۶ دسامبر ۲۰۱۲

 

آمادگی تاکتیکی نیروهای نور روی سطح سیاره برای کلید زدن رخداد، در ۲۲ نوامبر در زمان گشایش دروازه یازدهم ۱۱:۱۱ فراهم شد.

 

نخستین عامل کلیدی برای دستیابی به این مهم، تصمیم کلی جرم بحرانی افراد کلیدی درون گروه های مثبت سطح، مبنی بر همکاری با عوامل روی سطح مقاومت در زمان کلید زده شدن رخداد بود. بنابراین در حال حاضر اتفاق نظر کافی در رده های بالای گروه های مثبت سیاره وجود دارد. عدم هماهنگی میان رده های پایین تر گروه های مثبت، دیگر نمی تواند رخداد را به تعویق بیندازد.

 

آزمایش مستمر نرم افزار نصب شده توسط عوامل مقاومت درون سیستم کامپیوتری بانکداری روسچیلد ثابت کرده است که می توانیم سیستم بانکی کنونی را ساقط کنیم و با فشار یک دکمه راه اندازی مجدد سیستم ایجاد می شود. در عملیات های گسترده مقاومت در آغاز سال جاری، عمده طلاهای فیزیکی، از جمله طلای یاماشیتا و طلای نازی، و طلای تأسیسات زیرزمینی فیلیپین، و طلای زیر سطح فرودگاه کلوتن، بیشتر طلاهای بانک های مرکزی و طلاهای زیر ویلاهای روسچیلدها، از چنگ کابال خارج شده است، و اکنون در پایگاه های زیرزمینی مقاومت در انتظار رخداد هستند تا به دست جمعیت انسانها بازگردانده شوند و ستون فقرات سیستم اقتصادی جدید را شکل دهند.

 

بدون در دست داشتن طلای فیزیکی، کابال مجبور شد شمش های تونگستن روکش طلا تولید کند و آنها را به بانک های مرکزی منتقل کنند تا تظاهر کنند که هنوز در کنترل هستند. سیستم بانکی آنها اکنون فقط یک فرم فکری است که توسط باور و اعتماد جمعیت عموم به نظام برده داری بانکی، برپا نگه داشته می شود.

 

اکنون تنها عاملی که از وقوع رخداد جلوگیری می کند شبکه امگا است.

 

شبکه امگا یک گروه کوچک از آرکان های فیزیکی در خاندان های اشرافیت سیاه ایتالیا است که از طریق کنترل کنندگان یسوعی (از جمله هانس پیتر کولونباخ) به تسلیحات بیوشیمیایی دسترسی دارند و افرادی در نیروهای نظامی منفی در سراسر جهان را کنترل می کنند که به تسلیحات بیوشیمیایی دسترسی دارند، که تسلیحات شیمیایی خطرناک ترین تسلیحات در این حوزه هستند:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Chemical_weapon

 

اکنون با تهدید به استفاده از تسلیحات شیمیایی در سوریه از پیشروی نیروهای نور جلوگیری می کنند. تسلیحات شیمیایی در شمال سوریه به صدها تن می رسد، که برای کشتن میلیونها نفر کفایت می کند. حتی با دخالت مستقیم کتفدراسیون کهکشانی، آمار تلفات بسیار بالا خواهد بود. شمال سوریه منطقه یک ورتکس انرژی مهم است که به طلوع فرهنگ نئولیتیک حلفی الهه کمک کرد:

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Halaf_culture

 

کابال در ۵۵۰۰ سال گذشته این ورتکس را در کنترل داشته است و حاضر نیست کنترلش را از دست بدهد، چراکه یکی از مهمترین ورتکس های الهه روی سیاره است.

 

ورتکس دیگری که کابال محکم در چنگ گرفته ورتکس اسرائیل است، که کدهای نوری کلیدی آتلانتیس را در خودش دارد. پس از سقوط آتلانتیس این منطقه نخستین جایی بود که مجددا استعمار شد و خانه فرهنگ ناتوفی است.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Natufian_culture

 

آرکان های رده بالا در سطح فیزیکی که طبق برخی منابع تأیید نشده متعلق به خاندان پالاویچینی هستند، توسط یک فناوری خاص موسوم به «جعبه سیاه» این وضعیت را کنترل می کنند.

