کبرا یک مرد از نژاد پلیدینی هست که از خوشه ستاره ای پروین به سیاره زمین تناسخ کرده. کبرا کانتکت و رابط جنبش مقاومت و همچنین سخنگوی فدراسیون کهکشانی نور است که در جهت کمک به صعود و آزاد سازی سیاره زمین و آماده شدن برای رخداد به جمعیت سطح زمین اطلاع رسانی و کمک میکند.

اسم کبرا (Cobra) نام رمزی از دو کلمه گرفته شده است.

واژه : Compression Breakthrough

یا پیشرفت فشردگی به یک سطح از تحولات زمین و پیشروی نور به سمت زمین گفته می شود که سبب دریافت انرژی های فرکانس بالاتر از طریق خورشید مرکزی کیهان به زمین می شود

و عنوان عملیات ویژه ای از طرف نیروهای نور برای اطلاع رسانی در این رابطه و آزاد سازی سیاره از نیروهای منفی زمین است. دریافت اطلاعات وی از طریق چنل کردن نیست، بلکه اطلاعات از طریق تماس مستقیم فیزیکی دریافت می شود.

( توضیح : فشرده Breakthrough : زمانی است که نیروهای فرازمینی و نیروهای درون زمینی مثل تمدن آگارتا بتوانند در روی سطح زمین با موفقیت همدیگر را ملاقت کنند. )

کبرا در مارس 2012 یک وبلاگ اطلاع رسانی به نام http://2012portal.blogspot.com ایجاد کرد. از ژوئن سال 2016، بیش از 28 میلیون بازدید از وبلاگش وجود داشته است، به علاوه شنوندگان زیادی ازمصاحبه های رادیویی کبرا در بسیاری از وب سایت ها در سراسر وب موجود است.

بسیاری از این موارد در این وب سایت http://prepareforchange.net موجود است. برای خلاصه ها و پیوند به بسیاری از این اطلاعات، به صفحه منابع Cobra RM مراجعه کنید.

هویت کبرا در این زمان باید به دلیل تهدید، حمله فیزیکی و بازجویی و اینکه افراد و دوستان کبرا به شدت شکنجه شده اند محافظت شود.

پست های وبلاگ کبرا پورتال 2012 نتیجه «مستقیم اطلاعات است (غیر چنلینگ) کبرا اطلاعات را به شکل تلپاتی یا چنلینگ دریافت نمیکند.. بلکه به صورت فیزیکی از پلیدین ها، اطلاعات مستقیم از جنبش مقاومت دریافت میکند. اما اطلاعات کبرا از آن دست اطلاعات چنل شده نیست و ایشان اطلاعات را مستقیم از منابع نیروهای مثبت یا حرکت مقاومت یا برخی جناح‌های نیروهای نور دریافت میکند و اصلا نویسنده نیستند بلکه کانتکت و نقطه تماس نیروهای نور و حرکت مقاومت هستند که از طریق ایشان مهمترین و ضرورتی ترین اطلاعات را به جمعیت بیدار سطح زمین منتقل میکنند

بطور کلی اطلاعاتی که از این شخص بدست آمده از طریق مصاحبه هایی که انجام داده میباشد که یکی از آنها مصاحبه با (in light radio) بوده و دیگری مصاحبه با(alexander meadors) در سال2012 میباشد.

کبرا و خانواده اش بدلیل انجام ماموریت او بسیار مورد حمله قرار گرفتند و مجبور شدند که پنهان بشوند اما اکنون حفاظت بسیار خوبی از او و خانواده اش انجام میشود و او بصورت انسان معمولی زندگی میکند و تصمیم او برای آزادی زمین نیز بسیار قدیمی میباشد.

