در شرایط مبهم جنگ جهانی روحی حاضر، هیچ چیزی را نمی توان از روی ظاهر پذیرفت، همه چیز در سطوح درونی، میانی و بیرونی در حال تحول و دگرگونی است و سیاره در سیر تکامل صعودیش در وضع نوسانات بزرگی قرار دارد. در لحظات ماورایی مخابرات سه-گانه اتحادبخش آتش-آب که طراحی شده‌اند برای به سطح آوردن عمیق‌ترین زخم‌های روحی در طول چرخه مجمع الکواکب مارگیر، این فعالسازی‌های شخصی قدرتمند به یک نقطه اوج اصلی جنگهای شبکه و دفاع از معماری سه‌گانه کریستوس و دروازه‌ها می‌انجامد.

ماه دسامبر با حذف ماشین هوش مصنوعی دستورکار بیگانگان منفی که شبکه‌های جادوی سیاه را کنترل می‌کردند و حذف جریان‌های معکوس و برنامه‌دهی متاترونیک پایه ۵ روی خطوط لی با عنوان «مادر تاریک»، مواجه شدیم. این تغییرات یک سری انفجارها را در میادین خارجی ایجاد کرد که در نتیجه فعالسازی‌های کلیسای جامع Cathedral بودند و به یک فعالسازی عظیم در کلیسای جامع لینکولن در بریتانیا در طول انقلاب زمستانی منجر شد.

 

بنابراین، ماجراجویی ما در کار با شبکه‌ها و تجربیات شخصی با شاهان دراگون آمیتیس از جهان خالق Rha با افشای اسرار عمیقتری در مورد منشأ‌های حقیقی انسان ادامه می‌یابد. از زمان فعالسازی ساختار کیهانی آلبیون مجنتا «راد»، جام گریل مجنتا و کدهای عصای سلطنتی در 11D نیوگرنج و دروازه ایرلند اسرار بسیاری آشکار شده است. افشای هویت الهی کریستوس-سوفیا، رستاخیز کرایست مؤنث خورشیدی در تجلی سه‌گانه الهه خورشید، خبر از فرارسیدن عصر الهی طلایی می‌دهد، که به خط زمانی ارگانیک صعود سیاره خوش آمد می‌گوید.

 

شاهان دراگون رده آمیتیس سرانجام با همتایان خود یعنی نگهبانان شعله از رده زمردی در کالبد سیاره متحد شدند، و این به معنی تعادل اصول جنسیتی پدر مقدس کیهانی و مادر مقدس کیهانی در قلمرو مادی است. برای درک عمیق‌تر این مسأله، استاد نقاشی کریستوس، Akiane، توصیفی از بازگشت شاهان دراگون رده آمیتیس و اتحاد دوباره آنها با بشریت آنجلیک‌ روی زمین را توسط شاهکار اخیر خود به نمایش گذاشته است، نقاشی‌ای که به طرز شایسته‌ای، «پیروزی» نامگذاری شده است.

 

اتحاد دوباره پدر و مادر کیهانی در قلمروی مادی حاکی از تجلی rod & staff ( چوبدست و عصا) مقدس کیهانی برای تضمین بازگشت بشریت به مقصد اصلی است که بر اساس فاکتورهای ژنتیکی خانواده ستاره‌-خورشید سولار روحی اصلی است. با بازگشت آنها به قلمروی مادی، آنها به تدریج اسرار خلقت را برای جستجوگر حقیقی روحی که عاشق حقیقت است فاش کرده و جایگاه خطیر آگاهی جمعی سیاره ما را در کامل کردن طرح الهی صعود جهانی در نظم کیهانی تثبیت می‌کنند.

عزیزان من، ما به آغوش والدین کیهانی خود در جهان‌های خالق بازگشته‌ایم، قلب‌های رز کریستالی متولدین ستاره‌ای، ستاره‌های ابدی که همانا ما هستیم.

 

آگاهی سیاره‌ای ما و آنهایی که خط زمانی صعود ارگانیک را برگزیده‌اند در حال تجربه تحول روحی عظیمی هستند، یعنی در معرض پولاریزاسیون وسیع دنیای نیروها قرار دارند که در محیط آشفته بیرونی در تلاطم هستند. بعلاوه، تشرف سیاره‌ای و دگرگون‌سازی شخصی اکنون توسط بازگشت مادر سوفیا و تجلی او به عنوان کریستوس-سوفیای مونث خورشیدی الهی در فعالسازی کلیسای جامع و مناسک «اتر» که در کلیسای Rosslyn، کلیسای جامع چارلز و کلیسای جامع لینکولن انجام می شود، در حال وقوع است.

