تکنولوژی 5G نسل بعدی زیرساخت‌های تلفن همراه است، اما قطعا با نسل‌های قبلی خود متفاوت است. ( 4G/LTE, 3G, 2G و . . .). این یک بروزرسانی ساده نیست. این یک افزایش و تغییر عمده در نوع تشعشعات بی‌سیم است که همه ما بدون توجه به اینکه از این سرویس استفاده می‌کنیم یا نه، و بدون اینکه رضایت داشته باشیم در معرض آن قرار خواهیم گرفت.


تکنولوژی 5G بر روی همین زیرساخت‌های موجود ساخته می شود و به علاوه از فرکانس‌های خیلی بالا (موج میلی‌متری) ۲۴ گیگاهرتزی یا بیشتر استفاده می کند. این سیگنال های 5G مسافت زیادی را طی نمی‌کنند، بنابراین آنتن‌ها تقریبا در فاصله هر 2 تا 10 خانه در محله‌های مسکونی نصب می‌شوند. 5G‌ بصورت چشمگیری تماس ما با تشعشعات رادیویی RF (مایکروویو با فرکانس رادیویی) را بصورت دائمی و ۳۶۵ روز در سال افزایش می‌دهد.


دستورالعمل‌های دولت در مورد قرارگیری انسان در معرض امواج بیشتر از ۲۰ سال است که بروز‌رسانی نشده است، در حالی که تشعشعات تلفن‌های همراه، تلفن‌های بی‌سیم، مانیتورهای کودک بی‌سیم و وای‌فای در این مدت به طرز بالقوه ای افزایش پیدا کرده است.


بدون مطالعات ایمنی
در یکی از جلسات دادرسی مجلس سنای ایالت متحده در ماه فوریه، مدیران ارشد مخابراتی اعتراف کردند که هیچگونه تست ایمنی بر روی 5G انجام نداده اند و هیچ برنامه‌ای هم برای این کار ندارند. در حال حاضر، بیش از حدود بیست شهر در ایالات متحده و شهرهای بی شماری در خارج از کشور وجود دارند که دارای 5G هستند، اما هیچ مدرک علمی برای پشتیبانی از هرگونه ادعای ایمنی برای آن وجود ندارد.


آنچه تحقیقات مرتبط نشان می دهد، باعث ایجاد زنگ خطر می شود. هزاران مطالعه مستقل، تأثیرات منفی بر سلامتی ناشی از تشعشعات بی سیم را نشان می‌دهد. این موارد از سرطان و عقیم شدن تا آسیب دی ان ای، متغیر است.


سیاره زمین از تشعشات پوشیده شده است.


برنامه کار 5G بسیار گسترده است. شامل ۲۰۰ میلیون شئ ارسال کننده است و بر اساس برآوردها، تا سال ۲۰۲۰ بخشی از پروژه اینترنت اشیاء( IoT)  خواهد بود و تا چند سال بعد از آن شامل یک تریلیون شئ ارسال کننده خواهد بود. 5G قرار است که در تعداد بیشتری از دستگاه‌های رباتیک، هوش مصنوعی و وسایل نقلیه که حاوی آنتن‌های 5G نصب شده در آن‌ها هستند به کار گرفته شود – در فضای پشت سر ما و با پرتوافکنی بر مغز ما- به نحوی که بتوانیم با سرنشینان خودروهای دیگر صحبت کنیم و ماشین‌های بدون راننده خود را برنامه ریزی کنیم تا به هرجایی که میخواهیم ما را ببرند.


پایگاههای اصلی 5G و دستگاههای 5G آنتن‌های متعددی در ردیف های فازی دارند که برای ساطع کردن پرتوهای لیزرمانند، قابل هدایت و متمرکز شده ای که یکدیگر را دنبال می‌کنند با هم کار می‌کنند. هر تلفن همراه 5G مانند یک برج کوچک سلولی عمل می‌کند که حاوی ده‌ها آنتن کوچک است که این آنتن‌ها برای ردیابی و هدف قرار دادن یک پرتو متمرکز باریک به منظور جستجو و اتصال با نزدیکترین آنتن سلولی با هم کار می‌کنند. FCC قوانینی را اتخاذ کرده است که اجازه می دهد که آن پرتوها به اندازه 20 وات، یعنی ده برابر قدرتمندتر از میزان مجاز در تلفنهای فعلی باشند.