کبرا همسری دارد به نام آیسیس آستارا ( isis astara ) او در سال ۲۰۱۸ به قتل رسید. آیسیس آستارا آخرین راهبه ارشد الهه بودند و انرژی الهه را به زمین لنگر میکردند به همین دلیل نقش بسیار مهمی در آزادی زمین داشتند و کابال به هیچ وجه آزادی  انرژی زنانه را تحمل نمیکند. وی چندین بار هدف سلاح دایرکت انرژی قرار گرفت و در نهایت به قتل رسید

فعالیت و اقدامات کبرا

‌ ازجمله اقدامات کبرا می توان موارد زیر را نام برد:

برگزاری کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی صعود

آماده سازی جمعیت زمین برای رخداد و شرح رخداد

اطلاع رسانی در مورد مدیتیشن های جمعی جهانی که توسط فدراسیون کهکشانی نور تایید و اعلام می شود.

افشاگری ها درباره برنامه نظم نوین جهانی کابال

افشاگری در مورد کابال ایلومیناتی و آرکان و گروه کیمرا

مصاحبه با بنجامین فولفورد و سایر افراد و گروه های فعال در زمینه افشاگری ها

انتشار اطلاعات مهم در مورد گروه های مثبت و منفی که در سیاره که در حال فعالیت هستند.

 

اطلاعاتی درباره کبرا از زبان خودش:

توضیج مترجم:درباره کبرا صحبت های بسیاری در سایت های متفاوت وجود دارد , اما کمتر اطلاعاتی از این شخصیت وجود دارد و کسی هم اطلاعات دقیقی از نحوه عملکرد کار او ندارد.مقاله زیر حاوی مصاحبه ای بوده که با او انجام شده بوده و او مقدار کمی از نحوه ورودش به جنبش حرکت مقاومت(RM) و وظیفه اش در این جنبش برای آزادی زمین را توضیح میدهد.

متن مصاحبه:

او یک از افرادخودی با تناسخ پلیادیانی و روح فامیلی (ماندلا) سمجاس-semjas و تنها سخنگوی جنبش مقاومت و تنها سخنگوی جنبش مقاومت است که بعلت داشتن روابط عمیق و طولانی با The Plan, از بالاترین سطوح گروه های اتحاد جهانی تا کنفدراسیون کهکشانی مرتبط است.

فرمت مصاحبه پرسش و پاسخ:

استفان: کبرا، شما در آخرین روز مارس 2012 با پورتال وبلاگ خود در سال 2012 وارد صحنه شدید. قبل از این چه کار می کردید و چه چیزی باعث شد وبلاگ خود را باز کنید؟

کبرا: من اساساً مانند هر انسان دیگری روی سیاره زمین زندگی می کردم (و میکنم) و در عین حال با “شرکت در عملیات ویژه “, برای آزادی این سیاره می جنگیدم. در اواخر مارس 2012 از طرف مقاومت به من دستور داده شد که وبلاگ خود را برای اطلاع عموم از تغییرات آینده باز کنم.

استفان:چرا آن روز خاص، 31 مارس 2012، وبلاگ خود را راه اندازی کردید؟ دلیل قابل توجهی داشت؟

کبرا: چند روز قبل از پورتال 4-4 بود و سطح هوشیاری روی کره زمین برای دریافت اطلاعاتی که می خواستم ارائه کنم آماده می شد.

استفان: شما گفته‌اید که کبرا مخفف عبارت Compression Breakthrough است و در وبلاگ خود توضیح داده‌اید . این چیست و چرا این نام را انتخاب کردید؟ همانطور که موافق هستید، این موجود اندکی ترس دارد و هم یک مار خطرناک و هم سمی است.…

کبرا: کبرا همچنین نمادی برای کندالینی، نیروی روشنگری، نیروی رهایی و آزادی است. و بله، این برای ایلومیناتی خطرناک است. این یک عنصر ترس مختصر را برای آنها نشان می دهد و آنها دلایل زیادی برای ترس دارند…

استفان:چرا لازم است هویت خود را مخفی نگه دارید؟

کبرا: به دلیل ماموریتم مورد تهدید، حمله فیزیکی و بازجویی قرار گرفته ام. افراد عزیز من به شدت مورد شکنجه بدنی قرار گرفته اند. فکر می کنم این دلیل کافی برای مخفی نگه داشتن هویت من است. من بعد از حذف کابال فاش خواهم کرد که من کی هستم. قبل از آن، من هیچ جزئیاتی را درباره خودم فاش نخواهم کرد.

