کارگزاران شبکه، امپاتهای شهودی و بذرهای ستاره‌ایِ کریستوس، توجه کنید؛ ما وارد یک چرخه جدید در حین تغییر از کپریکورن به قانون کیمیاگرانه‌ی آکواریوس شده‌ایم، که در آن فرآیند فشرده از کار انداختن ماشین‌های هوش مصنوعی در کالبد سیاره آغاز شده است. این مسأله به ویژه در مورد فهرست‌بندی ژنتیکی و دزدی ژنتیکی از قسمت‌های کالبد انسانِ آنجلیک است که در قاچاق کهکشانی انسان و تکنولوژی‌های معکوس‌سازیِ جنسیتیِ مورد استفاده توسط متجاوزینِ غیرانسان، به کار گرفته می‌شود.

این مرحله از جنگ روحی مخصوصا در بازه زمانی حال تا زمان لنگر شدن دستورالعمل‌های یوکاکریستیک از جهان هارمونیک ۶ که به ساختارهای ماده تاریک سیاره‌ای وارد می‌شوند شدیدتر می‌شود، که در تاریخ ۲۲ فوریه ۲۰۲۲ به کالبد نوری آلبیون لنگر شد. نکته مهم این مطلب، اشتراک گذاریِ آگاهی در رابطه با انجام تغییرات قابل توجه فیزیکی و بروزرسانی خون سولار انسانِ آنجلیک، قطعات کالبد و مایعات بدن است که به هدف مقابله و خنثی کردن حملات تکنولوژیکی الکترومغناطیسی و آلودگی‌های نانو صورت می‌گیرد.

 این اتفاق می‌تواند باعث تغییرات فیزیکی ناگهانی و خودبخودی به شکل آسیب یا بیماری شود که ظاهراً دلیل مشخصی ندارند. به سلامتی فیزیکی خود توجه کنید و بر نیات دعاگونه تمرکز کنید تا اتصال مستقیم خود را با خدا و استحفاظ کریستوس نگه دارید، و از روح مقدس کرایست بخواهید تا با شما باشد و خانواده‌های شما را مورد حفاظت خود قرار دهد. برای برخی، علائم مرتبط با صعود فیزیکی ممکن است خیلی شدید احساس شود، مثل تجربه سطوح مرگ ایگوی فانتوم. این در حقیقت مرگ تمام چیزی است که ما از گذشته شخصیت-ایگوی 3D خود می‌شناختیم، و بسیاری از افراد هنگامی که به هویت‌های روحی بالاتر باز می‌گردند، تغییرات ادراکی را تجربه می‌کنند. بنابراین، مهم است که آرامش خود را حفظ کنیم، و اتصال روحی داشته باشیم و از همه درمان‌های طبیعی بالقوه و ابزارهای روحی استفاده کنیم تا اینکه بدنمان را در حین تحمل فاز شدیدِ از کار افتادن ماشین هوش مصنوعی، قوی نگه داریم، فازی که در آن زنجیره‌ای از اتفاقات در جهات مختلف ممکن است صورت پذیرد.

موجودات تاریک سعی دارند تا خویشتن‌های تاریک درمان نشده درون افراد را برجسته و تحریک کنند تا رفتارهای مخرب روحی انجام دهند و نتیجتا نیروهای تاریک منبع نور درونی آنها را مصرف کنند. از نور درون خود با تمرکز ذهنی بر سلامت روحی محافظت کنید، و دائما برای راهنمایی روحی دعا کنید. ما در حال آماده شدن برای مرحله دیگری از تولد جهت فعالسازی و تبدیل ماده تاریک به شبکه‌های الماس رنگین‌کمان یوکاکریستیک هستیم که ماده اتمی و لایه‌های عنصری را تغییر داده یا تنظیم می‌کند، و این امکان را فراهم می‌کند تا سطح بعدی ساختار آگاهی کریستوس-سوفیا متولد شود. ما راهنمایی شده‌ایم تا بتوانیم عملکردهای تنظیم کننده اتمی متصل به معکوس‌سازی‌ها را مرور و پاکسازی کنیم، معکوس‌سازی‌هایی که قطعات جمعی سایه و نیروهای قمری را در ارتباطات اینتردایمنشنال 1D-4D هسته کریستال زمین-تارا تغذیه می‌کنند.

مسائل کالبد سایه در برخی از افرادی که واکسن تزریق کرده‌اند مشکل ساز می‌شود، به این شکل که سریعا به ارتعاشات پایین نزول می‌کنند، ارتعاشاتی که با روح ناسازگار هستند، و باعث می‌شوند همزاد سایه آنها کاملا در کالبد فیزیکی آنها قرار گیرد. و نتیجتا، برخی از آنها کالبد فیزیکی را در طی ۳۶ ماه بعد از تزریق ترک می‌کنند، و بعد از ترک کالبد فیزیکی، قطعاتی که هم‌جنس و هماهنگ با جنبه‌های جمعی سایه و فرشتگان سقوط کرده هستند را با خود به خارج از سیاره می‌برند. این انتخاب در خدمت به چرخه صعود است، و یادآوری اینکه مرگی وجود ندارد و صرفا انتقال آگاهی به یک سیستم واقعیت دیگر است مفید خواهد بود. اگرچه این مسأله برای بسیاری از ما از لحاظ احساسی سخت خواهد بود، اما در دورانی بسیار جالب بسر می‌بریم، زمان زایش دوباره که بر بازیابی قطعات مادر سوفیانیک و افراد اژدهای سولار کریستوس از سرتاسر سیاره، منظومه خورشیدی و فراتر از آن تاکید دارد.

