ما هر دو طرف چشم انداز ماتریکس نور کاذب را شنیده ایم، چیزی که عموما به آن دام ارواح گفته می شود. برخی جویندگان حقیقت باور دارند که دام ارواح واقعیت دارد، اما دیگرانی هستند که معتقدند این یک مفهوم خیالی است.
اما حقیقت چیست؟ آیا ممکن است که هر دو طرف این چشم انداز درست باشد؟ حقیقت پشت این قضیه بسیار جالب است، و شایسته بررسی دوباره است. این احتمالات را بزودی بررسی می کنیم، اما ابتدا، سری بزنیم به بروزرسانی نویسنده، اریک رینز. 
تحول بسیار جالبی در ۲۷ مارس ۲۰۱۷ حدود ساعت ۱۲ ب ظ بوقت پاسیفیک، اتفاق افتاد. یک ماتریکس عظیم نور کاذب از سطح زمین قطع شد. این ماتریکس به ماه و همچنین زحل اتصالاتی داشت، که منحل شدند. 
این ماتریکس نور کاذب هزاران سال است که نقش «فرازمینیان خیرخواه/تماس روحانی» را بازی می کند، و قدمتی به اندازه قدمت فناوری دام ارواح دارد که برای بازیافت ارواح سطح سیاره زمین از تناسخی به تناسخ دیگر بکار می رود. قمر زمین (ماه) یک ماهواره طبیعی است، که از جای دیگری به اینجا آورده شده است. فناوری هایی درون ماه کار گذاشته شده است، هم فیزیکی و هم اثیری، و مدارش را در یک نقطه لاگرانژ غیر چرخشی قفل کردند، و انرژی ماهواره دستکاری شده را به میادین اثیری و گرانش سنجی/مغناطیسی زمین قفل کردند.
پس از قفل شدن، ورتکس کاذب ایجاد شد، و در بعد اختری هر آنچه طنین منبع آفرینش داشت را به درون ماشین تناسخ مکید. نتیجه آن شد که هر فردی که روی سطح زمین می مرد، روحش نمی توانست از ورتکس انرژی «گرانش» بگریزد، و به لایه های پایینی بعد اختری که تحت کنترل بودند کشیده می شد، و آنجا باورهای دینی پیش شرط، دیکته می کردند که روح بایستی در چه مدل شبیه سازی (سیمیولیشن) قرار داده شود. 
پس از یک دوره استراحت، «راهنمایان» فرد به وی اطلاع می دهند که درس های بیشتری برای یاد گرفتن دارد، و چیزهای بیشتری برای بدست آوردن روی سیاره دارد، و این گونه روح کورکورانه وارد تناسخ دیگری می شد. تنها مشکل این بود که آن روح را پیش از تناسخ مورد اصابت ضربه انفجار فوق العاده قدرتمند اثیری، اتمی، و الکتریکی قرار می دادند، و این گونه روح هر آنچه آموخته بود را فراموش می کرد، و سپس دوباره وارد شکل انسانی می شد. 
در فراموشی و نسیان، برنامه ماتریکس حتی تروما و آسیب و آزار بیشتری ایجاد می کند تا سیستم ایمپلانتهای اثیری را وارد بدن کند، و چرخه تغذیه دوباره شروع می شود، تا وقتی فرد بمیرد، دوباره تناسخ کند، دوباره از وی تغذیه کنند، بمیرد، تناسخ کند، و ….

تغییر مهمی که امروز بوجود آمده است این است که با حذف این ماتریکس نور کاذب، آن ورتکس دیگر فعال نیست. بگذارید تکرار کنم: ورتکس دیگر کار نمی کند! هر ثانیه افرادی در سرتاسر زمین می میرند، و به جای آنکه به درون این تونل کشیده شوند، بالاترین و پاکترین سطوح اختری را می یابند  و شفای حقیقی پیدا می کنند. و همین حالا در حال بازگشتن هستند. 
کودکانی که از حالا به بعد متولد می شوند چهره زمین را به نحو انرژتیک تغییر خواهند داد. 
تاریکی فقط نقشی روی شن ها کشیده بود، و حالا سریعتر از همیشه نیروی تاریکی در حال ناپدید شدن است، و حالا … حالا دیگر نمی توانند «غذای» خودشان را تأمین کنند. اکنون می توانیم در هنگام تولد، اگر نه همه چیز را، حداقل بسیار بیشتر به یاد داشته باشیم و بدانیم.
و این تحولات حتی شامل تحولات کنونی سیاره زحل نمی شود و آن داستان دیگری است! زحل وسیله نیروهای تاریکی برای قفل کردن ما در زمان بوده است. زحل سوراخ درون جریان ابدی لحظه حال است. زحل دلیل و چرایی شکل تجربه ما از زمان به جای تجربه حیات چندبعدی است.

