جنگ علیه نیروهای تاریکی، که توسط سلسله مراتب بالاتر نور، شوراهای کهکشانی، و نیروهای نور سطح، در سطوح کوانتومی، اختری، پلاسما، اتریک، فیزیکی، و زیرزمینی در جریان است، بدون توقف و با موفقیت ادامه دارد.

 

یکی از سختی های اصلی، بمب های توپلت هستند، که آخرین خط دفاع کیمرا، آرکان ها، و کابال را تشکیل می دهند.

 

این بمب ها قابلیت قرار گرفتن در ایمپلنت های انسانی، در جمعیت کنونی زمین را دارند که فقط در ارتعاشات پایین منفی بعد سومی زندگی می کنند. انجام چنین کاری برای انسانهایی که در 5D هستند غیرممکن است.

کابال و نظم نوین جهانی شان فقط امکان حضور در انرژی های بعد سومی که اکنون در زمین حاضر هستند را دارند.

 

نیروهای تاریکی اساس و منبع حیات تمامی اشکال و موجودات منفی سطح فیزیکی، و سطوح پلاسما، اتری، اختری و کوانتومی هستند.

این ارتعاشات چه هستند، و پارامتر آنها در مقیاس هرتز چیست؟

 

در زیر می توانید کوتاه ترین لیست جریانات انرژی که سازندگان نظم نوین جهانی تولید می کنند و بوسیله آنها تلاش می کنند کشورها و قاره ها را کنترل کنند ببینید:

 

غم و افسردگی: 0/1 تا 2 هرتز

ترس: 0/2 تا 2/2

دلخوری: 0/6 تا 3/3

رنجش و آزردگی: 0/9 تا 3/8

اضطراب و پریشانی: 0/6 تا 1/9

تندخویی: 0.9 Hz

خشم و غضب: 0.5 Hz

عصبانیت: 1.4 Hz

غرور: 0.8 Hz

خودبزرگ بینی مفرط: 3.1 Hz

نگاه تحقیرآمیز، اهانت: 1.5 Hz

خودبرتربینی: 1.9 Hz

 

برای هزاران سال، الگوهای ارتعاشی سیاره ما که توسط نیروهای تاریکی تعیین شد، ۷/۶ هرتز بود. فیزیکدانان این ارتعاش را فرکانس شومان می نامند.

شخص در این شرایط مسموم احساس راحتی می کرد چراکه فرکانس ارتعاشی میدان انرژی خودش نیز، همان پارامتر های ۷/۶ تا ۷/۸ هرتز را داشت، که تحمیلی از طرف نیروهای تاریکی بود.

 

نیروهای تاریکی به خوبی می‌دانستند و می‌دانند که تأثیرات این فرکانس ها و فرکانس های منفی دیگر بر روی انسانها در زمین 3D چیست.

 

هنگامی که بیماری و مریضی وجود دارد، این بیماری به شکل عدم تعادل شیمیایی خودش را نشان می دهد. اما در زیر سطح این مسأله، یک عدم تعادل الکترومغناطیسی وجود دارد که باعث تغییر ارتعاشات مولکول ها، سلول ها، بافت ها، و ارگان های بدن شده است.

 

فرکانس میانگین بدن سالم طنینی بین ۶۲ تا ۷۲ مگاهرتز دارد.

سلول های بدن انسان، هنگامی که فرکانسشان به زیر ۶۲ مگاهرتز برسد، می توانند شروع به جهش و تغییر کنند. ذات الریه در ۵۵ مگاهرتز شروع می شود. سردردها در ۵۸ مگاهرتز شروع می شوند. همچنین در زمان سرماخوردگی و یا آنفلانزا نیز همین ۵۸ مگاهرتز دیده می شود. کاندیدیاز در ۵۵ مگاهرتز ارتعاش دارد. ۵۲ مگاهرتز ارتعاش حضور ویروس اپستین-بار است. ۴۲ مگاهرتز ارتعاشی است که در آن سرطان می تواند پدیدار شود. در ۲۰ تا ۲۵ مگاهرتز مرگ آغاز می شود.

 

پاتوجن ها (عوامل بیماری زا) که نیروهای تاریکی فعالانه به کار می گیرند فرکانس پایینی دارند. آلاینده ها، هم ذره ای و هم تشعشعات EMF، باعث پایین آمدن ارتعاشات از سطح سالم می شوند.

