دوشنبه ۸ ژوئن ۲۰۱۵

سینتامانی یک سنگ مقدس است که از سیستم ستاره ای سیریوس آمده است. میلیون ها سال پیش و در پی یک موج عظیم کهکشانی، یک سیاره در مدار سیریوس A منفجر شد.


 قطعات این سیاره در جهات مختلفی پراکنده شدند و تعدادی از آنها بعد از یک سفر طولانی در فضای میان-ستاره ای، به زمین رسیدند.


در طول ۲۶,۰۰۰ گذشته، آگارتایی های مثبت، محافظان سنگهای سینتامانی بودند. در طول تاریخ آنها قطعه های سینتامانی را به افراد بخصوصی دادند که بیشترین پتانسیل برای تاثیرگذاری مثبت بروی انسان ها را دارا بودند. پادشاه سلیمان، الکساندر کبیر و اکبر ، مالک  قطعه ای از سنگ سینتامانی بودند.


 یک قطعه از سنگ سینتامانی که سابقاً در مالکیت تمپلار بود، به ادوارد بولور لیتن داده شد، کسی که وجود آگارتا را با رمان مشهورش بنام The Coming Race برای انسان‌ها آشکار ساخت:
https://www.gutenberg.org/files/1951/1951-h/1951-h.htm

بعدها همین قطعه سنگ، به یک گروه تمپلار نزدیک به اوتنبرگ داده شد و سپس به دختران وریل منتقل شد، کسانی که برای اولین بار بروی سطح سیاره بعد از سقوط آتلانتیس، دانش تکنولوژیکی برای استفاده در برنامه فضایی را کانال کردند.


قطعه دیگری به نیکلاس روئریچ داده شد، کسی که با استفاده از این سنگ تلاش کرد تا صلحی جهانی را برقرار کند. بنر صلح معروف وی نمادی از سیستم سه ستاره ای سیریوس است:
http://en.wikipedia.org/wiki/Banner_of_Peace

  نیروهای تاریکی از زمان تفتیش عقاید، تا یسوعیان و تا زمان هیلتر همواره در تلاشی ناموفق برای بدست آوردن قطعه ای از سنگ سینتامانی بودند.
سینتامانی سنگ مقدس برادران ستاره، اخرین بازمانده از مدرسه های سری نور از زمان آتلانتیس است:
http://2012portal.blogspot.com/2012/09/brotherhood-of-star-this-blog-post-will.html

بسیاری از کارگزاران نور و جنگویان نور متعلق به ماندالای ۱۴۴,۰۰۰ موجود ستاره ای هستند که تناسخ های بسیاری قبل تر به سیاره زمین آمدند تا به آزادسازی این سیاره و تغییر عصر ها کمک کنند. 
 از زمان بازگشایی پرتال IS:IS در دسامبر ۲۰۱۴ نور از خورشید مرکزی کهکشان در حال جریان  است، و از جنبه های جام مولداویت جام مقدس هدایت شده که به عنوان یک لنز عمل می کند، و به سمت ۱۴۴ هزار نفر جریان داده شده تا بیداریشان را تریگر کند.
 سنگ سینتامانی قدم بعدی در این پروسه انرژتیکی است. از زمان شروع MOSS، نیروهای نور از من خواسته اند که قطعه های سنگ سینتامانی را در میان جمعیت بیدارترین کارگزاران نور و جنگجویان نور منتشر کنم.


در زمان رخداد، پالس کهکشانی به سمت سنگ های سینتامانی روانه خواهد شد. هر دارنده سنگ سینتامانی بصورت یک مجرای انرژی، انرژی های پیشرفت فشردگی را به شبکه انرژی سیاره ای منتقل خواهد کرد. یک مجموعه از سنگ های سینتامانی فروخته شده اند. اما ما یک مجموعه ی دیگری را برای آن دسته از کارگزاران نور و جنگجویان نور که با مشکلات اقتصادی مواجه هستند در نظر گرفته ایم که بصورت رایگان سنگ سینتامانی دریافت کنند.  تعداد بسیار محدودی سنگ سینتامانی در StratoProbe 3 قرار داده شد، یک کاوشگر فضای نزدیک، که من بهمراه تیمم آن را لانچ کرده ام.  StratoProbe 3 به حداکثر ارتفاع حدود ۲۵ مایل،  ۴۰ کیلومتر رسیده است و عکس هایی که از آن ارتفاع تهیه کرد بوضوح کروی بودن زمین را نشان می دهد.   من امیدوارم این بتواند برای اکثر مردم اثباتی بر تخت نبودن زمین باشد، یا حداقل می دانیم که زمین در تاریخ ۱۹ مه ۲۰۱۵ زمانی که این عکس گرفته شد تخت نبود.

  سنگ های سینتامانی از نور خالص هستند و نمی‌توان از انرژی آنها در مسیر نادرستی استفاده کرد. این سنگ ها برای منحل کردن ایمپلنت ها و تقویت راهنمای درونی کمک کننده هستند.


 اما آگاه باشید که آنها تقویت کنند های قویی هستند و همانند ذره بین هر چیزی در درون تان را با این هدف که آن را تغییر دهید و برای ماموریت تان آماده تر شوید به شما نشان می دهند، تا بتوانید نقش خود را در پروسه آزاد سازی سیاره ای ایفا کنید.


پیشرفت نزدیک است!

کبرا


آپدیت:
یک مجموعه از سنگ های سینتامانی برای کارگزاران نور و جنگجویان نوری که پول کافی برای خرید سنگ را ندارند آماده شده است.  آنها سنگ را بصورت رایگان دریافت خواهند کرد و تنها نیاز است تا هزینه حمل و نقل را پرداخت کنند. اگر شما از آسیا یا استرالیا هستید و مایلید تا سنگ خورد را دریافت کنید، لطفا ارتباط بگیرید با: [email protected]

 افرادی که اهل آمریکای شمالی و جنوبی هستند ارتباط برقرار کنند با:[email protected]


آپدیت:تمام سنگ های سینتامانی قبلا توزیع شده اند و بزودی ارسال خواهند شد.

کبرا.

ترجمه وبسایت اتحاد نور

پیروزی نور
http://2012portal.blogspot.com/2015/06/cintamani.html?m=1