ابتدا گزارشی درباره اعتراضات وسیع و گسترده 29 آگوست برلین، توسط ایساک دیویس:

 

” پیش تر درباره اعتراضات گسترده در برلین علیه قوانین و احکام محدود کننده مربوط به کووید ۱۹، که بسیاری احساس می کنند ناقض حقوق اساسی شهروندی هستند، گزارش دادیم. رسانه های جریان اصلی تعداد شرکت کنندگان در این اعتراضات را حدود ۲۰ هزار نفر اعلام کردند، در حالی که منابع مستقل اعلام کردند تعداد شرکت کنندگان به سادگی به بیش از یک میلیون نفر رسیده است، و احتمالا حدود ۱/۳ میلیون نفر بوده است.  به علاوه، پوشش خبری این رویداد توسط رسانه های جریان اصلی، به انحراف افتاد و همه شرکت کنندگان را تحت عنوان «افراطی های جناح راست» سیاه نمایی کردند. تصاویر و گزارش های دست اول از این رویداد اما نشان دهنده شرکت مردم از همه اقشار جامعه بود که جمع شده بودند تا به تعطیلی ها و احکام مستبدانه  پایان بدهند و به سر کار و مشاغل خود برگردند.  چندین اعتراض دیگر هم تدارک دیده شده؛ با این حال، برلین تصمیم گرفت که اعتراضات و رویدادهایی که بر خلاف اقدامات و قوانین کووید ۱۹ صحبت می کنند را ممنوع اعلام کند.

 

یک کنسرت بزرگ ۴ سپتامبر برایان ادمز در دوسلدورف توسط هماهنگ کنندگانش کنسل شد، و در برلین نیز مقامات چندین تظاهرات و رویداد اعتراضی علیه اقدامات پندمیک کروناویروس  برای آخر هفته را ممنوع اعلام کردند.

مقامات مسئول، گفته اند علت ممنوعیت این است که معترضین به احتمال بالا قوانین مربوط به فاصله گذاری اجتماعی که جهت جلوگیری از انتشار ویروس است را زیر پا می گذارند. آلمان در هفته های گذشته شاهد یک افزایش در آمار اعلام شده موارد ابتلا بوده است، و دولت در حال بررسی اعمال محدودیت های بیشتر است.

مقامات در پایتخت یک گردهمایی اعتراضی علیه محددیت های کووید ۱۹ در اول آگوست را علت این آمار دانسته اند که در آن رویداد اعتراضی، شرکت کنندگان استفاده از ماسک و قوانین فاصله گذاری اجتماعی و شرایط تحمیل شده دیگر را نادیده گرفتند. (منبع)

 

گزارش کامل:

https://www.wakingtimes.com

After Hundreds of Thousands Rally Against Pandemic Measures, Berlin Bans Covid Protests

اشاره معترضین به استفاده تاریخی از ماسک برای نشاندار کردن بردگان…

در ادامه روند پرشتاب افشاگری ها درباره حقایق پنهان در بازوی علمی و پزشکی کابال، و حقایق تلخ مربوط به برنامه های واکسیناسیون، انتشار ویدئوی اعترافات موریس رالف هیلمن، دانشمند ارشد «Merck» درباره ایجاد سرطان و شیوع ایدز توسط واکسیناسیون بسیار جالب توجه است.

 

موریس رالف هیلمن یک میکروبیولوژیست آمریکایی و متخصص علوم واکسن بود و بیش از ۴۰ نوع واکسن ساخت . از ۱۴ واکسنی که به طور معمول  تجویز می شود، هشت واکسن را وی ساخته بود: سرخک، اوریون، آبله مرغان، هپاتیت آ، هپاتیت ب، منینژیت، ذات الریه، و هموفیلوس آنفلانزا…

 

ویدئوی زیر برای اولین بار افشا شد تا نشان دهد که شرکتهای عظیم داروسازی که در چشم مردمان خدایان اعتبار و ایمنی هستند چگونه در شیوع و نشر ایدز و ایجاد سرطان نقش داشته اند و واکسیناسیون چگونه ساخته شد:

https://prepareforchange.net/2020/09/01/senior-merck-scientist-dr-maurice-hilleman-admits-cancer-and-aids-caused-by-vaccines/

 

و همچنین ویدئوی تکان دهنده جلسه کمیته سلامت عموم کنکتیکات ایالات متحده در ارتباط با بی فایده و مضر بودن واکسن ها (ویدئو را در Vax ببینید):

 

CT Public Health Committee Hearing

ما در عصر افشاگری ها زندگی می کنیم. به همان اندازه که برای حفظ و بالا نگه داشتن نور و ارتعاشات خود و  سیاره مدیتیشن های فردی و جمعی انجام می دهیم، نیاز داریم چشمانمان را باز کنیم، فریب ها و توطئه های پنهان در سیستم ها و ساختارهای دنیای خط زمانی گذشته را که هر روز و هر ساعت از طریق رسانه های آلترناتیو فاش می شوند را ببینیم، و به هم نوعان خود اطلاع رسانی کنیم.

 

در ارتباط با تحقیقات و پژوهش های معتبر علمی که متفق القول به بی فایده بودن ماسک اشاره می کنند اما توسط رسانه های جهان پنهان شده اند، این مقاله چندی پیش در اتحاد نور منتشر شد (همه تحقیقات و پژوهش های موجود در این مقاله به همراه منابع اصلیشان ذکر شده اند):

نیروهای نور در آخرین گزارش های خود به جنون اعمال محدودیت های هر چه بیشتر علیه ملت ها به بهانه انتشار ویروس کرونا اشاره کردند، و همینطور به این حقیقت غیر قابل انکار که همه این اقدامات در راستای اعمال محدودیت ها و سرکوب آزادی ها، در نهایت نتیجه معکوس خواهد داد و به بیداری های جمعی شتاب خواهد بخشید:

در پایان، با توجه به برنامه مدیران توطئه “نظم نوین جهانی” برای تحمیل واکسیناسیون اجباری کووید-19، خوب است که خود و دیگران را در ارتباط با حقوق انسانی خودمان و همینطور مفهوم “رضایت آگاهانه”، آموزش دهیم:

رضایت آگاهانه

نور می‌بیند…