 

غذای فرآوری شده و کنسروی، که انحصارگرایان صنعت غذا بسیار دوست دارند، با داشتن فرکانس معادل صفر، به شدت فرکانس ها را پایین می آورند.

 

غذاهای تازه و ارگانیک بسیار سالم تر از غذاهای فرآوری شده و کنسروی هستند، به این دلایل:

 

غذاهای تازه و گیاهان انرژی بین ۲۰ تا ۲۷ هرتز ساطع می کنند. غذاها و گیاهان خشک شده: ۱۵ تا ۲۲ هرتز. غذاهای فرآوری شده و کنسروی: صفر هرتز.

 

بسیاری بر این باور هستند که «فرکانس ها نه خوب هستند و نه بد، و به طور کلی کسی نمی تواند بگوید که فرکانس های پایین بد هستند و فرکانس های بالا خوب هستند»…

در این صورت چه توضیحی برای موارد زیر می توان یافت:

 

در سال ۱۹۲۹، دولت بریتانیا، تحت هدایت فیزیکدان رابرت وود، یک سلاح پرتاب فرکانس پایین به شکل یک پایپ ساز موسیقی ارگان در یک تآتر ساخت، که این دستگاه «نت» غیرقابل شنودی پخش می کرد. این سلاح را در طی یک تمرین تست کردند. افراد خانه های همسایگی تآتر همگی با وحشت به خیابان ها ریختند …

 

در سال ۲۰۰۳ محققان فیزیولوژی، اوکیف و آنجلیس آزمایشی اجرا کردند تا تأثیرات فرکانس های فروصوت را بر روی مغز انسان مشاهده کنند. روش تحقیق آنها این بود که چهار قطعه موسیقی برای هفتصد شرکت کننده پخش شد، که دو قطعه از این چهار قطعه موسیقی فرکانس های ۱۷ هرتز داشتند و در طول پخش قطعه ها برای شرکت کنندگان پخش شد. نتایج از این قرار بود که ۲۲ درصد آنها اضطراب و ترس تجربه کردند.

 

«پروژه هاونت» که توسط واحد پژوهشی روانشناسی ناهنجار کالج گلداسمیت لندن اجرا شد، ۷۹ داوطلب را در معرض طیفی از فرکانس های فروصوت مختلف قرار داد. نتایج: ۶۳ نفر (۷۹/۷ %) شرکت کنندگان احساس گیجی و حیرانی کردند، ۹ نفر (۱۱/۴ %) احساس غم داشتند، و ۷ نفر (۸/۹ %) وحشت را تجربه کردند.

 

در سال ۲۰۰۳ بی بی سی به افسران جنگ روانی ایالات متحده ارجاع داد که از موسیقی متال سنگین و موسیقی کودکان  در طول جنگ برای بازجویی استفاده می کردند. یکی از آنها، افسری به نام مارک هدسل از بخش عملیات روانی، گفت: «اگر ۲۴ ساعت این موسیقی را پخش کنید، کارکردهای مغز و بدنتان شروع به افت می کنند، رشته افکار کند می شود، و اراده می شکند. اینجاست که ما وارد می شویم و بازجویی را شروع می کنیم…»

 

تصادفی نیست که در بسیاری از اردوگاه های نازی تمرکز اسرا، در تمام روز موسیقی با ۴۴۰ هرتز از رادیو پخش می شد. آیا تا به حال کسی فکر کرده است که چرا جوزف گوئبلز وزیر تبلیغات آلمان نازی اصرار داشت که فرکانس ۴۴۰ هرتز از ایستگاه های رادیویی منتشر شود؟

ردوگاه اسرا نازی ها

 

به این دلیل بود که این فرکانس باعث می شد مردم به شکل خاصی فکر و رفتار کنند، و آنها را اسیر یک آگاهی فرمانبرداری و تسلیم می کند، و کمک می کرد که جمعیت برای مقاصد رهبر نازی بسیج شود.

 

این فرکانس های مخرب افکار را به سمت اختلال، عدم هماهنگی و عدم اتحاد سوق می دادند. به علاوه، مغز را تحریک می کردند تا یک طنین ناهماهنگ داشته باشد، و در نهایت مریضی ها و جنگ ها را ایجاد کند.