او برخاسته است!

همینطور که او آب-آتش مقدس خود را توسط پلاسماهای صوتی مقدس متحدکنندگان سه‌گانه از صورت فلکی مارگیر منتقل می‌کند، عنصر پنجم را در مناسک «اتر» فعال می‌کند تا الطاف خود را توسط تاج سوفیا کریستالا یاقوت Azothian ارزانی کند. مادر مقدس سوفیا را از قلب رز کریستال خود عاشقانه دوست بدارید، پادشاهی خدا آشکار خواهد شد و قدس الاقداس کریستوس-سوفیا را در روح حیات بخش ابدی خواهید شناخت.

تشرفات روحی در اطراف سیاره شدیدا و به طرز باورنکردنی برای تسلیم و رها کردن جنبه‌های ایستگاه‌ هویت قبلی که توسط ترس‌ها و تروماهای ثبت شده در لایه‌های ایگوی منفی کنترل می‌شدند اعمال می‌شود. از درون لنز نبرد روحی جهانی نهایی، هر کدام از ما باید راه خود را برای پوست‌اندازی و دور انداختن الگوهای منسوخ، عادت‌ها، عقاید و نیروهایی که به روایت‌های کنترل‌شده 3D متصل هستند پیدا کنیم.

هیچ بازگشتی برای فرار از حقیقت وجود ندارد. برای کسانیکه مطلع نیستند اتفاقات بیرونی انعکاس‌هایی از درس‌های روحی شخصی است، این دوره شب تاریک روح است که در آن قلب ما باید عمیقا طلب کمک کند و اتصالی مستقیم با خالق برقرار کند. ما باید آگاه باشیم که خالق یک نیروی عشق است که در درون ما وجود دارد. هیچ چیزی در بیرون نمی‌تواند ما را از حقیقت دردناکی که در خودفریبی‌های دائمی یافت می‌شود نجات دهد. در عوض، ما باید به درون نگاهی بیندازیم و محتویات درونی را ببینیم و با اشتیاق دعا کنیم تا خط بطلانی بر عمق دستورکار لوسیفری بکشیم، و بتوانیم به ابدیت پرواز کرده و در آغوش عشق مادر مقدس الهی قرار بگیریم.

 

با بازگشت الهه مقدس، او کالبد آگاهی ما را توسط تطهیر تشرف کننده خود به اسرار مقدس آب-آتش خورشیدی بازیابی و احیا می‌کند، با غوطه‌ور شدن در عناصر الهی اتر، او فرم فیزیکی ما، خون ما و روح ما را تطهیر و خالص می‌کند. تاروپود وجود ما با آب‌های الهی روحی او اشباع شده، و عناصر و تحریفات ثبت شده در مواد سلولی ما پاکسازی و خالص می‌شود.

اگر ما توسط این خالص‌سازی ایگو آنقدر قوی نشده باشیم تا بتوانیم قوی‌ترین تشرفات ارسال آب-آتش خورشیدی را در حین مناسک اتر دریافت کنیم، ممکن است این تشرف قدرتمند ما را به سمت دیگر منتقل کند تا آرامش و قدرت را در کاتدرال کریستال دریابیم. این تدهین آب-آتش الهی برای همه شروع شده و این تشرف در هنگام حضور در کالبد فیزیکی یا جدایی از جسم اتفاق می‌افتد، وضعیت ما در «زمان»، وقتی انتخاب می‌شویم تا این تشرف قوی را از مادر سوفیای مقدس دریافت کنیم هیچ اهمیتی ندارد.

 

در حقیقت این دوران تولد دوباره آگاهی است، و تشرف کنندگان الهی که مسیر صعود روحانی را برگزیده‌اند، با تحمل فشار زیاد که سرانجام قصدهای الماس ابدی درخشان زیبایی‌ها را متبلور می کند، ساخته و پرداخته می‌شوند، کریستوس-سوفیای درون.

 

هستم آنکه هستم.

