اثبات قطعی اینکه کووید-۱۹ طراحی شد تا جهان را به سمت نظم نوین جهانی و بردگی انسان سوق دهد

 

(متن زیر خلاصه ای از مهمترین نکات مقاله ای است که به تفصیل به شرح این موضوع پرداخته است، این موارد نشان دهنده این واقعیت هستند که کابال/ایلومیناتی/حکومت جهانی/صهیونیست ها و نازی ها جهت ایجاد وحشت عمومی و به انجام رساندن دستور کارهای سلطه کامل اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، و پزشکی، و اعمال واکسیناسیون اجباری حاوی میکروچیپ ها جهت کنترل کامل ژنتیک جمعیت انسان و عقیم کردن جمعیت ها و کاهش چشمگیر جمعیت در همه جای جهان، ویروس را طراحی کرده اند، رسانه ها را کنترل می کنند،

آمار را دستکاری می کنند، و اوضاع را به سمت “نظم نوین جهانی” جهت دهی می کنند. راه دفاع جمعیت ها، تنها اطلاع یافتن، و اطلاع رسانی، و دفاع و مبارزه است. تک تک موارد زیر در مقاله اصلی که لینکش در پایان متن اضافه می شود، به همراه منابع اصلی و تمامی ارجاعات و لینک ها قابل مشاهده است. اینها فقط چند مورد از موارد موجود در مقاله اصلی است. هیچ چیز را چشم بسته قبول نکنید. مطالعه و تحقیقات مستقل خودتان را انجام دهید و چشمانتان را در این اوضاع حساس باز نگه دارید. همراه همدیگر قوی هستیم. برای دفاع از آزادی، الوهیت و اقتدار انسانی خودمان ایستاده ایم.)

 

۱. گروهی متشکل از حدود ۵۰۰ پزشک آلمانی موسوم به

Doctors for Information

اعلام کرده اند که کووید-۱۹ طرحی برای ایجاد وحشت، و یک بازی سیاسی است.

 

۲. صدها پزشک اسپانیایی اعلام کرده اند که این پندمیک (شیوع) برنامه ریزی-شده بوده است. این گروه متشکل از حدود ۶۰۰ پزشک اسپانیایی و موسوم به

Doctors for Truth

است.

 

۳. در سال ۲۰۱۵ یک «سیستم و روش تست کووید-۱۹» ثبت اختراع به نام ریچارد راثچایلد دریافت کرد.

 

۴. در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ میلیون ها کیت تست کووید-۱۹ فروخته شد.

 

۵. اسناد بانک جهانی نشان می دهد که کووید-۱۹ “پروژه” ای است که قرار است تا مارس ۲۰۲۵ ادامه داشته باشد.

 

۶. آنتونی فائوچی،  رئیس مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی، در سال ۲۰۱۷، با قطعیت تمام، شیوع بیماری را پیش بینی کرد.

 

۷. در سال ۲۰۱۸ بیل و ملیندا گیتس شیوع قریب الوقوع بیماری را پیش بینی کردند.

 

۸. چند ماه پیش از آغاز شیوع، بیل گیتس، تاجر شماره یک واکسن در جهان، رویدادی را در نیویورک سیتی برگزار کرد: تمرین برای شیوع کوروناویروس.

 

۹. در سال ۲۰۱۸ مؤسسه مدلینگ بیماری

The Institute for Disease Modeling

ویدئویی ساخت که نشان دهنده شیوع یک ویروس از ووهان چین و کشتن میلیون ها نفر انسان بود.

 

۱۰. در ۲۰۱۵ آنتونی فائوچی که شیوع را با قطعیت پیش بینی کرده، به همین مؤسسه و لابراتوار که سازنده ویروس های مصنوعی کرونا است ۳.۷ میلیون دلار پول پرداخته بود.

 

۱۱. در سال ۲۰۱۵ رسانه دولتی ایتالیا

Radiotelevisione Italiana

به آزمایش های چین روی ویروس کرونا اشاره کرد.

 

اینها فقط خلاصه ای از بخشی از موارد ذکر شده در مقاله اصلی بود، برای مطالعه مقاله کامل و لینک ها و منابع و ارجاعات کامل:

Ultimate Proof: Covid-19 Was Planned To Usher In The New World Order

جهت آشنایی با دستور کار نظم نوین جهانی:

دستورکار ۲۱ (تغییریافته به دستورکار ۲۰۳۰ و دستورکار ۲۰۵۰)

 

و در پایان، انسانها سالهای سال چشمانشان را بستند و مشغول زندگی های خود شدند و سرنوشت زندگی، حیات، و جهان خودشان را به دست گروه کوچکی از ابرسرمایه داران که خود را نخبگان جهانی می نامند سپردند، و همه تصمیمات را چشم بسته به عناوین رنگارنگ سازمانهای بین المللی سپردند و مسئولیت را از خود سلب کردند غافل از آنکه این سازمانها ویترینی برای بزرگترین توطئه های جهانی علیه انسان شده اند، و همه در خدمت گروه کوچکی قرار گرفته اند که تاریکی را پرستش می کنند. به همین دلیل امروز انسان ها در معرض بزرگترین خطرات قرار گرفته اند، و این تهدید کاملا واقعی و بسیار نزدیک است. وقت آن است که بیدار شویم. همه ما بدون استثنا مسئول هستیم. در برابر خودمان، خانواده خودمان، و مردم و سیاره و جهان خودمان.

 

نور پیروز است..