این واقعیات کمک می کند بفهمیم که چرا در اواخر قرن ۱۹ نیروهای تاریکی تولید سازهای موسیقی با ارتعاش ۴۴۰ هرتز را تحمیل کردند، و در اروپا و ایالات متحده لابی گری کردند تا این فرکانس به عنوان ارتعاش استاندارد کنسرت انتخاب شود.

 

در ۱۹۱۷، فدراسیون موسیقی آمریکا فرکانس ۴۴۰ هرتز را برگزید. تا ۱۹۲۲، این فرکانس در سراسر ایالات متحده بدل به ارتعاش معیار شد. در دهه ۴۰ میلادی، این فرکانس به سایر نقاط جهان نیز گسترش یافت، و در سال ۱۹۵۳، سازمان بین المللی استانداردسازی ISO ، آن را به عنوان استاندارد بین المللی یا ISO 16 برگزید. تا به امروز هم این فرکانس، استاندارد موسیقی در سراسر جهان است.

 

چرا تولیدکنندگان سازهای موسیقی بایستی استاندارد ارتعاشی جدید ۴۴۰ هرتز را ایجاد کنند؟ دلیل آن ساده است: این فرکانس قدرت کنترل ذهن نیروهای تاریکی را افزایش می دهد.

 

خطرناک ترین فرکانس برای انسانها بین ۷ تا ۸ هرتز است. این طنین ارتعاش گوشت است و در صورت اعمال آن به مدت کافی، می تواند باعث پارگی ارگان های داخلی شود. فرکانس ۷ هرتز همچنین فرکانس میانگین ریتم های آلفای مغزی است و می تواند باعث تریگر شدن تشنج اپیلپسی، ترس، یأس، تلاش برای خودکشی، از دست دادن هوشیاری و مرگ شود.

 

در ۱ تا ۱۰ هرتز ابتدا مغز مسدود می شود، و بعد از بین می رود. با افزایش دامنه (آمپلیتود)، چند واکنش ناخوشایند مشاهده می شود که پس از آن یک تداخل عصبی کامل پیش می آید. کارکرد ماده مغزی از نظر فیزیولوژیک مسدود می شود، و کارکردهای رویشی آن از بین  می روند.

 

در فرکانس ۴۳ تا ۷۳ هرتز، توانایی دید کاهش می یابد، و نمره IQ به حدود ۷۷ درصد سطح نرمال می رسد، درک فضا دچار اختلال می شود، هماهنگی عضلات، تعادل، و گفتار دچار اخلال می شود، و فقدان هوشیاری رخ می دهد.

 

در ۵۰ تا ۱۰۰ هرتز، حتی با حفاظت از گوش ها، احساسات تحمل ناپذیری در ناحیه سینه تجربه می شود. تغییرات فیزیولوژیک دیگری که ممکن است روی دهد شامل تغییراتی در ریتم تنفس است.

 

حالت تهوع و گیجی در سطوح ۱۵۰ تا ۱۵۵ هرتز رخ می دهند، و در پی آن، حس عدم راحتی، سلفه، و کاهش چشمگیر فشار، خفگی، و یا ناراحتی بالاحلقی پیش می آید.

 

در ۱۰۰ هرتز، شخص حالت تهوع، گیجی، سرخی پوست، و سوزش در بدن دارد. سپس اضطراب، احساس خستگی مفرط، فشار بر گلو، و اختلال تنفسی خواهد بود.

 

مطالعات و تحقیقات آلمان نازی، که در سال ۱۹۴۵ به دست ارتش ایالات متحده افتاد، نشان می دادند که ارتعاشات زیر ۲۰ هرتز تا ۰/۱ هرتز می توانند باعث گیجی، سردرد، استفراغ، گرفتگی در عضلات شکم، دفع غیرارادی، آسیب به ارگان ها، و حمله به قلب می شود.

 

بعدها این مطالعات راه را برای ساختن تسلیحات فروصوت طراحی شده برای آسیب زدن به ارگان های داخلی و اثرگذاری بر رفتار انسانها، باز کردند.

 

از تسلیحات فرکانسی فعالانه علیه معترضان استفاده می شد، برای مثال در طول اجلاس سران گروه G20 در پیتسبورگ در ۲۰۰۹، ناآرامی های فرگوسن ۲۰۱۴، و اعتراضات مربوط به خط لوله دسترسی داکوتا در داکوتای شمالی در سال ۲۰۱۶، و غیره.