استفان: شما همچنین گفته اید که مهم این است که پیام از پیام رسان نیست، اما مردم هنوز باید پیام رسان را باور کنند؟ آنها همچنین نام و نام خانوادگی واقعی را دوست دارند. بعلاوه، ما به جز این چند هفته گذشته هیچ سابقه شناخته شده ای از شما نداریم. بنابراین چه اعتباری ارائه می دهید که به مردم اطمینان می دهد که شما منبع معتبری هستید و آنچه می گویید معتبر است؟

کبرا: برای اکثر مردم این جنگ برای آزادی مانند یک بازی ویدیویی یا یک رمان علمی تخیلی خوب است که در اینترنت درباره آن می خوانند. اما برای کسانی که مستقیماً در پشت صحنه درگیر هستند، بسیار واقعی است و می تواند خطرناک باشد. بنابراین من هیچ مدرکی ارائه نمی کنم. من اطلاعات ارائه خواهم کرد و مردم هم میتوانند نظر خود را در مورد آن بگویند.

همچنین درخواست اعتبار, دام ذهن است. بسیاری از ایلومیناتی های رده بالا دارای اعتبار درخشانی در دانشگاه و دنیای شرکت ها هستند , نگاه بکنید که با این سیاره چه کرده اند.

استفان:پس چرا به عنوان پیام رسان انتخاب شده اید؟

کبرا: اول، من دوست شخصی خوب” مایکل” و برخی دیگر از افراد سطح بالا در داخل مقاومت هستم. دوم، “من یک متخصص در جنگ اطلاعاتی هستم” و برای کمک به تخصص خود در این زمینه برای کمک به پیروزی نهایی نور مناسب هستم.

استفان:اما شما گفته اید که فقط یک بار در سال 1977 “مایکل” را ملاقات کرده اید؟

کبرا: بیشتر ارتباط من با مایکل اطلاعات طبقه بندی شده است.

استفان: منظور شما از “جنگ اطلاعاتی” چیست؟

کبرا: جنگ اطلاعاتی جنگ بین نیروهای روشنایی و نیروهای تاریکی در حوزه اطلاعاتی / ضد جاسوسی است.

استفان: چگونه بفهمیم که اطلاعات شما نادرست نیستید؟ برخی از مطالبی که در مورد آنها نوشته اید همیشه آنچه را که دیگران قبلاً خوانده اند یا فکر می کنند می دانند، مطابقت نداده است. این جزئیات تصویر بزرگ را از کجا می آورید؟

کبرا: تمام تلاشم را می کنم تا اطلاعاتی از منابع معتبر به شما بدهم. با این حال، باید با ترکیبی از شهود و ذهن منطقی خود، اطلاعات من (و همچنین هر اطلاعات دیگری) را بررسی کنید. این ترکیب کلیدی است (در مورد) چگونگی تشخیص اطلاعات نادرست. با تمرین می توانید نسبتاً دقیق شوید.

منابع من عبارتند از: اطلاعات مستقیم از پلیادیان ها، اطلاعات مستقیم از مقاومت ,و عوامل اطلاعاتی من در ارتباطات عمیق در اقتصاد پنهان و آژانس های الفبا(alphabet)هستند.

استفان: در مورد نام پورتال 2012 بگویید، چرا آن را انتخاب کردید و برای شما چه معنایی دارد؟

کبرا: پورتال زمانی “نام وب‌سایت اینترانت جنبش مقاومت مایکل بود”. من هم به افتخار او نام مشابهی را انتخاب کردم.

استفان: چرا وبلاگ شما دارای کد مخفی است؟ منظورم این است که این برای تاریکی کمی واضح است، اینطور نیست؟

کبرا: این یک راه عملی برای برقراری ارتباط با بسیاری از عوامل مقاومت در یک زمان است. آنها می توانند به سادگی با بررسی وبلاگ من به روز رسانی ها را دریافت کنند. البته اطلاعات حساس از راه های دیگری منتقل می شود.

عوامل تاریک هرگز قادر به شکستن آن کد نخواهند بود و حتی اگر هم باشند، کمک زیادی به آنها نخواهد کرد. در واقع، این امر باعث ترس بیشتر آنها می شود، زیرا حاوی اطلاعاتی درباره سقوط خودشان است.

