۲۸ آوریل ۲۰۱۲

کبرا


بیشتر این اطلاعات از منابعی در عمق سیستم اقتصاد اکالت (سری) نشأت می گیرد و به بازسازی سیستم اقتصاد جهانی مربوط می شوند.


راه اندازی مجدد
این رویداد، یعنی راه اندازی مجدد سیستم اقتصادی، در زمان “رخداد” اتفاق خواهد افتاد و در حقیقت بخشی از علمیات است.


 *روز نخست*
زمانی که جرم بحرانی فشار بر بانک مرکزی ایالات متحده آمریکا (فِدرال ریزرو) اعمال شود، مجبور خواهند بود که پول هایی که به دلیل عملیات های فریب کارانه به مردم بدهکار شده اند را پرداخت کنند.


از آنجایی که فدِرال ریزرو پول کافی برای پرداخت بدی هایش را ندارد، ورشکت خواهد شد. این باعث خواهد شد تا BIS, IMF, بانک جهانی و همه ی بانک های مرکزی جهان رو به ورشکستگی بروند.


 تغییرات ناگهانی عظیم در بازار باعث فروپاشی جهانی بازار بورس خواهد شد و بازارهای بورس از جمله NYSE بسته خواهند شد.


تمامی ابزارهای اقتصادی مانند OPTIONS و Credit Ddfault Swaps  از رده خارج خواهند شد.

تمامی حساب های سایه بسته و صفر خواهند شد. تمام حسابهای بانکی عمومی کابال مصادره خواهند شد. تمام اجرائیه های اسناد رهنی و نیز همه ی بدهی های عمومی و شخصی (اقساط، وام ها، بدهی کارت اعتباری) فریز خواهند شد.


*روزهای دوم تا هفتم*
بانک ها بسته خواهند شد و شک و سردرگمی بسیار زیادی بوجود خواهد آمد. برخی از تجارت ها و مشاغل بصورت موقتی تعطیل خواهند شد. آنهایی که باز می مانند ممکن است فقط پول نقد و یا بعضی فقط طلا یا نقره قبول کنند.


با سقوط سیستم، کارت های اعتباری پذیرفته نخواهند شد. مشکلات محدودی نیز برای زنجیره توزیع وجود خواهد داشت. خردمندانه است که مقداری غذا و بنزین ذخیره کنید.


*حدود یک هفته بعد از ‘رخداد’*
همچنان ممکن است مشکلاتی در زنجیره های توزیع وجود داشته باشد. 
سیستم اقتصادی جدید معرفی می شود و با طلای یاماشیتو پشتیانی خواهد شد. طلاها در مکان‌هایی که فعلا اعلام نمی شوند ذخیره خواهند شد. سبدی از ارزهایی مانند دلار آمریکا، یورو، پوند انگلستان، فرانک سوئیس، ین ژاپن و یوآن چین پایه و اساس سیستم جدید را شکل خواهند داد. بانک هایی که ارتباط قوی با فِدرال ریزرو نداشته اند و ورشکست نشدند، بازگشایی خواهند شد. آنها اجازه نخواهند داشت تا سود و بهره بگیرند. همه حساب هایشان به طور کامل برای عموم شفاف سازی خواهند شد. بازارهای بورس بازگشایی نخواهند شد.


ارزیابی مجدد انجام خواهد شد. یعنی ارزش تبادلاتی بین ارزهای مختلف تغییر خواهد کرد اما نه بصورت افراطی. ارزها بیش از پیش واقعیت توانایی تولیدی  ملت ها را منعکس خواهند کرد.


دینار عراقی برخلاف گمانه زنی های بسیاری از مردم  ارزش زیادی پیدا نخواهد کرد. اسکناس های بانک مرکزی ایالات متحده آمریکا، اسکناس های یورو و بسیاری دیگر از اسکناس ها پذیرفته خواهند شد تا بتدریج و طی چند ماه از رده خارج شوند و پول جدیدی چاپ شود.


همه‌ی توافقات تجاری منصفانه، قرارداد ها و مسئولیت های جهانی، معتبر و مورد احترام خواهند بود.


تمام قراردادهای تجاری فریبکارانه و مجرمانه که در  تعامل با کابال باشند باطل و بی اعتبار خواهند شد.


*پس از طی چند هفته*
شرکت های چند ملیتی مجبور خواهند شد تا سهامشان را بازخرید کنند و این بطور موثر باعث ورشکستگی آنها خواهد شد. این شرکت ها تجزیه خواهند شد و قسمت های سالم در کشورهای خودشان ملی سازی می شوند.


سپس، Global Settlement funds
 به عموم معرفی خواهند شد. این بودجه شامل هفتاد تریلیارد دلار  از پول قدیمی میهن پرستان متصل به ارتش مثبت، ۱۰۰ تریلیارد دلار از جامعه اژدهای سفید و گروه های تمپلار، ۱۲۰ تریلیارد دلار از حرکت مقاومت و ۱۰ تریلیارد دلار از اعتبار سن ژرمن است.


Global Settlement funds همچنین شامل تمام پول ها و دارایی های کابال خواهد شد.


Global Settlement funds برای اهداف زیادی استفاده خواهد شد. در ابتدا، در تمام ملت ها، بدهی های شخصی و عمومی در سراسر جهان پرداخت خواهد شد.
بعد از آن، همه ی مردم برای تمام سرقت ها و فعالیت های مجرمانه کابال سابق در مقابل آنها، غرامت دریافت خواهند کرد.


سپس “بودجه های شکوفایی” باز خواهند شد و برای کمک به انسان ها، حفظ محیط زیست و پروژه های تکنولوژیکی پیشرفته سرمایه گذاری خواهد شد. بخشی از پول اعتبار سن ژرمن به طور مستقیم به کارگزاران نور پرداخت خواهد شد و باقی مانده آن برای پروژه های مرتبط با اطلاع رسانی در خصوص ‘تماس نخست’ سرمایه گذاری می‌شود.

ترجمه وبسایت اتحاد نور

https://2012portal.blogspot.com/2012/04/normal-0-microsoftinternetexplorer4_28.html?m=1