در اینجا به نکات راهبردی برای آن دسته از افرادی که قصد کاشت سنگ سینتامانی در سراسر سیاره را دارند اشاره می شود.


از نظر سایز و برای ایجاد یک فعال سازی مناسب، طبق توصیه کبرا یک سنگ باید حداقل ۲-۳ گرم وزن داشته باشد و در صورت امکان بالای ۳ گرم.


همینطور می توان تعدادی سنگ کوچک که هر کدام زیر ۲ گرم باشند را در کنار هم در یک چاله کاشت. در این مورد حداقل وزن ۴ گرم و در صورت امکان بیشتر از ۵ گرم توصیه شده است.


هر قدر وزن سنگ کاشته شده در محل سنگین تر باشد، فعال سازی قوی تر خواهد بود.


طبق درخواست کبرا، برای جلوگیری از تداخل الگوهای انرژی، فقط سنگهای سینتامانی کاشت شوند و نه بصورت مخلوط با انواع دیگر از سنگ ها. سنگ های سینتامانی تاکیونی فعال سازی قوی تر خواهند داشت و بسیار توصیه شده هستند.


توصیه شده است که یک قطعه سنگ شخصی بهمراه داشته باشید، زیرا که بعنوان یک لنگر کننده مهم انرژی رخداد کهکشانی، امواج را در زمان وقوع رخداد وارد میدان انرژی شما می کند.


از نظر موقعیت مکانی، اولین و مهم ترین چیز آن است که اطمینان یابیم جای سنگ مطمئن است و در آن محل باقی خواهد ماند. کاشت در خاک (نه یک گلدان) باعث تشدید ارتعاش می شود. آب هم باعث افزایش ارتعاش شدیدی می شود اما اگر آن را در یک رودخانه قرار می دهید، لطفا از امن بودن جای سنگ اطمینان یابید.


همچنین نیرو های نور در خواست کرده اند تا سنگ ها را در اقیانوس ها و دریاها رها کنید، یک قطعه سنگ به حداقل وزن ۳ گرم و تا جای امکان با فاصله هر چه بیشتر از ساحل.


در خاک، هر چقدر عمیق تر بهتر، بصورت ایده آل ۳۰ سانتی متر، اما اگر شما در مکانی عمومی هستید و نمی توانید به آن اندازه حفر کنید، هر چه از دستتان بر می آید انجام دهید و به اندازه ای که مطمعن شوید جای سنگ ایمن است و به مدت طولانی در آنجا خواهد ماند.


از نظر موقعیت یابی، اولین و مهم ترین چیز، دنبال کردن راهنمای درونی تان است. هر جایی که سنگ کاشته شود عمل خواهد کرد، و در حال حاضر ما در تلاش هستیم تا حد امکان کاشت سنگ را در سراسر سیاره انجام دهیم تا به جرم بحرانی دست یابیم، پس نگران نباشید و کاشت کنید.


بدنبال مکان هایی باشید که به نور نیاز دارند، و/یا مکان هایی که در آنجا انرژی زیادی می بینید یا احساس می کنید، جلوه های زمین شناسی یا بوم شناسی و… 
ما داده های مربوط به سنگ های کاشته شده را تا جایی که مطلع شده ایم ذخیره کرده ایم، پس اگر شما سنگی را کاشتید می توانید آن را از طریق [email protected]به من اطلاع دهید.


اما لطفا متوجه باشید که من به دلایل انسانی نمی‌توانم و نباید همه را راهنمایی کنم، پس بیشتر برای مکان های مهم و بخصوصی که از آنها آگاهی دارم پاسخ خواهم داد و مکان هایی که در حال حاضر امکان دسترسی به آنجا را نداریم.


از نظر کمک به فعال سازی، مهم نیست شما چه کاری انجام می دهید، در طول مدت زمانی که سنگ ایمن باشد به هر صورت فعال سازی اتفاق خواهد افتاد، و نیروهای نور اتفاقات را زیر نظر خواهند داشت و فعال سازی و لنگر کردن انرژی را انجام خواهند داد.


و البته شما همینطور می توانید مدیتیشنی که به آن هدایت می شوید را به آن اضافه کنید. نور از خورشید مرکزی به سمت زمین می آید و وارد منطقه کاشت سنگ می شود، و به آسمان باز می‌گردد. همچنین تکنیک ورتکس الهه مناسب است:
2012portal.blogspot.com/2013/03/goddessvortex-goddessvortex-is-ultimate.html


و همچنین شعله بنفش، آتش سفید AN و…، هر چیزی که به انجام آن هدایت می شوید.

از نظر وسعت فعال سازی، قطر ورتکس ایجاد شده تقریبا ۵ کیلومتر به ازای هر گرم سنگ کاشته شده خواهد بود و همینطور از حفاظ الکترومغناطیسی (veil) نیز خارج خواهد شد.


از نظر کاشت طبق الگوی هندسی، در ابتدا بیاد آورید که یک قطعه سنگ به تنهایی می تواند باعث یک فعال سازی شود. میزان آن را می توان با کاشت ۷ سنگ با الگوی ‘بذر زندگی’، به شکل یک شش ضلعی افزایش داد. یعنی یک سنگ در مرکز و ۶ سنگ در اطراف، که فاصله بین هر سنگ می تواند تا ۷ کیلومتر باشد.


این یکی از پایدارترین و مساعد ترین، و نه رایج ترین، شکل ها در کیهان است.
تعادل بردار نیروها (Vector equilibrium)، گل زندگی، بیشتر ساختارهای مولکولی کریستال، اشکال هندسی افلاطونی و مکعب متاترون


در طول چند روز اخیر، طی یک روز که سنگ سینتامانی به شکل بذر زندگی در اطراف Avebury کاشته شد، یک شکل هندسی حلقه های کشتزار در نزدیکی آن منطقه پدیدار شد: http://www.cropcircleconnector.com/2017/fonthill/fonthill2017a.html


این بذر زندگی می تواند با کاشت ۱۲ قطعه سنگ در اطراف آن توسعه داده شود و یک گل زندگی خلق شود.


و باز هم می‌توان آن را با کاشت گل های زندگی پی در پی، بیشتر توسعه داد. 
اما مجددا، حتی یک قطعه سنگ باعث فعال سازی خواهد شد، بنابراین هر آنچه که می‌توانید و به آن هدایت می شوید را انجام دهید.


تمام وجودهای صاحب آگاهی که در زندان زمین گرفتار هستند، نیاز زیادی به آزادی دارند، پس لطفا تا جایی که ممکن است از تاخیر دوری کنید، اگر می‌توانید کاری برای کمک انجام دهید، نه فقط کاشت سینتامانی بلکه هر چه که کمک کند.

 
از همه کسانی که در طول این دو سال به این پروژه کمک کرده اند تشکر می‌کنم.
 بیایید توانمان را تا زمان پیشرفت نهایی در سطح بالایی حفظ کنیم.

ترجمه : وبسایت اتحاد نور

نوشته شده در تاریخ ۰۱ ژوئن ۲۰۱۷:
http://recreatingbalance1.blogspot.com/2017/06/cintamani-grid-guidelines.html?m=1