ماشین هنوز در کار است، اما قابلیتهای اصلی تهاجم به خط زمانی دیگر کارایی ندارد. نیروی تاریکی دیگر نمی تواند به گذشته دسترسی داشته باشد و خطراتی که در «حال» سر بر می آورند را حذف کند. 
دیگر اینطور نخواهد بود که فردی بیدار شود و ماتریکس حول خودش را بشکند، و نیروهای تاریکی به بیست سال پیش از تولد وی بروند و پدر و مادرش را به قتل برسانند و به این روش شخص بیدارشده را از زمان حذف کنند. دیگر اینطور نخواهد بود که فردی واقعیت کاملش را متجلی کند، تا کاملا آشفته از خوابی بی نهایت واضح بیدار شود که حس می کرده سالها در آن خواب بسر برده است. و دیگر اینطور نخواهد بود که فردی روش تولید یک دستگاه انرژی رایگان را دانلود (کانال) کند، و بعد از جای نامشخصی همه کارهایش سرقت شود، بی هیچ سرنخی برای جهان بیرون که آنچه می ساخته چه بوده است. ..مردان، زنان، و کودکان سرتاسر زمین به درون حق آزادی الهی و اقتدار شخصی شان قدم خواهند گذاشت، اما اینها کافی نیست. این تحولات فوق العاده هستند، و شنیدن آنها خوشحال کننده است. اما هنوز تعداد کافی از جمعیت سطح سیاره، چراغ را روشن نکرده اند.


ما به اینجا آمدیم تا این کار را انجام بدهیم. ما کاملا نابینا، جاهل، و ضعیف به اینجا قدم گذاشتیم تا نور را به یاد بیاوریم، آن را درون خودمان پیدا کنیم، و در جهان پیرامون خود نشر دهیم. 
شما بخشی از این تغییر هستید! آخرین باری که در سکون نشستید و به درون خویش متصل شدید چه زمانی بود؟ آخرین باری که به بدنتان کشش دادید، و به آن با احساسات و کلمات فهماندید که بابت حمل کردنتان در این بعد از واقعیت، حقیقتا دوستش دارید و برایش احترام قائلید، چه زمانی بوده است؟ 
آخرین باری که تلفنتان را خاموش کردید، کامپیوتر را کنار گذاشتید، و فقط با افکارتان در سکون نشستید چه زمانی بود؟
آخرین باری که سؤالی برایتان پیش آمد، و فکر کردید «فلان شخص چه فکر می کند؟»، بدون آنکه به سکون درون بروید و مهمترین سؤال را بپرسید، «حس و فکر خود من در این رابطه چیست؟»، چه زمانی بود؟  آخرین باری که به خودتان اعتماد کردید چه زمانی بود؟ 
تغییر در راه است. ما خودمان آن تغییر هستیم. به درون بروید. نور را پیدا کنید. چراغ را روشن کنید و نور را در جهان بپراکنید. بدرخشید، و جسمتان را از امواج طلایی عشق مملو کنید. انسانها را آن گونه که هستند ببینید، نه آن گونه که بنظر می رسند. تغییر در راه است. و راه گریزی نیست. بیایید تا آنجا که ممکن است با سرعت و قدرت تغییر را ایجاد کنیم.
خط کشی ها و مرزها انبساط می یابند. حلقه های داخلی اسرار مخفی گسترش پیدا می کنند. افرادی که در خواب هستند به این اطلاعات بر می خورند و خفتگان بیدار می شوند. 
وظیفه شما این است که مشعل فروزانی باشید تا آنها شما را بیابند. به خاطر عشق.

منبع:
https://www.disclosurenews.it/en/soul-trap-the-matrix-of-the-false-light/

[اتحاد نور: اکنون توجه شما را به دیدگاه کبرا درباره دام ارواح و تله نور کاذب جلب می کنیم که در مصاحبه اش با دکتر جوزف مک نامارا در ژولای 2020 اعلام کرد]

جیمز: … به سوال نفر بعدی بپردازیم. اکنون وضعیت مرگ چگونه است؟ آیا می توانیم از آن فرار کنیم؟ فکر می کنم این شخص در مورد شبکه تناسخ مجدد در این سیاره سوال پرسیده است. شاید منظور او تکنولوژی های روی ماه باشد.