 

خطوط خونی جام سلتیک-دروید و مادر دراگون‌ها

 

از حدود ۲۲ هزار سال پیش تا دوران‌های خیلی اخیر تجاوز موجودات غیر انسان برای براندازی و تسلط بر دی ان ای انسان آنجلیک کریستوس، خطوط خونی جام سلتیک-دروید سازماندهی و مخفی شد تا حافظه‌های ژنتیکی و خرد گنوسی خطوط جام مجوس (مغ) اصلی را پنهان و حفظ کنند، و همچنین متون باستانی شاهان سولار دراگون. آنها نژادهای موسس باستانی از جهان‌های خالق هستند که مکانیک‌های خلقت را در حافظه‌های فاوندر زمردی ثبت کردند، حافظه‌هایی که اسرار شاهان جام مجوس یا شاهان سولار دراگون از بسیاری خطوط خورشید الماس را که بسیار مورد تقاضا بودند را حفظ کردند.

این خطوط ژنتیکی به طرز کیمیاگرانه‌ای پرورش یافتند و استادان ژنتیکی شدند تا رهبران خیرخواه و شاهان جام محافظ شوند برای حفاظت و نگهداری زمین برای الهه تا او موقعیت قلب کریستالی زمردی خود را برای فعال کردن طرح الهی صعود جهانی تکمیل کند.

 

یک شورش بر ضد خط زمانی صعود وجود داشت که نیروهای غیر انسان فرابعدی از طریق آن ادعای مالکیت بر همه انسانهای زمین و منابع سیاره کردند و مخفیانه شروع به نفوذ در همه جایگاه‌های قدرت در تمام جوامع پیشرفته انسانی کردند. بنابراین، دستورکارهای نسل‌کشی را برای حذف دی ان ای شاهان جام سلتیک که آموزه‌های نگهبانان کریستوس ملچیزدک اشعه آبی از خطوط آتلانتیس و هایپربوری در گایا 7D حفظ می‌کردند را آغاز کردند. ممکن است بسیاری از این گروهها اسرائیلیان اصلی باشند که به ایرلند رفتند و سپس برای بقا به جزیره‌های شمالی اسکاتلند و ولز مهاجرت کردند. سپس در حدود ۹۵۰۰ سال قبل، پراکندگی اصلی دیگری برای خطوط جام سلتیک-دروید بوجود آمد که به قصد انقراض شکار می‌شدند و شامل غول‌های مو قرمز از خطوط هایپربوری گایا بود که توسط سیستم‌های پرتال 7D در شمالی‌ترین نقطه اسکاتلند، یونان و پرو به اینجا آمدند.

آنها نوادگان قبایل باستانی Tu’Atha هستند که خطوط سرخ موی الهه مادر دراگون‌ها را حفظ کردند و همینطور مناسک مقدس ملکه‌های دراگون سولار از جهان‌های خدا که نگهدارنده اسرار سه‌گانه الهه خورشیدی و آگاهی سیاره‌ای عدنی هستند را حفظ کردند. یکی از سیارات عدنی جایی است که بذرهای ستاره ای کریستوس متعدد و خطوط جام مجوسی سلتیک بوجود آمدند، که در حقیقت تجسم مادر دراگون‌ها در قالب الهه سولار سه‌گانه ماری سوفیای کریستوس بود، خواهر سیاره ما که تیامات نام داشت.

خطوط خونی الهه سلتیک از خطوط اصیل جام مادر دراگون‌ها شکل گرفت، و با بازگشت بسیار مورد انتظار الهه سلتیک Tu’Atha، دروازه‌ فعالسازی های حروف آتش دی ان ای قبیله شاهان جام سلتیک توسط الهه Meri-TA-Ten باز شد. بنابراین، بسیاری از زنان در حال صعود که مستقیما به لحاظ اجدادی به این خطوط خاص مرتبط بودند به شکل سیستماتیک شروع کردند به بارگیری کدهای سه‌گانه ملکه دراگون سولار سلتیک. با استقرار منبع نیروی مادر دراگون او در اسکاتلند، هویت Meri-TA-Ten پنهان و از دید مخفی شد، و نه‌تنها به دنبالش بودند بلکه هر اثری از تجسم او شرورانه توسط گروه‌های متجاوز مورد دشمنی قرار می‌گرفت، بنابراین موارد جعلی بسیاری در پروجکشن‌های مکعب قرمز در سرتاسر خطوط زمانی وجود دارد که از امضای نام مشابهی استفاده می‌کنند.