 

علت این نامگذاری شباهت فیزیکی به یک جعبه کوچک سیاه رنگ است، که در واقع یک اتاقک دیمنشنال است که اطلاعات جمع آوری شده توسط شبکه جاسوسی اتریک آرکان ها را به اطلاعات فیزیکی کامپیوتری ترجمه می کند و در هارددیسک های متصل به جعبه سیاه ذخیره می کند، و می تواند به یک کامپیوتر بزرگ فریم اصلی جهت تحلیل و ارزیابی داده ها متصل شود.

 

شبکه جاسوسی اتریک آرکان ها شامل یک شبکه الکترومغناطیسی اتریک است که میتواند هرگونه افزایش نور در سطح اتریک را بلافاصله ردیابی کند. اگر میزان آن نور از یک محدوده مشخص عبور کند، که در صورت هرگونه دخالت مستقیم کنفدراسیون کهکشانی این اتفاق به هر حال رخ خواهد داد، جعبه سیاه یک هشدار به آرکان ارشد فیزیکی مخابره می کند که وی هم بلافاصله تسلیحات بیوشیمیایی را فعالسازی می کند.

 

فناوری جعبه سیاه مدتهای بسیار طولانی است که مورد استفاده قرار می گیرد، و همین فناوری بود که اجازه نداد کنفدراسیون کهکشانی در طول جنگ دوم بین الملل پنتاگرام شرارت هولوکاست یسوعیان در اردوگاه های اسرا را متوقف سازد. اگر در آن زمان کنفدراسیون دخالت کرده بود، کابال فرازمینیان منفی را فرا می خواند و به عنوان اقدام تلافی جویانه، کل بشریت را از سطح سیاره زمین محو می کرد. اما اکنون تمام آن نژاد های فرازمینی منفی یا حذف شده اند و یا به نور پیوسته اند بنابراین اکنون نگرانی در مورد آنها وجود ندارد.

 

پس از جنگ نیز از همین فناوری استفاده شد تا کنفدراسیون کهکشانی نتواند فعالیت های کنترل ذهن مونارک را متوقف کند

بخش غیرفیزیکی شبکه امگا متشکل است از آرکان های غیرفیزیکی که شبکه جاسوسی اتریک را کنترل می کنند. اینها کسانی هستند که قرنطینه را پابرجا نگه داشته اند. اینها کسانی هستند که انتشار برنامه های کنترل ذهن مبنی بر عدم وجود فرازمینیان و عدم امکان سفر ورای محدوده های قرنطینه زمین را اشاعه داده اند. این موجودات مسئول این امر هستند که جمعیت سطح زمین هنوز راه رسیدن به ستارگان را کشف نکرده اند. این موجودات افراد بسیاری را به حاشیه رانده اند و امکان داشتن زندگی شاد و خوب را از آنان گرفته اند.

 

آنها از فناوری غیرفیزیکی شان استفاده می کنند تا این توهم را ایجاد کنند که هیچ چیز هیچ گاه تغییر نخواهد کرد. آنها وحشیانه با عشق مبارزه می کنند، به خصوص عشق میان زن و مرد، چراکه انرژی این عشق به طور کارامدی به قرنطینه آسیب وارد می کند. از طریق این عشق، یک ورتکس الهه آفریده می شود و یک حفره در ماتریکس برنامه های آنان بوجود می آورد.

 

شبکه امگا قصد دارد از گشایش پرتال در ۲۱ دسامبر جلوگیری کند. به همین دلیل یک سری حملات از طریق فناوری غیرفیزیکی و بردگان رپتایل غیرفیزیکی شان علیه کارگزاران نور کلیدی سطح زمین ترتیب داده اند. این حملات در ۲۵ نوامبر اغاز شدند و ادامه دارند. همچنین تهدید به استفاده از تسلیحات شیمیایی کرده اند، زیرا واهمه دارند که ۲۱ دسامبر ممکن است باعث فعال شدن رخداد شود و می خواهند از این امر جلوگیری کنند.

 

هنگامی که موضوع شبکه امگا حل و فصل شود، رخداد روی خواهد داد. هنوز معلوم نیست چه وقت این اتفاق رخ می دهد، اما روند وضعیت را گزارش خواهم کرد.

 

به هر حال، گراف موج زمان برای دسامبر نشانگر تحولات بسیار جالبی است.

کبرا، ۶ دسامبر ۲۰۱۲

http://2012portal.blogspot.com/2012/12/theomega-grid-tacticalreadiness-of.html?m=1