استفان: اما شما همچنین برای عموم مردم نیز جذاب هستید. بنابراین، راه رفتن و خدمت به دو مخاطب با پیام‌های بسیار عمومی، طناب محکمی است. دیگری یک هدف فوق سری دارد. یک نوع ترکیب غیرعادی در یک وبلاگ،آیا تا به حال به این فکر کردید؟

کبرا: زمان آن فرا رسیده است که عموم مردم از جنبش مقاومت آگاه شوند.

استفان: چه چیزی از نقش‌های فعلی یا قبلی‌تان در زندگی آشکار میکنید، خواه شغل یا نقش‌های دیگر، که نشان دهید این به مردم کمک می‌کند تا حرف شما را به عنوان منبعی معتبر در نظر بگیرند؟

کبرا: فعلا هیچی.

استفان: شما به صراحت اعلام کرده اید که نظامی نیستید، پس چه می کنید/چه مشروعیتی به جنبش مقاومت ارائه می دهید؟

کبرا: من سال هاست که با آنها همکاری می کنم و آنها من را کاملاً بررسی کردند زیرا در برخی از عملیات های ویژه موفق بودم. برای مثال من در مذاکرات در مورد تسلیم شدن برخی از اعضای ارشد کابال کمک کرده ام.

استفان: شما قبلا گفته‌اید که جنبش مقاومت در خانه‌های زیرزمینی در قسمت بالای پوسته زمین در هیمالیا، نزدیک کونگکا-لا در شرق لاداخ و در زیر جزیره بورا بورا زندگی می‌کند و آنها در هر دو مکان با پایگاه‌های پلیادین تماس فیزیکی دائمی دارند. آیا میتوانی بیشتر برای من توضیح بدهی؟

کبرا: مکان هایی که گفتید مربوط به پایگاه های زیرزمینی پلیادیان است. مقاومت پایگاه های اصلی خود را در زیر برخی از کلان شهرهای بزرگتر دارد.

استفان: شما در مورد «مایکل» و آغاز نهضت مقاومت در سال 1977 صحبت کرده اید، و طوری نوشته اید که انگار آنجا هستید؟ واقعا” آنجا بودید؟

کبرا: بله، من یک بار در سال 1977 مایکل را در یک پایگاه زیرزمینی در زیر نیویورک ملاقات کردم.

استفان: و با این حال شما در بالا گفته اید که او “یک دوست خوب” است؟

کبرا: متأسفانه نمی توانم این را بیشتر توضیح دهم.

استفان: آیا مایکل همچنان مقاومت را رهبری می کند؟

کبرا : بله.

استفان: اگر چنین است، پس شما بیش از 35 سال است که با او و جنبش مقاومت کار می کنید، آیا این درست است؟ اگر نه چه مدت است که درگیر هستید؟ و چگونه برای اولین بار وارد این کار شدید؟

کبرا: من برای آنها کار نمی کنم. ما باهم کار میکنیم.

بعد از آن تماس اولیه، سال ها درگیر نبودم. من در دو دهه اخیر بیشتر درگیر هستم. مشارکت فعال من زمانی آغاز شد که مقاومت به من پیشنهاد محافظت کرد , زمانی که اعضای کابال پس از انتشار اطلاعات حساسی در مورد آنها به عموم مردم، به من حمله کردند.

استفان: در ابتدا چه کاری را برای(با) جنبش مقاومت انجام دادید؟

کبرا: من نمی توانم به این سوال پاسخ دهم.

استفان: امروز نقش شما بجز تماس رسمی آنها چیست؟ آیا شما یک مبارز مقاومت هستید یا صرفاً (سخنگوی)رسانه اصلی ارتباطی آنها؟

کبرا: من درگیر درگیری های فیزیکی نبوده و نیستم، بنابراین از نظر فنی نمی توان به من رزمنده مقاومت گفت. من بیشتر درگیر اطلاعات، ضد جاسوسی، مذاکرات تسلیم کابال و سایر عملیات های ویژه هستم.