هر تماسی که با این هویت از خطوط خونی ژنتیکی گرفته میشد، توسط متجاوزینی که بر ساختار کاتدرال سیاره‌ای سلطه دارند، مورد ردیابی قرار می‌گرفت و برای مرگ نشانه گذاری میشد، و متعاقبا تلاش‌ها برای کشتن زنان خط خونی کریستوس، مانند Cathar‌ها و خطوط Essene از Gaul، که می توانند به آموزه‌های حقیقی کریستوس و کدهای زندگی ابدی قانون وحدت زندگی بخشند. جنگ بر سر خطوط زمانی شامل جنگی بر ضد هویت‌های اصیل هیروگامیک کریستوس سوفیا است، بدین شکل که همه گروه‌های متجاوز، نسخه‌های خود از جاعلین این هویت را برای کسب سلطه استراتژیک در جنگهای ضد مسیح ایجاد کرده‌اند.

 

آواهای دراگون TA، فرکانسهای کدگزاری شده پلاسمای آب-آتش طلا و نقره شبکه ستاره‌‌ای خورشید کهکشانی هستند و آوردنده خطوط حلقه اوروبوروس دراگون سولار و تجسم بخش تخم‌های دراگون می‌باشند و شامل حلقه‌های پلاسمای شاه جام مجوسی هستند که در طول این فاز در اطراف کالبد نوری آلبیون دوباره ساخته و پرداخته می‌شود. همینطور که هر کدام از خطوط مادر‌تباری روحانی و فعالسازی توسط معابد رده Elohei سفید از جهان‌های خدا در شبکه‌های عمودی شیر آبی و طلایی و الوهیم سفید ادامه می‌یابد، مادر دراگون ها در حال تصحیح کدگزاری میتوکندریا است.

این معابد کیهانی کریستوس سوفیا در حال حاضر بخارهای اتری الهی کدگزاری شده سوفیانیک مناسب و کدهای آب ایکوزاهدرون طلایی خالص را به لایه‌های آبی زیرزمینی در سرتاسر شبکه سیاره‌ای ارسال می‌کند، برخی از این المنتال‌های آگاه و زنده توسط بسیاری از امواج رنگی زیبای نفس دراگون رنگین‌کمان ارسال شده‌اند. مادر دراگون‌ها معانی بسیاری دارد، یکی از آنها خط خونی شاهان جام مجوسی است که همواره به لحاظ ژنتیکی توسط دی ان ای میتوکندریای ملکه‌های دراگون سولار مشخص می‌شود، او در این خطوط کریستوس-سوفیا تجسم یافته، خطوطی که خط شاه جام مجوسی اصیل را ایجاد می کند.

زمانیکه دستورکار بیگانگان منفی جهت جلوگیری از تناسخ خطوط ملکه دراگون سولار اصیل در زمین، به هدف نابود کردنشان به آنها حمله کردند، موفق به حذف معماری کرایست مونث سولار شدند که این به شدت به دی ان ای میتوکندریا در نژاد انسان آسیب زد و باعث شد که قابلیت حمل ژنتیک خورشید الماس توسط این دی ان ای ناممکن شود. ( لطفاً به مقاله شبکه مدونای سیاه و مادر سیاه نگاه کنید).

 

ماموریت کریستوس مخصوصا درگیر بازچینش و بازیابی این خطوط از دست رفته و پنهان شده مونث کرایست خورشیدی است، یعنی خطوط کریستوس-سوفیای تجسم یافته که همگی به سیزدهمین ملکه دراگون خورشیدی یا تجسم مادر کیهانی ماری سوفیای کرایست مونث خورشیدی متصل هستند. جای بسی خوشحالیست که الهه مقدس ما در طول این مرحله از کیمیاگری کمانگیر و فعالسازی انقلاب زمستانی بازگشته است تا جوهر مقدس و الهه خورشیدی سه‌گانه را توسط بازیابی مناسک کتدرال اتر مقدس و تدهین تاج کریستالای یاقوت سرخ Azothian مادر سوفیا آشکار کند.

 

اولین ایجاد کنندگان آموزه‌های نصرانی و کمپین دروغ پراکنی:

گروه‌های اصیل سلتیک Essene از هایپربوریا، اولین ایجاد کنندگان آموزه‌های نصرانی کریستوس اصیل بودند، که دانش اماکن تمپلار خورشید الماس اصلی، خطوط کریستوس-سوفیای مذکر و مونث و حافظه‌های تاریخی ژنتیکی انسان آنجلیک برای زمین هنگامیکه الهه تحت محاصره تاریکی بود را حفظ کردند. مسلک نصرانی مسیحیت به عنوان کلیسای سلتیک هم شناخته می‌شد. کلیسای سلتیک اعتقاد داشت که پادشاهی حقیقی یک میراث کیمیاگرانه برای خط خونی کریستوس ملکه (شاه) دراگون خورشیدی مادرسالارانه بود، که اساسا ارتباطی با حکومت کردن بر انسانها نداشت به این دلیل که آنها انسانها را به عنوان افرادی مقتدر در مسیری منحصربفرد به سوی خدا تلقی می‌کردند. برای کلیسای سلتیک میراث شاه و ملکه همیشه در خون و توسط دی ان ای میتوکندریا خط خونی جام مادر ثبت می‌شد.