 

تأثیرات زیستی بر ارگان های داخلی مختلف و سیستم اعصاب مرکزی شامل تغییرات شنوایی، تغییر حساسیت ویبروتکتایل (ارتعاشی-لامسه)، انقباض عضلانی، تغییر عملکرد قلبی عروقی، تأثیرات بر سیستم اعصاب مرکزی، تأثیرات بر گوش داخلی، و تأثیرات بر دیوار سینه/بافت ریوی بودند.

 

قرار گرفتن در معرض سونار فرکانس پایین می تواند به حفره زایی چشمگیر، افت زیاد دما، و پارگی عضلانی منجر شود.

 

وربلویند کانونیو ‘Wirbelwind Kanonew’ یک سلاح توسعه یافته فروصوت است که برای نابود کردن هواپیمای دشمن و همینطور سربازان پیاده نظام توسط ایجاد یک ورتکس فرکانس پایین ساخته شده است.

 

ارتش ایالات متحده همچنین فناوری «صدا به جمجمه v2k» را توسعه داد و ثبت اختراع کرد (شماره ثبت ۶۵۸۷۷۲۹) که می تواند صداهایی را به سوی سر انسانها یا حیوانات هدایت و منتشر کند. ثبت اختراع ۶۵۸۷۷۲۹ مایملک نیروی هوایی ایالات متحده است و بر اساس ثبت اختراع اثر شنوایی فرکانس های رادیویی (ایالات متحده ۶۴۷۰۲۱۴) طراحی شده است که آن هم متعلق به نیروی هوایی است.

سلاح فرکانسی

 

این یک سلاح غیرکشنده است. این سلاح شامل یک دستگاه نورو-الکترومغناطیسی است که به روش مخابره صوت میکروویو به جمجمه انسانها یا حیوانات توسط تشعشع میکروویو پالسی-مادیوله شده، عمل می کند، و نیز یک دستگاه صوتی غیرقابل پیش بینی است که اصواتی به جمجمه انسان یا حیوان مخابره می کند.

 

مادیوله کردن صوت می تواند به شکل صدا، و یا پیام های صوتی زیرپوستی باشد. هدف از چنین فناوری هایی، مثل v2k و نوروفون، این است که شخص هدف مجبور شود دائما به صداها و اصواتی گوش کند، و نتواند کاری برای توقف صداها انجام دهد، چراکه منبع صدا دوردست است. قربانیان این فناوری ها سال ها  این صداها و اصوات را شنیدند.

 

یک سلاح تخریب جمعی دیگر متعلق به نیروهای تاریکی، اما برگرفته از اصول انرژتیک متفاوت، کووید ۱۹ است.

 

در ۴ فوریه ۲۰۲۰ در کنیا فرانسیس الن پلامر، دانشمند و آکادمیک کانادایی و محقق اچ آی وی/ایدز، درگذشت. وی یک مدیر سابق یک لابراتوار زیستی کانادایی بود که مستقیما در تولید و ایجاد ویروس کووید ۱۹ نقش داشت.

پلامر یک قربانی ام کی اولترا و تحت کنترل کابال بود، و بر خلاف میل خودش در ساخت ویروس شرکت می کرد. وی قبل از اوج گرفتن شیوع توسط نیروهای تاریکی حذف شد چراکه ممکن بود درباره همکاری بین المللی لابراتوارهای ایالات متحده، کانادا، و برخی کشورهای دیگر صحبت کند.

 

از همان ابتدا، شورش های کووید ۱۹، با دقت توسط نیروهای تاریکی طراحی شدند. کووید ۱۹ به نیروهای تاریکی کمک کرد مقدار لازم نارضایتی اجتماعی به دلایلی مثل تعطیلی مشاغل، بیکاری ها و تعلیقات گسترده، و ایزوله کردن مردم، ایجاد شود. و کووید ۱۹، به عنوان قدرتمندترین ابزار ایجاد ناامیدی و یأس، هنوز در حال فعالیت در جهت همین هدف است.

