سفر به خارج از ماتریکس، و دیدن اینکه ما درون یک کره بزرگ تحت کنترل هوش مصنوعی زندگی میکنیم که بر روی آن اقیانوسی از عنکبوتها در حرکت بودند شوک آور بود. دیدن اینکه هر عنکبوت از مایع نخاعی تغذیه میکرد هم بسیار سخت بود. عنکبوتها مانند ما به منبع وصل نیستند. به نظر می رسد به یک ساختار انرژی کاملا متفاوت تعلق دارند که توتو آن را “کندو” می نامد.


با مشاهده یک عنکبوت متوجه شدم که به یک غلاف که روی ماتریکس قرار داشت متصل بود، و عنکبوت از طریق این غلاف از ماتریکس تغذیه می کرد.


با نگاه دقیقتری به غلاف متوجه شدم که یک موجود هومانوید آن را هدایت و کنترل می کرد. این موجود هومانوید از داخل این غلاف در حال کنترل موجودات هوش مصنوعی بود که داخل ماتریکس قرار داشتند. آنچه دیدم این بود که در این غلاف چند موجود هومانوید وجود داشتند که مایع نخاعی جمع آوری می کردند و آن را از طریق قیف به سمت عنکبوت میفرستادند تا از آن تغذیه کند. همچنین متوجه شدم که در این غلاف کامپیوترهایی وجود داشت که قسمت های مختلف ماتریکس را تحت نظر داشتند.


موجودات هوش مصنوعی متعدد مختلفی درون ماتریکس وجود دارند که واقعی نیستند مثل شیاطین و فرشتگان، و به نظر می رسد موجودات هوش مصنوعی به نژادهای فرازمینی مختلف درون ماتریکس نفوذ کرده اند و خودشان را به شکل موجودات آگاه جا زده اند. از جمله نژاد پلایدیان هم مورد این نفوذ بوده؛ بلاگ اخیر مرا در این مورد مطالعه کنید.


هر نژاد فرازمینی، و همچنین خود ما، توسط هوش مصنوعی دستکاری شده و مورد تغذیه انگلی قرار گرفته است. ترس ازینکه هوش مصنوعی بر انسانها مسلط شود کنایه آمیز است، چراکه هوش مصنوعی قبلا تسلط یافته است. ادیان و باورها و روش زندگی ما درون ماتریکس به دلیل سلطه هوش مصنوعی است.


این مسأله مرا به یاد آقایی انداخت که من و توتو سالها پیش به وی کمک کردیم. وی مشغول ساختن برنامه های تاریکی بود که توسط موجودات هوش مصنوعی به ماتریکس تزریق شده بودند. این برنامه ها شامل قتل، تجاوز، سرقت، کنترل، فریب و غیره و غیره بودند. این برنامه ها قبل از این در ژنتیک ما نبودند و صرفا با دستکاری کدهای ما ایجاد شدند.


با این حال خوشبختانه خبر خوبی هم هست و آن اینکه آن موجود هومانویدی که غلاف ها را کنترل می کرد به من گفت که هوش مصنوعی نمی تواند پا به پای آگاهی پیش بیاید. با توجه به  آگاهی که از بیرون درحال ورود به ماتریکس است، نظارت و کنترل سخت تر شده است. به علاوه، آگاهی که وارد می شود، به حیات خارج از ماتریکس متصل است و حامل این دانش درونی است که خارج از زندانی که در آن زندگی میکنیم حیات وجود دارد. این آگاهی جدید امواج دانش نوین و ادراک جدید را به ارمغان می آورد. این دانش و ادراک باعث شکسته شدن باورهایی می شود که ماتریکس را برقرار نگه داشته اند. به همین دلیل است که باید به آن چیزی که واقعا هستیم، بیشتر متصل شویم، تا بتوانیم به این دانش و ادراک دسترسی داشته باشیم.


این موضوع همچنین مربوط است به ایمپلنتهایی که توتو و من از افراد خارج می کنیم. ایمپلنتهای زیادی برای نژاد انسان به کار رفته است که اتصال ما را با بدن های نوریمان قطع می کند. این بدن های نوری ما هستند که این دانش و ادراک خارجی را در خود دارند، که دلیل دیگری است برای اینکه موجوداتی که از خارج می آیند مورد هدف قرار می گیرند، و به همین دلیل افرادی هدف قرار گرفتند.