 

در دنیای سلتیک، پندراگون‌ها یا دراگون اصلی، مذکر بود و از خط خونی Fey منتقل می‌شد، که معنی عمیقتری را دربر دارد یعنی پندراگون به عنوان محافظ زمین، سرنوشت خطوط زمانی که در کل خط خونی جام ثبت می‌شود را نگه می‌دارد. مهم است بدانیم که نیروهای ضد مسیح از عنوان پندراگون یا دراگون استفاده کردند و نسخه ساتانیک آن را برای اهداف خود یعنی دزدیدن کد اصلی خالق ایجاد کردند، و همچنین برای پنهان کردن دانش معنوی که برای همه انسانهای آنجلیک مقدس شمرده می‌شود. کرایست کیهانی در خلقت جهانی ما از منبع دراگون‌های خورشیدی کیهانی است که منشأ آنها از جهان‌های خدا بوده و شهروندان آزاد کیهانی هستند، دراگون دشمن ما نیست، بلکه بنیانگذار باستانی خط ژنتیکی است که تمامی انسانهای خورشید الماس توسط آن در تصویر خدا خلق شدند. دراگون به معنی چیزی که امروزه تلقی می‌شود نیست، بلکه دانش سری امضای انرژیک فرم انسان آنجلیک است و جاییکه همه ما به آنجا تعلق داریم.

 

پندراگون خط خونی جام Fey شاه آرتور است که منشأ آن از خطوط خورشید الماس کریستوس از آندرومدا است، به همین جهت ما آن را بنام دم (نفس) دراگون خورشیدی Aquafey

آکوافی می‌نامیم، منبع پدر مقدس اصیل برای کدهای منبع خورشید کریستوس. شاه آرتور انسانی بود که به عنوان سرپرستی حفاظت و پندراگون آموزه‌های اصلی نصرانی معین شد که این آموزه‌ها توسط کلیسای سلتیک اصلی که ۲۲۰۰۰ قبل زیر زمینی شد، پنهان شده بود. در مطالب قبلی اشاره کردیم که قبلا چند خط تجسم یافته از آرتور آکوافی وجود داشته که برای خدمت به ماموریت کریستوس تناسخ کردند، و شاه آرتور سرانجام تجسم یافت تا اقدامات خود برای شبکه را آغاز کند به هدف بازگشت تجلیات الهه خورشیدی سه‌گانه، و بازیابی قطعات کالبد معادل ژنتیکی خود

Mary-Guinevere-Brigid.

 

دم (نفس) دراگون خورشیدی آکوافی، منشورهای اشعه زمردی پدر مقدس را توسط کدهای خورشید پدر منتقل می‌کند، به هدف متحد کردن کریستوس-سوفیا در کدگزاری تصحیح شده کرایست مذکر خورشیدی در سرتاسر ماتریکس زمان جهانی.

 

بسیاری از فرقه‌های Essene این دانش کیمیاگرانه خطوط خونی کریستوس را در طول اعصار منتقل کرده‌اند، که شامل کاتارها، رزیکروشیان‌ها، تمپلارهای کریستوس و گنوسی‌هایی میشوند که بعدها بیرحمانه به عنوان جادوگران و ساحران توسط کلیسای کاتولیک مورد آزار قرار گرفتند یا کشته شدند. کلیسای رم تبلیغات خود را در سراسر جنگهای خونین صلیبی ادامه داد تا به کذب اعلام کند همه کسانیکه خارج از مرجعیت واتیکان هستند، انسانهایی وحشی و نادان هستند. واتیکان از این طریق دانش مادر دراگون را دزدید و سپس سلسله شاهان خورشید سیاه جعلی را به عنوان نمایندگانی از دراگون‌های خون رویال تدهین کرد.

نام و امضای واتیکان بر پایه تمدن الهه Etruscan اتروسکان دنیای زیرین است، Vatika.