 

کووید ۱۹ یک ویروس عادی نیست. در واقع یک ربات زیستی نانو است که توسط نیروهای تاریکی تولید شد و برنامه های جاسازی شده داخلی دارد. سرعت و مقیاس شیوع این ویروس، گزینش و کشندگی بالای آن به دلیل این برنامه های داخلی ویروس است. ویروس کووید ۱۹ خودش به طور خودکار ترکیب خون فرد، و فرکانسی که توسط ارگانیزم انسان ساطع می شود را تحلیل می کند، و بر اساس این داده ها برنامه های جاسازی شده درونش را فعال می کند. چه برنامه هایی؟ برنامه تحلیل وجود بیماری های مزمن در بدن فرد، سن وی، گروه نژادی و هپلوگروه (تک گروه، تک لاد)؛ ،برنامه اسکن ویژگی های زیستی فرکانس پایین  شخص که بر روی روحیه (انرژی) آگاهی وی اثرگذار هستند؛ برنامه ای برای متصل کردن ویروس به گیرنده های سلولی و چگونگی تکثیر خودش؛ برنامه ای برای تخریب ارگان های معین که بیشترین آسیب پذیری را دارند، سلول های خون، رگ های خونی، ریه ها، کلیه ها، کبد، و غیره.

 

کووید ۱۹ از نظر ژنی کامل ترین ویروس کرونا است که در تاریخ علوم معاصر شناخته شده است، تعداد ژنهای این ویروس ۲۳۰ عدد است. و به همین دلیل می تواند همزمان چند برنامه مختلف را در ژنتیک خودش داشته باشد و به ارگانیزم های انسانی آسیب بزند.

 

وجود گیرنده ها در سلول های خون، رگ ها، ریه ها و دیگر بافت های بدن به کووید ۱۹ اجازه می دهد به هر سلولی در ارگانهای داخلی بچسبد.

 

برنامه اتصال کووید ۱۹ به گیرنده های سلولهای انسانی فرکانس های مواد شناخته شده توسط گیرنده ها را کدشکنی می کند (مولکول های پروتئین ها، پپتایدها، هورمون های معین و مواد معین دیگر)، و به این وسیله سلول را فریب می دهد و مولکول های RNA خود را وارد سلول می کند.

 

برنامه های کووید ۱۹ تغییرات فصلی را ردگیری می کنند، و در فصل گرما فعالیت ویروس را به طور خودکار مسدود کرده، و به حالت هایبرنیشن (خفته) وارد می کنند. اما فعالیت ویروس در دماهای زیر صفر آغاز می شود. با در نظر گرفتن این نکته، باید دانست که نیروهای تاریکی برنامه ریزی کردند که موج های جدید کووید ۱۹ را در پایان تابستان و در پاییز امسال فعال کنند.

 

مثل مرحله نخست، اهداف کووید ۱۹ عمدتا افراد در همه سن ها هستند که بیماری های مزمن و یا حاد دارند، و همینطور افرادی که ویژگی های زیستی فرکانس پایین، احساسات، رفتارها و عادات منفی دارند.

 

کودکان و همه افراد دارای فرکانس بالا و از نظر اخلاقی و معنوی قوی را خطری تهدید نمی کند.

کووید ۱۹ در برابر ارتعاشات مثبت بالا بی اثر است.

 

در حالت ترس، وحشت، دلتنگی و یأس، سیستم ایمنی عملکردش را از دست می دهد. مانند نوعی ایدز روان-ژنی (سایکوژنیک) است.

 

سیاستمداران، چه دانسته و چه نادانسته، نقش تروریست های روان-زیستی را ایفا می کنند. از طریق ایجاد وحشت، آنها باعث از بین رفتن ایمنی عموم می شوند، که خودش باعث افزایش شیوع، و شعله ور شدن نفرت، جرایم، و شورش های جمعی در لس آنجلس، بیکرزفیلد، ساکرامنتو، سن هوزه، اوکلند، سن فرانسیسکو، دنور، آتلانتا، شیکاگو، دس موئینس، ایندیاناپلیس، فورت وین، لوئیسویل، نیو اورلئان، نیویورک، بوستون، دیترویت، لاس وگاس، شارلوت، کلمبوس، سینسیناتی، دالاس، هاوستون، پورتلند، ریچموند، فونیکس، و واشنگتن شدند.

جرقه می توانست هر چیزی باشد.

 

https://www.disclosurenews.it/new-bio-energy-weapon-of-mass-destruction-covid-19-part-1