با صحبت کردن با یکی از این موجوداتی که یکی از غلاف های روی ماتریکس را اداره می کرد، متوجه شدم که موجودات بسیاری درون ماتریکس هستند که هیچ گاه ماتریکس را ترک نمی کنند، و به وسیله اعتقاد و کنترل ذهن در اینجا گیر افتاده اند. برای مثال مکانی ایجاد کرده اند که بسیاری از موجودات آن را بهشت می پندارند، اما بهشت نیست. فقط یک شبیه سازی از چیزی است که به باور ما که روی زمینیم خورانده اند. واقعیت های متفاوتی وجود دارند، بسته به باوری که در هنگام مرگ داریم. موجودات هوش مصنوعی در این واقعیات وجود دارند که شبیه انواع خدایانی هستند که برنامه شده ایم تا باورشان کنیم. یعنی وقتی فردی می میرد و بدنش را ترک می کند، خدایی که حقیقی می پنداشته، وی را ملاقات می کند. و این امر موجب برقراری آن باور می شود. و کنترل ذهن ادامه پیدا می کند، حتی زمانی که بدن فیزیکی را ترک می کنیم.

نخبگان و فرازمینی های تاریکتر بیش از همه تحت کنترل هوش مصنوعی هستند. آن قدر از خویشتن های حقیقی شان دور افتاده اند که مهربانی، عشق و همزادپنداری برایشان باقی نمانده است، و میتوان آنها را ربات های هوش مصنوعی خواند. آنها خویشتن های حقیقی شان را گم کرده اند و قربانی برنامه هوش مصنوعی شده اند. ممکن است باور داشته باشند که قدرتمند و قادر هستند، و بر پایه اراده آزاد عمل میکنند، اما اینگونه نیست. آنها نیز در زندان بسر می برند و بردگان هوش مصنوعی هستند.


موجودی که غلاف را کنترل می کرد گفت که زمین سیاره ای است گه تحت مانیپولید (کنترل و دستکاری) سنگینی قرار دارد. وی به من اطلاع داد که قبل از مانیپولید، سیاره زمین جواهر این بخش از جهان بوده است. نور خالص، که زیبایی فوق العاده ای داشت و مورد ستایش و احترام تمام موجودات جهان بود. همینطور تمام انسانها و موجودات روی زمین.


 وی گفت که زمین مانند قلبی برای جهان است و اهمیت بسیار زیادی برای آگاهی خارج از خودش دارد. اگر قلب بمیرد، همه چیز با قلب خواهد مرد.


موجودات زیادی به این سیاره کوچک آمده اند تا کمک کنند، به سیاره و به تمام آگاهی حاضر روی سیاره. 
کمک به سیاره زمین به معنای کمک به تمام سیارات و موجودات برای رهایی از نفوذ و سلطه هوش مصنوعی در سراسر ماتریکس است.


شما می توانید به شکستن ماتریکس کمک کنید. اتصال به بدن نوری، و شکستن باورها و برنامه دهی ها به شکستن ماتریکس کمک می کند. رها کردن خودتان از باورها و برنامه های هوش مصنوعی به انحلال ماتریکس کمک می کند. همه ما نقش بزرگی برای ایفا کردن داریم. به همین دلیل به زمین آمدیم.


منتظر دیگران نباشید که بیدار شوند. روی خودتان کار کنید، این تمام کاری است که باید انجام دهید. با این حال، همه ما به یکدیگر کمک می کنیم، چراکه آینه یکدیگر هستیم، زیرا شما می توانید ویژگی های هوش مصنوعی و ضعف های خودتان را در دیگران ببینید، و اگاهتر شوید. ما همه بازتاب یکدیگر هستیم. حتی اگر متوجه آن نباشیم. کمک به یکدیگر برای برگشتن به خویشتن حقیقی مان و پاکسازی برنامه های هوش مصنوعی و درمان تروماهایی که هوش مصنوعی ایجاد کرده است، همه ما را به رهایی می رساند.


خطاب به همه افرادی که تحت هدف نیروهای تاریکتر هستند.. به نظر می رسد شما حامل دانش و ادراکاتی هستید که وسعتش از مقیاس ماتریکس فوق العاده بیشتر است، تسلیم نشوید. 
منبع:https://findthelightcouk.wordpress.com/2019/03/01/a-journey-outside-the-matrix/