واکسیناسیون یک روش پزشکی به شکل یک تزریق است که گفته می شود با هدف افزایش ایمنی شخصی که سالم است، انجام می شود.

افراد بسیاری در حال بیدار شدن و درک اعمال غیراخلاقی حلقه فساد شرکتی پزشکی-دارویی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) هستند، که واکسن های متعدد و فراوانی را در ترکیب های آزمایش نشده و تست نشده به نوزادان و کودکان کاملا سالم تجویز و اجبار می کنند. بسیاری از این قانون گذاری های بحث برانگیز در جهت قانونی کردن واکسیناسیون اجباری، نقض متن واضح بخش «رضایت آگاهانه» در کد اخلاق پزشکی AMA است. رضایت آگاهانه، مستقیما مربوط است به حفظ حق مالکیت فرد بر خودش، و حق استقلال فردی اش، و حق جلوگیری از رفتارهای مضر و مخرب.

واکسیناسیون اجباری طراحی شده است تا قوانین حق رضایت آگاهانه، و آزادی پزشکی را نابود کند، و همه مردم بایستی چشمانشان را باز کنند و مراقب این حمله به حقوق انسانی و سلامت فیزیکی خودشان باشند.

 

واکسن های مختلف محتویات مختلفی دارند، که می تواند شامل ویروس ها و باکتری هایی باشد که در آزمایشگاه تغییر داده شده اند و یا غیر فعال شده اند، و یا فلزات، پروتئین ها، آنتی بیوتیک ها، نوروتاکسین ها، و یا دی ان ای و یا آر ان ای حیوان، انسان، و یا حشرات.

واکنش های فردی به واکسن ها طبق نقطه ضعف ژنتیکی فرد است، اما واکنش های نامطلوب همیشه می توانند مستقیما به آسیب های وارد شده به بیو-نورولوژی ارتباط پیدا کنند که در نتیجه ورود نوروتاکسین ها به جریان خون روی می دهد.

هر فرد ژنتیک منحصر بفرد خودش را دارد و در نتیجه، هر فرد، با علائم فیزیکی خاص و متفاوتی به نوروتاکسین واکنش نشان می دهد، که این واکنش ها می توانند درون گستره وسیعی از بیماری ها طبقه بندی شوند، اما حمله به مغز، سیستم عصبی، دی ان ای و میتوکاندریا به نحو فزاینده ای در موارد آسیب های ناشی از واکسیناسیون مشاهده می شود.

 

در واکسن ها معمولا فلزات گوناگونی در مقادیر کم وجود دارند، مثلا آلومینیم و جیوه، که به نحو تصاعدی تأثیرات سمی را افزایش می دهند و باعث آسیب به نورون ها و ایجاد اختلالات مغزی می شوند. تعجبی ندارد که سن زوال عقل زودرس مدام پایین تر می آید و آلزایمر دائما در جمعیت رشد می کند. هنگامی که بیونورولوژی آسیب می بیند، برای فرد، اتصال با روح و کالبد روحی دشوارتر می شود، چراکه در این شرایط، بدن فیزیکی طنین ارتعاشی خویشتن برتر را پس می زند.

 

به علاوه، واکسن های حاوی ویروس زنده، بر سلول های مختلف انسانی و حیوانی جمع آوری شده از بافت جنین سقطی، میمونها، گاوها، مرغ ها، سگ ها، موش ها و دیگر حیوانات، پرورش داده می شوند. روش تولید بسیاری از واکسن ها از طریق آلودگی ویروسی گونه به گونه است. هنگامی که DNA خارجی (بیگانه) به بدن تزریق می شود، پاسخ سیستم ایمنی بدن حمله به آن دی ان ای خارجی است. هنگامی که آن دی ان ای خارجی متعلق به حیوان، به سلول انسانی متصل می شود، پاسخ سیستم ایمنی شامل حمله به سلول های خودی خواهد بود.

 

تزریق این مقادیر دی ان ای گونه های بیگانه به داخل بافت و جریان خون همچنین باعث اختلال در سیگنال دهی دی ان ای در بدن می شود، یعنی در دی ان ای اصلی انسان. این امر در واقع آشفته کردن زبان DNA است، و برای این طراحی شده است تا ارتباطات بین سلول ها را دچار اختلال کند. بدن انسان، هنگامی که با گونه های مختلف هیبریدسازی شود، نمی تواند سیگنال متعلق به DNA اصیل را تشخیص دهد، و به همین دلیل سلول ها توانایی تشخیص طنین ارتعاشی DNA والد را از دست می دهند.

این مرحله دیگری از دستورکار بیگانگان منفی، NAA، در جهت تزریق دی ان ای حیوانات به جریان خون انسانها با هدف مهندسی ژنتیک جمعیت انسانها و به تدریج “حیوانی کردن” جمعیت انسانها است. این شکلی از مهندسی ژنتیک عامدانه و هیبریدسازی اجباری با گونه های مختلف حیوانی جهت تنزل DNA انسان است.

 

متأسفانه، تا زمانی که یک رویداد افشاسازی کامل، برنامه های مراکز درمان بیماری و پیشگیری CDC را کاملا برای جمعیت فاش کند، توده های مردم تحت فریب علمی، پنهان کاری پزشکی و توطئه وسیع و گسترده خواهند بود. CDC تحت پشتیبانی مراتب بالای دستورکار بیگانگان منفی است، و برنامه واکسیناسیون کودکان را بر اساس این واقعیت طراحی کرده است که در اواخر دهه ۸۰ کودکان ایندیگو و کریستالی بسیار بیشتری روی سطح زمین متولد شدند. این کودکان ارواحی از ستارگان هستند، موجوداتی که داوطلب شدند به سیاره زمین کمک کنند تا در طول چرخه صعود به آگاهی بالاتری برسد. در نتیجه، حمله این واکسن های متعدد و گوناگون به این ارواح بسیار حساس و قدیمی در بدن های کودکان کوچک می تواند اثرات مخرب و ویرانگری بر بیونورولوژی آنان و آگاهی آنها داشته باشد.

 

این قصد و هدف برنامه خشن واکسیناسیون CDC است که همزمان با ورود اندیگوها به جمعیت انسانها، تعداد دوزها و تزریق ها را افزایش دادند.

 

به عنوان یک انسان که سرنوشت کودکان زمین و سرنوشت انسانها برایش اهمیت دارد، همه ما، بایستی تحقیقات و مطالعات خودمان را انجام دهیم.

 

تزریق کردن دی ان ای حیوانات و نوروتاکسین های مخلوط شده با باکتری های مهندسی شده و ویروس های دستکاری شده به درون جریان خون کودکان، به هدف کمک به سلامت انسانها انجام نمی شود.

لیزا رنی

https://energeticsynthesis.com/resource-tools/news-shift-timelines/3628-genetic-modification-of-human-dna

(اتحاد نور: هدف از انتشار این مقاله زیر سوال بردن تمامی برنامه های واکسیناسیون در تاریخ پزشکی، و یا مخالفت با مفهوم کلی واکسن نیست، بلکه اتحاد نور افراد را به مطالعه نظریات مختلف و نقطه نظراتی که معمولا در رسانه های جریان اصلی صدایی نمی یابند دعوت می کند، تا مسائل را از زوایای متفاوتی بررسی کنند، و همچنین با به کارگیری تفکر نقادانه، کسب اطلاعات مهم، و با دقت و هوشیاری، از حقوق انسانی، سلامت، سیادت، اقتدار و آزادی های فردی و حق انتخاب خود در حوزه پزشکی و سلامت دفاع کنند )