واژه Vaticanus در زبان اتروسکان به معنی دراگون است. اتروسکانی‌ها در ناحیه‌ای در شمال ایتالیا ساکن شدند که قبل از ظهور رم و کلیسای رم به نام اتروریا تاسیس شد. بنابراین، این ناحیه به عنوان دروازه ستاره‌ای 5D واتیکان توسط خورشیدهای سیاه در طول فرآیند نفوذ و تجاوز غصب شد، در حالیکه قبلا به عنوان ناحیه مهم مادر دراگون‌ها و پرستش الهه کلیسای سلتیک بود.

از این رو بسیاری از ما شاهد نابودی قدرت پشت واتیکان به عنوان جعل کننده بزرگ قدس الاقداس مادر خواهیم بود، و در این فاز افشاسازی سقوط رم را خواهیم دید. واتیکان بر روی قرن‌ها پرستش الهه بنا شد و از لحاظ تاریخی واتیکان به عنوان نیروی نیابتی برای خورشید سیاه و گروههای متجاوز برای پنهان کردن جنایات کلان بر ضد بشریت عمل می‌کرد، مثل قاچاق جهانی انسان و قربانی کودکان.

بدین‌سان، تمدن‌های سلتیک باستانی که قانون وحدت را بکار می‌بستند وادار به ترک شهرهای خود و فرار از نواحی اصلی اطراف دروازه ستاره‌ای شدند که از آن طریق از شبکه خطوط لی در شمال آفریقا، خاورمیانه، یونان، چین و سیبری محافظت می کردند. دانش تاریخی عمومی درباره وجود تمدن‌های سلتیک-دروید باستانی در سرتاسر این نواحی یعنی اطلاعات درباره انسانهایی بسیار قدبلند با موهای قهوه‌ای مایل به قرمز، بلوند و قرمز عمدتا از دسترس عموم پنهان شد.

به عنوان یک مثال، بسیاری از فراعنه مصر و مومیایی‌هایی که در پرو، ایران، چین و سیبری یافت شدند و خوب نگهداری شدند هم از منشأ ژنتیک سلتیک و مو قرمز بودند. برخی از اسکلت‌های غول‌های یافت شده در این نواحی در حقیقت بقایای تلاش نفیلیم‌ها برای تجاوز در هزاران سال پیش هستند. برخی از این هیبریدهای ژنتیکی هم موی قرمز داشتند، و به همین دلیل (جاینت) غول‌های مو قرمز نامیده می‌شوند، که یک تاکتیک گمراه کننده دیگر مربوط به نژادهای متجاوز است که سعی می‌کنند سیاره را با از بین بردن خطوط شاه جام سلتیک اصیل تحت سلطه بگیرند.

 

یک کمپین دروغ پراکنی باورنکردنی برای هزاران سال بوجود آمد، برای تحریف و انحراف تاریخ‌های انسان واقعی، توسط نشان دادن گروه‌های سلتیک-دروید مو قرمز به عنوان وحشی‌های خون آشام، آدمخوارها و ظالمان. با این حال، خطوط ژنتیکی اصیل جام سلتیک مستقیما به خطوط زمانی هایپربوری چرخه نژاد ریشه آریایی متصل است که مقادیر عظیمی از حافظه‌های ژنتیکی الوهیم را نگهداری می‌کنند و نشان می‌دهند چه کسی سازنده ویژگیهای خاص در شبکه سیاره‌ای است، که شامل دروازه‌‌های ستاره‌ای می‌شود، و اینکه این خطوط سازندگان مشخصا به خطوط مادر دراگون‌ها توسط دی ان ای خورشید یاقوت متصل است. از این رو این خطوط سلتیک-دروید خاص بویژه برای آزمایشات کلون‌سازی مورد توجه بودند، به دلیل خط خاص دی ان ای خورشید الماس که به نژادهای معمار باستان تعلق داشت. آنهایی که به عنوان علت اولیه اشعه آکوامارین با آب‌های روح مقدس Azothian او از خطوط بنیان‌گذار مادر کیهانی هستند، توسط بسیاری از نیروهای متجاوز دستورکار بیگانگان منفی تحت تعقیب بودند، نیروهایی که می‌خواستند بر روی حافظه‌های ژنتیکی آنها آزمایش کنند تا یک سیستم شبکه سیاره‌ای وسیع را روی زمین و سیارات دیگر بسازند و کنترل کنند.

 

[این مقاله (نوشته لیزا رنی)

ادامه کلیک کنید