 بسیاری از این قطعات روحی به ارگان‌های تناسلی مؤنث متصل هستند و به فرآیندهای زایش ارگانیک و غیر ارگانیک موجود بین فرزند و مادر در بارور کردن خطوط خونی انسانها ارتباط دارند.آنها رزونانس‌ها و ارتباطات مستقیمی دارند که نیروهای قمری خارج از سیاره و نیروهای ظریف سیاهی که از این قطعات کالبد سوفیانیک استفاده می‌کرده‌اند و به اجزای Azothian نفوذ کرده بودند را تغذیه می‌کنند، که شامل دنیاهای زهدان و ایستگاه‌های کلونینگ هستند که در بسیاری از این فضاهای فانتوم وجود دارند.

این فاز به ویژه یک نبرد روحی شدید است برای بازیابی و رستاخیز قطعات کالبد مادر به همراه ساختارهای سوفیانیک کرایست مؤنث که توسط متجاوزین بیگانه دزدیده شد تا با استفاده از آنها کلون‌ها و ناهنجاری‌های ژنتیکی مختلفی را برای “تِرافُرمینگ” سیاره ایجاد کنند. برخی از این ساختارهای بیگانه به نام جهان‌های زهدان شناخته می‌شوند، که اساسا قلمروهای فانتوم در فضاهای اینتردایمنشنال یا سیاهچاله‌هایی هستند که در کالبد سیاره پنهان شده‌اند. این فضاهای غیرارگانیک ساخته شده‌اند تا در فرآیندهای دزدی، قاچاق انسان و آزمایشات ژنتیکی به عنوان مراکز کلونینگ انسان و حیوان مورد استفاده قرار گیرند. در حوزه زنان، ارگان‌های تناسلی به ویژه در مورد بروزرسانی خون و مایعات بدن فعال هستند تا الگوهای تاریخی بیچارگی جنسی پاکسازی شود، الگوهایی که نیروهای قمری را در نواحی سکرال 2D متحول می‌کند.

مراحل تحول سولار ممکن است رحم و عضلات واژن را منقبض کرده و باعث اسپازم عضلانی شود، که ممکن است به شکل انقباض‌های زایمان، بی‌نظمی‌های قاعدگی، افزایش انرژی در ارگان‌های جنسی و استخوان عصعص حس شود. همچنین ممکن است سمزدایی در همه کانالها و روزنه‌های دفع بروز کند، مانند پاکسازی شکم، پوست و همه نواحی سطوح مخاطی. گزارش شده است که این مسائل برای دختران به وجود می‌آید، همانند قاعدگی و زنان یائسه، به این معنی که همه کالبدهای زنان قادر خواهند بود بروزرسانی‌های سولار را انجام دهند. مقر محافظان این موضوع را سطح «خرابی امنِ» بروزرسانی سیاره‌ای معماری ارگانیک کریستیک جدید می‌نامد که هم‌اکنون از قلمروهای منبع “founder” کیهانی به ما می‌رسد.

در حوزه نظامی، لازم است که در ارتباط با جنگ روحی که تا مراحل «خرابی امن» در حال شدت گرفتن است به عنوان یک هشدار سطح آمادگی دفاعی بپردازیم. آنها اشاره کرده‌اند که نسبت به عملیات‌های جعلی قریب‌الوقوع ( عملیات پرچم کاذب/فریبگر) یا اتفاقات جهانی که به دلیل نفوذ دستورکار بیگانگان منفی در برنامه‌های آرماگدون در حال حاضر در خطوط زمانی بروز پیدا می‌کنند هوشیار باشیم، که در این باب گروههای دعا و مدیتیشن سازماندهی شده کاملا قادر هستند این عملیات‌ها را خنثی کنند. موجودات آنتی‌کرایست نمی‌توانند ببینند که این معماری کریستیک ارگانیک خاص در جای خودش قرار بگیرد در شرایطی که از محدوده ادراک آنها خارج است. فرایندی در جریان است که در آن اماکن زیرزمینی از نیروهای غیر انسان مانند موجودات بیداژدها و سلسله مراتب نظامی تحت فرمان آنها که اداره کنندگان یک ساختار تونل وسیع تایفون 11D در اوکراین هستند، تخلیه می‌شوند، که از طریق زیر زمین با چندین کشور مرتبط هستند. این امضای انرژتیک بی‌نهایت کثیف و سخت است، پس لطفاً با دقت عمل کنید، چون این وقایع خاص تأثیر زیادی بر خانواده مایکل که معماری دروازه یازدهم را تجسم بخشیدند دارد، کسانیکه به عنوان محافظان جام 11:11 در خطوط زمانی چندگانه عمل کردند.

همگی جهت دعا برای شفا و هم راستایی قلوب کریستال خود برای خدمت به منبع همراه هم شویم. باشد که صلح و آرامش همراهتان گردد، در ذهن، قلب و روح.

عشق ابدی،

لیزا

https://energeticsynthesis.com/resource-tools/blog-timeline-shift/3764-failsafe-mission-upgrade