادن تفکر انسانی به کامپیوترها استفاده می شود) را در اختیار دارند. حرکت مقاومت در زمان ریبوت شبکه در ۲۰، ۲۱ مه ، ویروسی وارد آن برنامه کرده، و حالا می تواند نظام مالی را ریبوت کند اگر/وقتی این کار برای عملیات نیروهای نور ضرورت داشته باشد.

آرکان های فیزیکی یسوعی در انقلاب مارس ۱۸۴۸/۱۸۴۹ بخش زیادی از سلطه و قدرتشان بر جمعیت را از دست دادند. بیشتر آنان سپس به سطوح پایین اختری و سطح اتریک رفته اند. آنهایی که روی سطح فیزیکی باقی ماندند هنوز به نحو غیرمستقیم و از طریق روسچیلدها، انسان ها را کنترل می کنند. روسچیلدها مستقل عمل نمی کنند و تحت امر اورلردهای آرکان یسوعی هستند.

انقلاب (استرولوژیک) ۲۰۱۲ نقطه عطفی است که بسیاری از مسائل درباره آرکان ها و شرایط سیاره تعیین خواهد شد. گراف ناولتی موج زمان Sheliak کاهش چشمگیری در انتروپی تا ۲۱ ژوئن نشان می دهد، که نشانگر این نقطه عطف است.

کبرا

پیروزی الهه : :

منبع :

The Veil