استفان: پس زمینه حوزه ارتباطات شما چیست؟ آیا در کار مخابرات بودید؟ رسانه و روابط عمومی؟ یک روزنامه نگار؟

کبرا: من نمی توانم به این سوال پاسخ دهم.

استفان: آیا شما همچنین یک عامل یا ارتباط دهنده در برخی از نیروهای نظامی یا دولت فعلی کشور هستید؟

کبرا: من در هیچ یک از نیروهای نظامی ملی یا دولتی دخالت ندارم، اگرچه برخی از عوامل اطلاعاتی من در سطوح عالی با آنها ارتباط دارند.

استفان: به نظر می رسد که شما پل ارتباطی بین کهکشانی ها و متحدان زمینی هستید، آیا موافقید؟

کبرا: بله، خیلی زیاد.

استفان: و چرا می توانید, یا چه جنبه هایی از زندگیتان به شما اجازه می دهد که این کار را انجام دهید؟

کبرا: من برخورد فیزیکی با پلیادیان ها و همچنین تماس فیزیکی با مقاومت داشتم.

استفان: شما گفته اید که به شما دستور داده اند که پیام های خاصی را ارسال کنید، آیا فقط از طرف جنبش مقاومت است؟

کبرا: جنبش مقاومت و پلیادیان ها

استفان: آیا پلیادیان ها منبع بسیاری از پیام های شما هستند؟

کبرا: بله، برخی از آنها.

استفان: شما اشاره کردید که به زودی پیام هایی (نه کانالی) از پلیادیان ها ارسال خواهید کرد. آیا می توانید این را با جزئیات بیشتری توضیح دهید که ارتباط شخصی شما با پلیادیان چیست

کبرا: برنامه‌ای برای عروج وجود دارد، اما برنامه دقیق چگونگی وقوع این اتفاق تا زمانی که کابال حذف نشود، طبقه‌بندی می‌شود. به همین دلیل نژادهای ET مثبت هیچ اطلاعاتی نمی دهند. این باعث سردرگمی بیشتر کانال ها (واسطه ها) شده است. آنها به هم متصل می شوند، انرژی مثبت تماس ET خود را احساس می کنند، اما هیچ اطلاعاتی به جز پیام های کلی از طریق آنها نمی آید. سپس با ضمیر ناخودآگاه خود پیام را می سازند. این دلیل اصلی عدم اطمینان اکثر کانال هاست..اما ارتباط من با پلیادیان ها بصورت کانال نیست. وقتی کابال حذف شد، اطلاعاتی در مورد طرح صعود به عموم مردم ارائه خواهم کرد.

پس وقت را تلف نکنید. فعالانه درگیر شوید. اطلاعات را پخش کنید. در مدیتیشن های دسته جمعی شرکت کنید. و هر کار دیگری که می توانید انجام دهید.

استفان: شما گهگاه اطلاعاتی را از سایر مفسران در شبکه و جاهای دیگر نقل کرده اید و شما بن فولفورد، دریک و دیوید ویلکوک را جز منابع معتبر توصیف کرده اید. چطور این را میدانید؟

کبرا: من منابع اطلاعاتی بسیار خوبی دارم که اعتبار آنها را تایید کرده است.

استفان: چگونه تشخیص می دهید که چه کسی “درست” و معتبر است؟

کبرا: من ارتباط معنوی بسیار خوبی با منبع دارم.

استفان:شما همچنین با وبلاگ خود تماس گرفتید تا دیگران اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهند. چرا اینطور است؟ و چگونه می‌دانید که آن منابع ممکن است معتبر باشند یا نباشند؟

کبرا: هیچ کس، از جمله خود من، همه چیز را نمی داند، و داشتن اطلاعات بیشتر و ایجاد ارتباط معنادار جدید با مردم هرگز ضرری ندارد.

استفان: به غیر از ارسال افکار مثبت و تجسم دنیایی که همه ما می خواهیم، چه کارهای دیگری می توانیم انجام دهیم؟

کبرا: می توانید اطلاعات را پخش کنید. می توانید شبکه ای از ارتباطات معنادار با افراد اطراف خود ایجاد کنید. باتشکر

پایان!