ملودی های ۹۶۳ هرتز Frequency of God باعث بیدار شدن کندالینی، فعال شدن غده صنوبری، و پاکسازی اورا می شود.

موسیقی ۸۵۲ هرتز، انرژی های بد ناخودآگاه را آزاد می کند، تجربیات روحانی و شفای عمیق را باز می کند.

 

موسیقی ۷۴۱ هرتز به پاکسازی اورای روحی کمک می کند و سلول های بدن را سم زدایی کرده، آسیب الکترومغناطیسی ناشی از تشعشعات را درمان می کند.  موسیقی چاکرای قلب، ارتعاشات مثبت و انرژی عشق را جذب می کند، به ارتباطات هماهنگی می بخشد، و اورا را پاکسازی می کند.

 

ملودی های ۵۲۸ هرتز را تحت عنوان فرکانس ترمیم DNA می شناسند.

۵۲۸ هرتز بیو-انرژی سلامت و طول عمر است. ارتعاشاتش با هر آنچه درون ما و اطراف ما است طنینی هماهنگ دارد، هم در سطح مادی و هم روحانی.

ریتم های ۴۳۲ هرتز دو نیم کره مغز را هماهنگ و سنکرون می کند، نیم کره منطقی و تحلیلی چپ، و نیم کره خلاق و شهودی راست، و آنچه دانشمندان «سنکرون کامل مغز» می نامند را می آفریند، و پتانسیل ما به عنوان متفکر، هنرمند و موجودات روحانی را به بیشترین میزان ممکن می رساند.

همچنین موسیقی ۴۳۲ هرتز درون بدن طنین می افکند، انسدادهای احساسی را می گشاید، و همسویی با ضربان قلب کهکشان ایجاد می کند. این موسیقی ادراک را افزایش می دهد، وضوح ذهنی را بالا می برد، و قفل توانایی های شهودی را باز می کند. ارتعاش طبیعی ۴۳۲ هرتز توسط موزارت و نویسنده ایتالیایی اپرا، جوزپه وردی استفاده می شد. سازهای موسیقی مصر و یونان باستان را روی این فرکانس هارمونیک میزان می کردند.

 

۴۱۷ هرتز فرکانس تغییر و تجدید است. این فرکانس خاطرات و تأثیرات منفی را از عرصه ذهن و روح می زداید، و به ما کمک می کند نقطه نظرمان را تغییر دهیم و با روحیه ای تازه با لحظه حال مواجه شویم.

 

فرکانس ۱۷۴ هرتز در درمان احساسی و فیزیکی اثرگذار است. این فرکانس در واقع یک آرام بخش طبیعی است که از طریق ریلکسیشن عمیق، درد را برطرف می کند، و با بخشیدن حس امنیت و راحتی به اکوسیستم داخلی، ثبات ذهنی به ارمغان می آورد.

 

از مقاله:

https://www.disclosurenews.it/new-bio-and-energy-weapon-part-2