مطالعات مستقل متعدد روی تشعشعات موج میلیمتری در حال حاضر طیف وسیعی از اثرات بیولوژیکی را نشان می هد، که این موضوع مشخص می‌کند که افزایش فرکانس‌ها ممکن است اثرات مخرب را بدتر کند.
بخوانید: پروفسور معروف بیوشیمی هشدار می‌دهد – 5G احمقانه‌ترین ایده تاریخ جهان است:
https://www.wakingtimes.com/2019/02/20/biochemistry-professor-warns-5g-is-the-stupidest-idea-in-the-history-of-the-world/
شواهد نگران کننده آسیب‌ها
بیش از ۱۰/۰۰۰ پژوهش به دقت بررسی شده علمی که توسط محققان مستقل از سرتاسر دنیا انجام گرفته، اثرات بیولوژیکی آسیب‌رسان تشعشات بی‌سیم را نشان می‌دهد. کودکان به دلیل مراحل رشدشان بسیار مستعدتر هستند. به علاوه، اثرات تشعشعات بی‌سیم فزاینده است و کودکان را در ریسک بیشتری قرار می‌دهد.
تاثیرات عبارتند از:
اثرات مضر بر رشد جنین و نوزادان
اثرات مضر بر کودکان خردسال
تومورهای مغزی و سایر سرطانها
آسیب DNA و علائم ژن تغییر یافته
اثرات عصبی و اختلال ادراکی و شناختی
اختلال در عملکرد و کیفیت اسپرم
نقص یادگیری و حافظه 
بیماری قلب و عروقی
متابولیسم تغییر یافته
و موارد بیشتر…
مکانیزم های آسیب های بیولوژیکی ناشی از تشعشعات بی سیم به خوبی درک نشده بودند تا اینکه دکتر مارتین پال نشان داد که چگونه وقتی کانال های کلسیم ولتاژی مختل می شوند، منجر به اثرگذاری تعداد خیلی بیشتری از یون های کلسیم درون‌سلولی بر سلولهای ما می‌شود. مطالعات مستقل متعدد روی تشعشعات موج میلیمتری در حال حاضر طیف وسیعی از اثرات بیولوژیکی را نشان می هد، که این موضوع مشخص می‌کند که افزایش فرکانس‌ها ممکن است اثرات مخرب را بدتر کند.


تکنولوژی 5G به عنوان انقلاب صنعتی بعدی مورد حمایت قرار می گیرد، درحالی که، در واقع، به نظام سرمایه داری نظارتی تبدیل می‌شود، که در آن جزئیات محرمانه زندگی ما ردیابی، ضبط و به بالاترین پیشنهاد دهنده‌ها فروخته می شود و در عین حال بصورت تمام‌وقت ما را پرتوافکنی می کند.


فساد دولت
قانون ارتباطات از راه دور در سال 1996، بخش 704، سلطه آزاد را به صنعت مخابرات می دهد و مخالفت با زیرساخت های بی سیم را بر اساس اثرات محیطی منع می کند، که شامل اثرات سلامتی نیز می شود. خوشبختانه، این ممنوعیت هم اکنون در دادگاه به چالش کشیده می‌شود.


صنعت مخابرات قرار است که توسط کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) ساماندهی شود؛ با این حال، مرکز اخلاقیات هاروارد FCC را به عنوان یک آژانس تسخیر شده توصیف می‌کند که توسط صنعتی که ادعای ساماندهی آنرا دارد تسخیر شده است. صنعت چند تریلیون دلاری مخابرات، با استفاده از تبلیغات گسترده و جذبه رسانه، از قدرت لابیگری گسترده و اثرگذاری اعجاب‌انگیز روی مردم استفاده می‌کند تا 5G را ترویج دهد.


در عصر اطلاعات، داده ها اقتصاد را به حرکت در می آورد. تکنولوژی 5G به عنوان انقلاب صنعتی بعدی مورد حمایت قرار می گیرد، هنگامی که ، در واقع ، به نظام سرمایه داری نظارتی تبدیل می‌شود، که در آن جزئیات محرمانه زندگی ما ردیابی، ضبط و به بالاترین پیشنهاد دهنده‌ها فروخته می شود و در عین حال بصورت تمام‌وقت ما را پرتوافکنی می کند.
بخوانید: کارمند سازمان ملل هشدار می‌دهد که 5G “یک جنگ علیه بشریت است”.
https://www.wakingtimes.com/2019/01/05/un-staffer-warns-that-5g-is-a-war-on-humanity/

بیایید آسمان را هم پرتو افکنی کنیم.
علاوه بر میلیون‌ها پایگاه اصلی جدید روی زمین، 5G نهایتا شامل تعدادی ماهواره به تعداد بالغ بر ۲۰/۰۰۰ عدد می‌شود که در مدار پایینی گردش می‌کنند و یونوسفر را تحت تاثیر قرار می‌دهند. بازیگران این طرح شامل SpaceX (متعلق به ایلان ماسک)، OneWeb و Amazon هستند. در حال حاضر، ۶۶ ماهواره 5G به هوا فرستاده شده اند و تعداد بیشتری در راه هستند. تشعشات مستقیم ناشی از این ماهواره‌ها، توام با آلودگی‌های یونوسفر که از این ماهواره‌ها بوجود می‌آید، همراه با آلودگی‌های مدار الکتریکی جهانی احتمالاً برای تمام زندگی روی کره زمین فاجعه بار خواهد بود.


تکنولوژی 5G یک تهدید برای ایجاد تاثیرات جبران ناپذیر و جدی روی انسان و آسیب دائمی به تمام اکوستیم زمین است. باید اقدامات فوری برای محافظت از زندگی در همه اشکال آن انجام شود. یک راه حل، SafeG است، شبکه های سیم‌دار عمومی که امکان برقراری سیستم‌های بیسیم را در داخل خانه‌ها و مشاغل، بدون تحمیل آن به کسی فراهم می‌کند.

ترجمه : وبسایت اتحاد نور

https://www.wakingtimes.com/2019/07/15/5g-the-global-human-experiment-without-consent/?fbclid=IwAR1BHs_uDC_sMlyCejXWGbHmFbK3Xt5DipXB8l9ZCO-VgjQnXIYtsxIYons