کبرا: ‌بله، فرار کردن از میان آن لایه ها، گذشتن از میان آن بندها و عبور به سمت نور امکان پذیر است، اما تضمینی نیست.


جیمز: بله، بنابراین در مورد برنامه صعود چه باید کرد. خب شما احتمالاً نمی خواهید که از سیاره فرار کنید. ما در حال رفتن به یک…


کبرا: اکنون زمان مناسبی برای حضور در اینجا است. با اینکه دوران جالب و خوشایندی نیست، اما بسیار مهم است. این زمان مانند سناریو پایان بازی است. این اتفاق دیگر رخ نخواهد داد. مانند این است که در آخرین مسابقه بازی هستیم، (بله) و اوضاع شدیدتر و سخت تر می شود. بنابراین ما باید بهترین تلاش خود را برای آزادسازی این سیاره انجام دهیم.


جیمز: …آیا باید پس از ۲۸ روز بعد از مرگ دفن شویم تا بتوانیم کاملا اینجا را ترک کنیم؟


کبرا: بعد از اینکه مردیم باید به سمت نور برویم. اطلاعات اشتباه زیادی وجود دارد مانند این که شما نباید به درون نور بروید، و این درست نیست زیرا نور ذات و اساس موجودیت ما است. و اگر وارد نور شوید احساس مثبتی خواهید داشت، و از طریق تونل به سمت دیگر خواهید رفت. و نیازی نیست که ۲۸ روز صبر کنید، فقط چند روز کافی است، اما خوب است که حدود ۳ روز صبر کنید. و بعد از آن بدن اثیری می تواند کاملا بدن فیزیکی را ترک کند.


جیمز: بسیار خب، آیا در مورد برخی تکنولوژی های پیشرفته روی ماه- که می توانند ارواح را بدزدند و توسط تناسخ مجدد برخی از آنها را دوباره به روی زمین برگردانند- نظری دارید؟


کبرا: این تکنولوژی دیگر وجود ندارد.


کریستال: جیمز، من باید در اینجا مداخله کنم زیرا به عنوان یک متخصص هیپنوتیزم در این زمینه، ما دولور کانون و بسیاری از اساتید دیگر را داشتیم که در مورد تله نور سفید صحبت می کردند. کبرا آن ها در مورد تله نور سفید صحبت می کردند. پس تله نور سفید چیست؟ هنگامی که با روش “بازگشت به زندگی های قبلی” که از مدرسه هیپنوتیزم یاد گرفته ایم، مردم را هیپنوتیزم می کردیم، متوجه شدیم که آنها از کانال تولد عبور می کنند و سپس وارد بخش دیگری می شوند و از طریق آن به زندگی گذشته شان می روند. و وقتی دوباره بر می گردند، به آنها می گوییم که به نور سفید نگاه کنند. اما دولور کانون می گفت که این تله نور سفید شما را بارها و بارها در این چرخه تناسخ مجدد در این سیاره به دام می اندازد.


کبرا: در واقع همه افراد در حال حاضر در چرخه تناسخ مجدد به دام افتاده اند زیرا چرخه تناسخ فقط در سطح فیزیکی نیست، بلکه در سطوح بالاتر نیز وجود دارد. شما یا در سطح اختری یا در سطح ذهنی گیر افتاده اید. نمی توانید سیاره را ترک کنید. و نور سفید فقط پرتالی است که از طریق آن صعود می کنید. شما از طریق آن، آگاهیتان را از حالت فیزیکی به حالت اثیری انتقال می دهید. نور سفید فقط یک پرتال است. در واقع یک پل است. پس من با آن ایده  تله نوری موافق نیستم.


جیمز: خب به نظر شما وقتی مردم می میرند کجا بروند؟


کبرا: از یک تونل عبور کنند، وارد یک پرتال شوند و به سطح اثیری بروند، و بعد از مدتی برخی از آنها وقتی تعلقاتشان به دنیای فیزیکی را رها کرده باشند، به سطح اختری می روند. و برخی نیز حتی بالاتر، به سطح ذهنی می روند.

ترجمه وبسایت اتحاد نور